adamiakowa008
Dołączył/a: grudzień 2013
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Źle sprecyzowałem zdanie. Chodzi mi o to ,że nie ma tego czegoś ,żeby uważano go za najlepszego .Messi musi poprawić skuteczność ,ale widać jak rozgrywa ,kiwie.Takie jest moje zdanie.
0
Jarają się Ronaldo ,a on poza golami nic nie robi.
0
Jakoś wcześniej nie pisałeś zadnych żartów ,3 mecze bez gola to odrazu ...
1
Masakra ,jeszcze niedawno człowiek bił rekordy w golach ,takie ,ze każdy mógł pomarzyć.Parę meczy gdzie średnia goli nie jest powyżej jeden na mecz i odrazu hejt ,że się wypalił.
1
W sezonie 2012/13 pamiętam jak Messi wyprzedzał w golach . Ronaldo był daleko w tyle,a nikt nie płakał.Gdyby nie kontuzja ,to nawet by pobił rekord tych 50.
0
Trzymam za słowo :)
5
Messi musi tylko poprawić skuteczność (co pewnie nastąpi niedlugo) ,bo tak to bardzo podoba mi się jego gra.
0
Jak będzie grał zajebiście (chociaż moim zdaniem teraz gra super) ,to wrócimy do tej rozmowy.Znając życie wtedy cię już nie będzie...
1
Takie gadanie. Gdyby nie skuteczność w ostatnich meczach ,to każdy by mówił w jakiej On to genialnej formie jest...
0
Jaki symulancik?
0
Moim zdaniem nawet Messi nie grał typowo na środku. Często był w pomocy .
0
Messi i Messi ,a Neymar z Suarezem to co? Oni mieli pecha?
0
Hejty na Leo ,a on przynajmniej jakięs dryblingi miał ,a co zrobił Neymar?
0
Gdyby wykorzystał swoje okazje (nie tylko on) ,to byś pisałjaki to Messi genialny. Nie grał źle ,ciągnął gre i dryblingi były dobre ,w presingu też się udzielał.
0
Messi drybling świetny.
0
Ćwiczyć skuteczność i git,bo reszta jest bardzo dobra np. drybling
1
Nie płaczcie o tą skuteczność ,ona przyjdzie .Ważne ,że piękne akcje powstają.
1
Póki co to Messi ciągnie grę ,więc więcej szacunku lamusie.
0
Segio ma coś z głową?
4
Kombinują cały czas.
0
Ciesze sie ,że Messi ma taki drybling.
0
Barca gra poezje
1
Messi cudo ,prsesing ogromny
0
Messi ich omijał jak chciał.
0
2 mecz z rzędu ze słabą skutecznością i odrazu kuleje....
0
Kroooooooooolllllll Messsssssssiiiiii
0
Twoim zdaniem Xavi ,Alves czy Neymar lepiej strzelają wolne od Leo ? Bo jeśli tak to trudno mi się z toba zgodzić
2
Moim zdaniem Messi pomimo zmarnowanej jedenastki pokazał się z dobrej strony.
1
Neymar moim zdaniem to w większości tylko straty .
0
449 bramek ??? EE to już dawno go pobił:D