0

Z tego co pisało ,to statystyki Leo były bardzo dobre i to on ciągnął Argentyne. Myślę,że gdyby takiego Mullera nie bylo w reprezentacji Niemiec ,to nie bylaby to jakaś ogromna strata.Gdyby zamienić ich druzyny ,to Argentyna by nic nie zdziałała z nim w skłądzie.

0

Japa,bo jedyny grał

0

Jaki Kacper?

1

Messi zagrał dobrze ,ale z kim on ma grac w przodzie? No chyba nie z tymi drewnami.. Pomoc też słąbo.Jedyne do czego moge sie dowalic to plucie Messiego przy odbieraniu..Wstyd

0

Zapamiętamy piękną gre Leo !!

0

Messi,jesteś Wielki ,dzisiaj pokażesz kto jest najlepszy w historii .
DO BOJU ARGENTYNO!

4

Zobaczymy:)

3

Powodzenia Leo !! Dzisiaj będzie mega mecz.

1

Messi dziisiaj lepiej w obronie gra niz ataku...

0

Maradonja?

6

Ale Messi fauluje:D

0

ooo kurr

0

co jak co ale presing u Leo nie jest zły

1

Cały dzień czekania:D

0

Ale ta akcja jak okiwał kilku ,cudo ,jakby ktoś miał linka to możecie dać.

0

piepszenie:D

0

hahhahaa,a czyli troll ,to nie ma sensu pisać

0

Wypierda*laj,Messi dzisiaj grał dobrze ,caly czas hejtujesz

4

Messi pokazał klase ,gdyby umieli wykorzystać sytuacje to dawno by byla wygrana Argentyny.Walczyl do konca i wracal sie.

0

Messi dzisiaj boss,ostatnie minuty niby wyjeabny ale teraz gazu dodal

0

Messi gra w obronie:d

0

Messi król

0

widziales ostatnia akcje

0

hahahahahha

1

Nie ma to jak Lajonel Messi

0

Mina : 4 golee,eeee mało ,trzeba więcej

6

I tak jesteś najlepszy,choćbyście dzisiaj przegrali :D

1

Teraz tylko muszą przegrać i jeszcze nie będzie tak źle.

0

Wynik siadl :D heheheh

0

Udane dryblingi:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?