0

ajjć. ;(

0

o kurwa XD

0

a Oscara dostaje C.Ronaldo !!!

0

O nieee Kaka :((

0

Panu Bogu w okno ...

0

63 minuty i wciąż 0:0 :D jest nadzieja!!

0

Pepe następna cipka ;pp

0

Di Maria jaka pizda XD

0

co się dzieje !! :D ale mecz. ;)

0

KU*WA !!!!!!

0

O Boże, ale aktorstwo w wykonaniu Realu ...

0

no muszą jeszcze drugie 45 minut wytrzymać i każdy będzie szczęśliwy :D

0

spokojnie panowie i panie, Valencia to nie jakiś byle gniot, dadzą radę ;))

0

Nine
Real nawet z CR7 ma ciężko coś ugrać z Barcą ;))

0

o kurde Ozil ! xD

0

Trochę mnie wkurzają wypowiedzi niektórych w stylu "młody nie jest, więc formę też będzie mu ciężko odzyskać". Rozumiem, że jakby tu była mowa o jakimś Obraniaku, Peszce czy innym polskim gniocie, ale ludzie, to jest DAVID VILLA, więc się ogarnijcie. Na Euro i w finale LM pokaże że jest w pełni formy! VeB !!! ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?