adamiakowa008
Dołączył/a: grudzień 2013
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego co pisało ,to statystyki Leo były bardzo dobre i to on ciągnął Argentyne. Myślę,że gdyby takiego Mullera nie bylo w reprezentacji Niemiec ,to nie bylaby to jakaś ogromna strata.Gdyby zamienić ich druzyny ,to Argentyna by nic nie zdziałała z nim w skłądzie.
0
Japa,bo jedyny grał
0
Jaki Kacper?
1
Messi zagrał dobrze ,ale z kim on ma grac w przodzie? No chyba nie z tymi drewnami.. Pomoc też słąbo.Jedyne do czego moge sie dowalic to plucie Messiego przy odbieraniu..Wstyd
0
Zapamiętamy piękną gre Leo !!
0
Messi,jesteś Wielki ,dzisiaj pokażesz kto jest najlepszy w historii .
DO BOJU ARGENTYNO!
4
Zobaczymy:)
3
Powodzenia Leo !! Dzisiaj będzie mega mecz.
1
Messi dziisiaj lepiej w obronie gra niz ataku...
0
Maradonja?
6
Ale Messi fauluje:D
0
ooo kurr
0
co jak co ale presing u Leo nie jest zły
1
Cały dzień czekania:D
0
Ale ta akcja jak okiwał kilku ,cudo ,jakby ktoś miał linka to możecie dać.
0
piepszenie:D
0
hahhahaa,a czyli troll ,to nie ma sensu pisać
0
Wypierda*laj,Messi dzisiaj grał dobrze ,caly czas hejtujesz
4
Messi pokazał klase ,gdyby umieli wykorzystać sytuacje to dawno by byla wygrana Argentyny.Walczyl do konca i wracal sie.
0
Messi dzisiaj boss,ostatnie minuty niby wyjeabny ale teraz gazu dodal
0
Messi gra w obronie:d
0
Messi król
0
widziales ostatnia akcje
0
hahahahahha
1
Nie ma to jak Lajonel Messi
0
Mina : 4 golee,eeee mało ,trzeba więcej
6
I tak jesteś najlepszy,choćbyście dzisiaj przegrali :D
1
Teraz tylko muszą przegrać i jeszcze nie będzie tak źle.
0
Wynik siadl :D heheheh
0
Udane dryblingi:D