0

ja chce Ville !!!!!!

0

te zmiany to sobie może pep w dupe włożyć teraz

0

0

0

1 zmiana i miliony ucieszonych kibiców ! :D

0

GOoooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllll

0

KURWA ! !!!!!!!

0

RÓB ZMIANY PEP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Bez urazy. Lubie Tello, nawet bardzo, ale on nie potrafi grać przeciwko Realowi. Niech wejdzie Alexis/Pedro.

0

nie rozumiem was... wg mnie Barca gra bardzo dobrze, tylko potrzeba skuteczności, skuteczności i jeszcze raz skuteczności!!!

0

Tello na ławke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Barca jak na razie dużo lepsza ;D Wygramy!

0

wiecie może czy DV7 wraca dzisiaj?

0

no wymeczone... w pierwszej polowie niezly piach w wykonaniu Barcy, natomiast juz w drugiej polowie wyszla jakby nowa lepsza druzyna ;D dziękujemy Messi! ja niestety do bramek nie wliczam tych karnych, gdyż były dla mnie bardzo kontrowersyjne, jednak jedna bramka zdobyta w pełni zasłużenie. VeB !

0

2:1 !!!!!!!!!!!

0

1:1 !!!!!!!!1

0

kurwa jaki piach !

0

Pedro :D

0

http://pl-sport.tv/ - tu zajebiście

0

ale brama !!!!

0

Nie ma co się oszukiwać, Cuenca jest słaby...

0

brawo !!!

0

świetny bramkarz ! :D

0

normalnie stresa mam xD

0

4 minuty...

0

JEZU!!! CZEMU????

0

piękne podanie Kryśki do bramkarza :D

0

8 minut...WYTRZYMAJĄ

0

NIE MA GOLA !!! TO PRZEZNACZENIE !!!!

0

czemu piłkarze realu chodzą do kosciola? bo chca zobaczyc kogos w białym podnoszącego puchar :D stare ale nadal mnie śmieszy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?