adig32
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ajjć. ;(
0
o kurwa XD
0
a Oscara dostaje C.Ronaldo !!!
0
O nieee Kaka :((
0
Panu Bogu w okno ...
0
63 minuty i wciąż 0:0 :D jest nadzieja!!
0
Pepe następna cipka ;pp
0
Di Maria jaka pizda XD
0
co się dzieje !! :D ale mecz. ;)
0
KU*WA !!!!!!
0
O Boże, ale aktorstwo w wykonaniu Realu ...
0
no muszą jeszcze drugie 45 minut wytrzymać i każdy będzie szczęśliwy :D
0
spokojnie panowie i panie, Valencia to nie jakiś byle gniot, dadzą radę ;))
0
Nine
Real nawet z CR7 ma ciężko coś ugrać z Barcą ;))
0
o kurde Ozil ! xD
0
Trochę mnie wkurzają wypowiedzi niektórych w stylu "młody nie jest, więc formę też będzie mu ciężko odzyskać". Rozumiem, że jakby tu była mowa o jakimś Obraniaku, Peszce czy innym polskim gniocie, ale ludzie, to jest DAVID VILLA, więc się ogarnijcie. Na Euro i w finale LM pokaże że jest w pełni formy! VeB !!! ;))