1

meczyki.pl

2

Ja piernicze co ty pleciesz. Chodzi o to, ze INNI mowia o nim najlepszy pomocnik itd. On temu zaprzecza. Jesli ty widzisz w tym sodowe to brak pytan.

4

https://pl.wikipedia.org/wiki/Potr%C3%B3jna_korona

Tutaj sa rozpisane potrojne korony na swiecie oraz krajowe (co jest smieszne dla druzyn Europy jak dla mnie, no ale spoko. Niech PSG ma cos od zycia :D). Barca jest jedyna na swiecie, ktora zdobyla 2 tryplety. I jak najbardziej mozemy sie tym szczycic.

1

A nie na swiecie? Barca jako jedyna zdobyla 2 tryplety.

0

Wiekoszsc po nim cisnie na fioletowej, ale wyobrazasz sobie, zeby ZP dlai Messiemu czy gowno grajacemu Ronaldo? Nawet jakby pauzowal 10 miesiecy to by jemu dawali, byleby Messi nie wygral.

1

"Barca była po najcięższym w sezonie w meczu."

Miales na mysli meczu w sezonie, prawda? :)

1

Powiedzial tak, ze by ich docenic. Z calym szacunkiem, ale kogo oni pokonali znacznie mocniejszego od siebie? Sevilla dala dupy taktycznie, w ogole to nie byla Sevilla, ktora znamy. Zagrali nieco lepiej od PSG w drugim meczu. Na chwile obecna Lisy to najslabsza druzyna na papierze w 1/4. To, ze w wygrali PL w poprzednim sezonie pokonujac topowe kluby to tego nie bede komentowal.

0

Zabawa zabawą, ale to jest zasmiecanie La Rambli i tyle. Kazdy mysli, ze wylosowalo mu oryginalna pare, a tak na prawde powiela pary od innej osoby. Fajna zabawa, nie ma co.

1

jakis koles i nigaki... eh... juz kiedys z nia dyskutowalem, ale na darmo. Niestety tacy ludzie rzadza w Europie.

25

Zajebiscie interesujace. Ile jeszcze bedziecie wrzucac te nic nie znaczace pary?

0

"zakaz chroni przed takimi wypadkami." xDDDD Ktory tak gadal? Pewnie juz dawno usunal konto, bo pierdzielil takie farmazony, ze glowa mala.

16

Prawdopodobnie jest to ciapak. Gdyby to byl bialy, to bankowo by pisali drukowanymi literami, ze BIALY JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ZAMACH. Ile razy juz tak bylo we francuskich, niemieckich czy amerykanskich newsach? Mnostwo...

2

Brak Unzue?

0

Moze cos jest na rzeczy. Moze wie, ze Thiago chcialby bardzo zagrac w Barcy, a w takim wypadku ma niemal gwarantowany transfer do nas. A Rafa wie, ze dwoch Alcantara Barcelona nie pomiesci w skladzie.

0

Bez dobrego trenera to moze nie zatrybic.

0

jakby... jakbym postawil 3000 zl po bramce cavaniego na awans Barcy to bym skasowal milion :)

0

Jak powyzej. Nie ma sensu, zeby biegali i probowali strzelic gola.

0

Nienormalnie???? Nie wiesz jak gra ATM? 1:0 i bezpiecznie. Od niechcenia. Teraz Bayer musialby strzelic 3 bramy, zeby awansowac. Przy takiej defensywie ATM, nie ma szans, wiec po prostu nie przemeczaja sie. Bylaby lipa jakby ktos dostal kontuzji przy prawie wygranym meczu. Po co wiec maja sie forsowac i beigac za pilka i probowac strzelic gola? Nie widzie sensu. ATM wygralo dwumecz juz na wyjezdzie.

2

Nie wiem jak mozna bylo obstawic wygrana ATM.

0

czyli, ze monaco jest slabsze od lisow?

0

Spokojnie. Mecz Barcy z PSG rowniez bedzie legendarny.

4

A moze Smude?

0

Co to znaczy pomocnik z glowy bedzie? Akurat jesli chodzi o sprzedaz pomocnikow, to mozna byloby zaczac od Gomesa, bo Arda to solidny zmiennik Neymara.

1

Historia dluga nie jest - podczas ostatniego meczu Hertha Berlin - BVB (2:1), byla ta sytuacja co na gifie powyzej. Oczywiscie na poczatku polecialy hejty na zawodnika Herthy (numer 23), ze symuluje. Natomiast po meczu Mitchell Weiser (ten z numerem 23 co niby symulowal) wrzucil na swojego oficjalnego twittera zdjecie nogi z szyderczym podpisem: "To byla symulacja, prawda?"

Zdjecie nogi tutaj: https://pbs.twimg.com/media/C6qNCH_XUAItJi9.jpg:large

A calosc opisana ponizej (tekst czytalem na polskiej stronie wczoraj, ale nie moge znalezc linka, prwadopodobnie jakies transfery.info lub cos podobnego):

http://www.sport1.de/fussball/bundesliga/2017/03/hertha-dortmund-mitchell-weiser-wehrt-sich-gegen-schauspiel-vorwuerfe

0

Jakbys znal reszte historii to bys go tak nie nazwal, no ale spoko. Hehehe, przerwocil sie.

0

Kurde, jak wy spinacie dupy, jakby wam matke obrazil. Olac cieplym moczem i swietowac dalej. Widze, ze wam niewiele potrzeba, zeby was wkurzyc.

1

Ja mam skrot co wazy 197 MB. Wiekszego nie mam :)

0

Oczywiscie, ze zadna, ale w przypadku Vidala to bylaby chyba najwieksza nagroda. W koncu to Sergi Roberto i Vidal to jedna pozycja. Chociaz nie wiadomo czy grajac 3-4-3 Vidal by gral od 1 minuty.

2

Nie generalizuj, duzo go tez bronilo.

0

A teraz wyobrazmy sobie, ze zamiast Sergi Roberto bramke laduje Aleix Vidal, ktory by nie zlapal wczesniej kontuzji. Ja piernicze, przeciez to by bylo od zera do bohatera przez wielkie B-O-H i tak dalej :D #pdk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?