2

Znalazł już ktoś niekodowane kanały satelitarne, na których będzie transmitowany mecz Barcelona-Real?

0

Mógłby ktoś podać link do strony, na której mogę sprawdzić na jakich kanałach niekodowanych na satelicie jest dany mecz?

18

Chciałbym zobaczyć miny tych, którzy jeszcze tydzień temu pisali:
"Łykacie wszystko jak pelikany."

Było wiadomo, że coś jest na rzeczy, bo Neymar się nie odzywał. Przy dużych transferach to jedyna pewna przesłanka.

0

w nocy City-United

0

Wg mnie na mistrzostwo nie mają żadnych szans. Ten sezon skończyli na 6., w tym obstawiam 4-5. Mimo wszystko, Juve, Napoli, Roma mają mocniejsze kadry.

0

Co Ty gadasz? XD
On co roku dostaje podwyżkę i mówi, że Paryż to raj na Ziemi.

http://wizmassage.com/19607-Verratti-Chce-zakonczyc-kariere-w-PSG

1

Odczepcie się już od tego Messiego. Leo może tylko pomóc. Wystarczy przypomnieć sobie sezon 14/15. Jedynym problemem Neymara jest jego głowa.

0

Świetnie. Parafrazując tatusia Martino:
"Iniesta jest naszym transferem."

0

Pamiętam tylko jak Boniek mówił, że gdyby Vrdoljak wykorzystał rzuty karne w pierwszym meczu, to nie byłoby problemu.

5

Dlatego trzeba zaczekać aż firsteleven potwierdzi.

0

Tak... Znalazłem to sprawdzone źródło.
W poprzednich tweetach jest informacja, że Neymar chce zachować 100% do wizerunku będąc piłkarzem PSG.

https://x.com/parisunited6

0

Żałosna gra Arsenalu, teraz będą się szczycić remisem z Bayernem. XD

0

O Verrattim Barcelona może sobie najwyżej pomarzyć.
On do nas nie przejdzie. Wykorzystuje zainteresowanie Barcelony, żeby dostać wyższy kontrakt.

0

Florek, są inne podatki.
Ja mam Cię finansów uczyć?

0

Hahaha a te 60 milionów euro kary to kto dostał?
Komu zmniejszono kadrę na LM?

0

Proszę bardzo, PSG z powodu Financial Fair Play będzie miało Ligę Mistrzów z głowy.

0

Podpowiedzcie co to za film.

Tłum ludzi na granicy NRD - RFN, władze nakazują otworzyć, ale wojsko się wstrzymuje. W końcu Ci którzy przeszli nie mogli wrócić. W sumie tylko o tym jest cały film.

0

Niestety, tutaj zdjęcie z włodarzami PSG:
https://www.instagram.com/p/BWoCIgvDXYo/

1

Słabe. Widzę, że stosujesz tą samą taktykę co "dziennikarze" robiący relację z demonstracji.
"Proszę o jakiś przykład."
"Jakieś konkrety?"

Nie dostaniesz odpowiedzi, bo inteligentni ludzie nie chcą pamiętać zmanipulowanych wiadomości.

Jednak, jeśli tak bardzo pragniesz, to proszę bardzo:
kilka dni temu w tvp info usłyszałem, że Tusk jest winien temu, że Kaczyński poleciał samolotem do Smoleńska i zginął.
Nawet tego nie skomentuję.

7

Do wszystkich tych, którzy proszą o konkretne przykłady:
Czy wy jesteście ***** normalni? Rozsądny człowiek pośmieje się z tego, pokręci głową, wyłączy i automatycznie wyrzuci te bzdury z pamięci.

0

Skąd to masz? Na profilu @J_Krecidlo tego nie ma, przynajmniej nie publikował tego w ciągu miesiąca.

@oleka222 Nie ma tego podatku od klauzuli, ale są inne podatki i stąd g***oburze.

16

można policzyć słoje

0

Dokładnie.

2

Zobaczyć Nevena Suboticia na boisku... bezcenne
Mam nadzieję, że Peter Bosz będzie na niego stawiał.

0

Powiedział, że być może nie zakończy jeżeli Juve wygra LM i będą grali o KMŚ.

11

we środę o 14:00 w TVP1 Bayern - Arsenal

https://media.giphy.com/media/l2JhJOFjz40BAJ8nm/giphy.gif

1

Dokładnie. Jeszcze tylko o bólu d**y nie było mowy.

1

Każda partia ma przestępców w swoich szeregach.

0

Ajax ma Dolberga i Huntelaara a teraz chce Munira?
Dobry żart.

3

Kanadyjczyk zabił członka ISIS, a przy okazji pobił rekord. Albo odwrotnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?