adamiakowa008
Dołączył/a: grudzień 2013
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi trafił kiedyś z wolnego?
0
Co jak co ale Neymar troche drewnianie dzisiaj gra.
1
Messi nie ma z kim grac... taka prawda.
2
Messi zawodnik meczu. :)
0
Messi ,który zdobył gola ddzięki presingowi . Cudo
0
Messi rewelka!!!
0
Może i Neymar bije gole ,ale ten jego magiczny drybling...
1
Głosi legenda ,że Pedro kiedyś kogoś minął
0
Iniesta ,..... Nie da się tego oglądać
1
Tesknie za podaniami Iniesty do Leo.
1
Pomoc nie istnieje ,Messi mu się wracać i jest lipnie
1
hahahahahahahaha
0
Nie da sie patrzec na kazda stracona pilke Neymara.
0
Uważam ,żę najlepszy piłkarz świata powinien więcej robić niż wykorzystywać karne lub strzelic na pusta.
9
I to ma być głowny faworyt do złotej piłki ? hahahahaa
9
hhahahahhaahahahaa
1
Nie ma się co spinać o te gole . Która to kolejka ? Wszystko może się inaczej potoczyć,w późniejszej fazie może być na odwrót.Nie ma to jak płacz po 4 kolejkach.
0
hahahahahahahahaha
7
Fajnie ,że Messi biega ,ale szczerze mówiąc to czekam na tego gola .
1
Jutro zobaczymy:)
0
Ależ strzały...
1
Sandro lepiej się prezentuje od Munira.
0
Messi nie ma z kim grac .. taka prawda..
0
Messi coś je...
0
Xavi ma już swoje lata ,nie oczekuj ,że zawsze będzie grał jak za swoich najlepszych czasów.
2
Xavi nie musi nic nikomu udowadaniać...
0
Dzisiaj musi być duże zwycięstwo:)
0
Co za gol..... ,masakra
0
Ronaldo by chciał z każdego miejsca zawsze uderzyć...
0
Co za gol... hahahahahahhahahahaha