0

na jakim kanale?

12

tak, ale nawet nie siedzial na przeciwko Huberta, bo nie przeszedl tego poczatkowego pytania

0

Idea Gampera oraz klubu? To wymien mi te idee. FC Barcelona nigdy nie mowila, ze chce sie odlaczyc od Hiszpanii. Bronienie to nie naleganie o odlaczenie od panstwa. Bronic bronia, bo ktos probuje zakaz tych flag itd. Jak Polacy bronia naszych granic to jest to rownozaczne z odlaczeniem sie od Europy (nie mam na mysli obecnego rzadu i planu dot. Unii Europejskiej, tylko Europy jako kontynentu). Dalem ci przyklad ze Slaskiem, bo to jest ta sama sytuacja co z Katalonia.

0

Kiedys chodzilismy do Long Bridge przy deptaku Boguslawa, ale teraz pub zmienil nazwe i sie przebranzowil. Nie puszczaja juz tam meczy. Teraz to Olympic albo gdzies na deptaku.

0

Co ty za bzdury pleciesz. Jestesmy hiszpanska druzyna i tyle. A GKS Katowice jest druzyna polska czy slaska?

9

No tak, przeciez jestesmy francuska druzyna.

0

To jest jedno z najgorszych zakonczen w TWD. Nie pros mnie zbym ci spojlerowal.

0

Teraz dopiero widze twoje zdjecie profilowe. Chyba troche nie pasuje do tego co piszesz, prawda?

1

Owszem, ale to juz jest kwestia indywidualna, ale pisanie RIP po odejsciu jakiejs osoby jest dla mnie tak samo smieszne, jak wstawianie flagi Francji na fejsie.

14

Caly FB jest lewacki. Polska babka, ktora odpowiada za cenzure w internecie obnosila sie tym, ze byla w KODzie. Mysle, ze juz wiesz dlaczego takie tresci nie beda usuniete. Kilka miesiecy byla o tym glosna sprawa. Islamista z obcieta glowa niewiernego nie narusza standardow, ale sprobuj napisac, ze Islam jest nietolerancyjna religia to twoj post nie powisi do polnocy. Kochane lewactwo

2

Zamiast pisac bezsensowne "RIPy" to mozecie sie po prostu pomodlic za niego.

0

Paco ma podobny glos do Messiego o.0

0

Czyzby Paco sie rozkrecal? Wiadomo, ze to Granada ale nie od razu Rzym zbudowano. Fajnie sie oglada Paco.

2

Ogladamy ten sam mecz? W pierwszej polowie powinien dostac zoltko i tyle.

3

Kolejna statystyka na sile.

0

Przestance srac. 3 sezony Lucho i dalej nie wiecie, ze Barca wrzuca wyzszy bieg w drugiej polowie?

7

Suarez sie naogladal Ronaldinho z Chelsea ;D

0

No tak, ale za bardzo nie rozumiem. Ja dalem przesmiewcze zdjecie. A to zdjecie to raczej powinienes wyslac do autora dyskusji, a nie mnie :)

0

Pisza, ze byl spalony czy nie?

1

Nie bylo spalonego:
http://i.imgur.com/4Bt1l62.png

0

Racja. Tymbardziej, ze Barcelona jeszcze nie grala. Real ma mistrza! CAMPEONE!

38

Przeciez nie bylo spalonego. Jutro widze to zdjecie w AS'ie.
http://i.imgur.com/4Bt1l62.png

7

Sedziowie tez

4

... wciaz sie dzieje, zycia cud

0

I spalony xD

0

To bylo pewne

7

Nie bylo z czego sie smiac. Nawet madrze gadal.

5

Co jak co, ale Real hymn ma zajebisty.

3

Ktos kiedys wrzucil ponoc El Jarka, kiedy byli na stadionie bodajze ATM. Jesli to on to chyba tamto zdjecie nie przedstawia El Jarka. Nizej macie facjate Jarka

http://i.imgur.com/8EYTfB6.jpg

13

A kiedy sie przyblizal? Od 4 lat to juz jest sredniak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?