0

Źle sprecyzowałem zdanie. Chodzi mi o to ,że nie ma tego czegoś ,żeby uważano go za najlepszego .Messi musi poprawić skuteczność ,ale widać jak rozgrywa ,kiwie.Takie jest moje zdanie.

0

Jarają się Ronaldo ,a on poza golami nic nie robi.

0

Jakoś wcześniej nie pisałeś zadnych żartów ,3 mecze bez gola to odrazu ...

1

Masakra ,jeszcze niedawno człowiek bił rekordy w golach ,takie ,ze każdy mógł pomarzyć.Parę meczy gdzie średnia goli nie jest powyżej jeden na mecz i odrazu hejt ,że się wypalił.

1

W sezonie 2012/13 pamiętam jak Messi wyprzedzał w golach . Ronaldo był daleko w tyle,a nikt nie płakał.Gdyby nie kontuzja ,to nawet by pobił rekord tych 50.

0

Trzymam za słowo :)

5

Messi musi tylko poprawić skuteczność (co pewnie nastąpi niedlugo) ,bo tak to bardzo podoba mi się jego gra.

0

Jak będzie grał zajebiście (chociaż moim zdaniem teraz gra super) ,to wrócimy do tej rozmowy.Znając życie wtedy cię już nie będzie...

1

Takie gadanie. Gdyby nie skuteczność w ostatnich meczach ,to każdy by mówił w jakiej On to genialnej formie jest...

0

Jaki symulancik?

0

Moim zdaniem nawet Messi nie grał typowo na środku. Często był w pomocy .

0

Messi i Messi ,a Neymar z Suarezem to co? Oni mieli pecha?

0

Hejty na Leo ,a on przynajmniej jakięs dryblingi miał ,a co zrobił Neymar?

0

Gdyby wykorzystał swoje okazje (nie tylko on) ,to byś pisałjaki to Messi genialny. Nie grał źle ,ciągnął gre i dryblingi były dobre ,w presingu też się udzielał.

0

Messi drybling świetny.

0

Ćwiczyć skuteczność i git,bo reszta jest bardzo dobra np. drybling

1

Nie płaczcie o tą skuteczność ,ona przyjdzie .Ważne ,że piękne akcje powstają.

1

Póki co to Messi ciągnie grę ,więc więcej szacunku lamusie.

0

Segio ma coś z głową?

4

Kombinują cały czas.

0

Ciesze sie ,że Messi ma taki drybling.

0

Barca gra poezje

1

Messi cudo ,prsesing ogromny

0

Messi ich omijał jak chciał.

0

2 mecz z rzędu ze słabą skutecznością i odrazu kuleje....

0

Kroooooooooolllllll Messsssssssiiiiii

0

Twoim zdaniem Xavi ,Alves czy Neymar lepiej strzelają wolne od Leo ? Bo jeśli tak to trudno mi się z toba zgodzić

2

Moim zdaniem Messi pomimo zmarnowanej jedenastki pokazał się z dobrej strony.

1

Neymar moim zdaniem to w większości tylko straty .

0

449 bramek ??? EE to już dawno go pobił:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?