adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Znalazł już ktoś niekodowane kanały satelitarne, na których będzie transmitowany mecz Barcelona-Real?
0
Mógłby ktoś podać link do strony, na której mogę sprawdzić na jakich kanałach niekodowanych na satelicie jest dany mecz?
18
Chciałbym zobaczyć miny tych, którzy jeszcze tydzień temu pisali:
"Łykacie wszystko jak pelikany."
Było wiadomo, że coś jest na rzeczy, bo Neymar się nie odzywał. Przy dużych transferach to jedyna pewna przesłanka.
0
w nocy City-United
0
Wg mnie na mistrzostwo nie mają żadnych szans. Ten sezon skończyli na 6., w tym obstawiam 4-5. Mimo wszystko, Juve, Napoli, Roma mają mocniejsze kadry.
0
Co Ty gadasz? XD
On co roku dostaje podwyżkę i mówi, że Paryż to raj na Ziemi.
http://wizmassage.com/19607-Verratti-Chce-zakonczyc-kariere-w-PSG
1
Odczepcie się już od tego Messiego. Leo może tylko pomóc. Wystarczy przypomnieć sobie sezon 14/15. Jedynym problemem Neymara jest jego głowa.
0
Świetnie. Parafrazując tatusia Martino:
"Iniesta jest naszym transferem."
0
Pamiętam tylko jak Boniek mówił, że gdyby Vrdoljak wykorzystał rzuty karne w pierwszym meczu, to nie byłoby problemu.
5
Dlatego trzeba zaczekać aż firsteleven potwierdzi.
0
Tak... Znalazłem to sprawdzone źródło.
W poprzednich tweetach jest informacja, że Neymar chce zachować 100% do wizerunku będąc piłkarzem PSG.
https://x.com/parisunited6
0
Żałosna gra Arsenalu, teraz będą się szczycić remisem z Bayernem. XD
0
O Verrattim Barcelona może sobie najwyżej pomarzyć.
On do nas nie przejdzie. Wykorzystuje zainteresowanie Barcelony, żeby dostać wyższy kontrakt.
0
Florek, są inne podatki.
Ja mam Cię finansów uczyć?
0
Hahaha a te 60 milionów euro kary to kto dostał?
Komu zmniejszono kadrę na LM?
0
Proszę bardzo, PSG z powodu Financial Fair Play będzie miało Ligę Mistrzów z głowy.
0
Podpowiedzcie co to za film.
Tłum ludzi na granicy NRD - RFN, władze nakazują otworzyć, ale wojsko się wstrzymuje. W końcu Ci którzy przeszli nie mogli wrócić. W sumie tylko o tym jest cały film.
0
Niestety, tutaj zdjęcie z włodarzami PSG:
https://www.instagram.com/p/BWoCIgvDXYo/
1
Słabe. Widzę, że stosujesz tą samą taktykę co "dziennikarze" robiący relację z demonstracji.
"Proszę o jakiś przykład."
"Jakieś konkrety?"
Nie dostaniesz odpowiedzi, bo inteligentni ludzie nie chcą pamiętać zmanipulowanych wiadomości.
Jednak, jeśli tak bardzo pragniesz, to proszę bardzo:
kilka dni temu w tvp info usłyszałem, że Tusk jest winien temu, że Kaczyński poleciał samolotem do Smoleńska i zginął.
Nawet tego nie skomentuję.
7
Do wszystkich tych, którzy proszą o konkretne przykłady:
Czy wy jesteście ***** normalni? Rozsądny człowiek pośmieje się z tego, pokręci głową, wyłączy i automatycznie wyrzuci te bzdury z pamięci.
0
Skąd to masz? Na profilu @J_Krecidlo tego nie ma, przynajmniej nie publikował tego w ciągu miesiąca.
@oleka222 Nie ma tego podatku od klauzuli, ale są inne podatki i stąd g***oburze.
16
można policzyć słoje
0
Dokładnie.
2
Zobaczyć Nevena Suboticia na boisku... bezcenne
Mam nadzieję, że Peter Bosz będzie na niego stawiał.
0
Powiedział, że być może nie zakończy jeżeli Juve wygra LM i będą grali o KMŚ.
11
we środę o 14:00 w TVP1 Bayern - Arsenal
https://media.giphy.com/media/l2JhJOFjz40BAJ8nm/giphy.gif
1
Dokładnie. Jeszcze tylko o bólu d**y nie było mowy.
1
Każda partia ma przestępców w swoich szeregach.
0
Ajax ma Dolberga i Huntelaara a teraz chce Munira?
Dobry żart.
3
Kanadyjczyk zabił członka ISIS, a przy okazji pobił rekord. Albo odwrotnie.