0

Xavi trafił kiedyś z wolnego?

0

Co jak co ale Neymar troche drewnianie dzisiaj gra.

1

Messi nie ma z kim grac... taka prawda.

2

Messi zawodnik meczu. :)

0

Messi ,który zdobył gola ddzięki presingowi . Cudo

0

Messi rewelka!!!

0

Może i Neymar bije gole ,ale ten jego magiczny drybling...

1

Głosi legenda ,że Pedro kiedyś kogoś minął

0

Iniesta ,..... Nie da się tego oglądać

1

Tesknie za podaniami Iniesty do Leo.

1

Pomoc nie istnieje ,Messi mu się wracać i jest lipnie

1

hahahahahahahaha

0

Nie da sie patrzec na kazda stracona pilke Neymara.

0

Uważam ,żę najlepszy piłkarz świata powinien więcej robić niż wykorzystywać karne lub strzelic na pusta.

9

I to ma być głowny faworyt do złotej piłki ? hahahahaa

9

hhahahahhaahahahaa

1

Nie ma się co spinać o te gole . Która to kolejka ? Wszystko może się inaczej potoczyć,w późniejszej fazie może być na odwrót.Nie ma to jak płacz po 4 kolejkach.

0

hahahahahahahahaha

7

Fajnie ,że Messi biega ,ale szczerze mówiąc to czekam na tego gola .

1

Jutro zobaczymy:)

0

Ależ strzały...

1

Sandro lepiej się prezentuje od Munira.

0

Messi nie ma z kim grac .. taka prawda..

0

Messi coś je...

0

Xavi ma już swoje lata ,nie oczekuj ,że zawsze będzie grał jak za swoich najlepszych czasów.

2

Xavi nie musi nic nikomu udowadaniać...

0

Dzisiaj musi być duże zwycięstwo:)

0

Co za gol..... ,masakra

0

Ronaldo by chciał z każdego miejsca zawsze uderzyć...

0

Co za gol... hahahahahahhahahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?