0

Oj PSG smaruj dupe, bo bedzie sie dzialo na Camp Nou.

1

Pique sie Neymara naogladal :D

0

Wiem, ale okreslanie go "totalnie zbednym w zespole", "co on tu robi" jest chyba nie na miejscu, bo az tak nie gra zle.

3

"Przeciez Rakitic jest slaby w tym sezonie, gowno gra. Nie wiem co on robi w tym zespole" - wlasnie was pozdrawia srodkowym palcem hejterzy ;)

3

2 slupki xD Jednak pechowiec to nawet palca w dupie zlamie...

1

A to oni juz nie sa europejskim sredniakiem? Ich topowy status upadl wraz z odejsciem SAF. W Lidze Europejskiej przez kilka lat grali gowno, nie wspominajac o LM. Teraz jedynie maja szanse na cwiercfinal. United, ktore dalej dostaje takie hajsy z reklam itd, ze glowa mala, a graja na poziomie sredniaka w La Liga. Nie wiem jak mozna nazywac MU topowym klubem, ktory zmienia sie w sredniaka. Oni juz sa sredniakiem, tylko maja gwiazdy ze swiatowego topu, a to o niczym nie swiadczy.

0

Masz gdzies linka do tej przemowy Ramosa, bo dzisiaj mi to jakos umknelo.

0

Ale czego to zdjecie ma dowodzic? Chyba, ze mialo byc smieszne, jak wiekszosc tutejszych obrazkow.

0

A niech sobie mowi, co chce. Wiemy, ze na starosc niektorym odwala. Mnie jego slowa w ogole nie poruszaja, nawet jakby powiedzial, ze Messi jest slaby. Bardziej bym sie zasmucil jakby Sampaoli tak powiedzial, a nie emeryt Jupp.

35

A nawet jakby tak powiedzial to normalnemu kibicowi by to zwisalo i powiewalo.

1

Ale widze caly czas ramke z twoim komentarzem. Tu brakuje czarnej listy a nie ignorowania komentarzy, no ale oczywiscie po co dawac taka mozliwosc...

0

Ignorowanie nic daje geniuszu.

12

Mozesz sie rowniez udzielac mniej, bo niestety nie ma calkowitej opcji niewidzenia twojego spamu.

3

A po czym maja go mieszac? Od 3 spotkan wygralismy wszystkie mecze. Przyjdzie przegrana to wyjda z nor. Niestety ze smutkiem trzeba podziekwoac Enrique, bo tak jak chcialbym, zeby zostal naszym Fergusonem, tak niestety jego taktyka skonczyla sie rok temu i niestety jedziemy na oparach.

1

No to nie wiesz, ze zniszczyl Barce?! Wygral tylko 8 na 10 trofeow!. Kij z trypletem. To jest katastrofa!

0

Czyli jutro dymisja ;)

0

Na wiem czy wiekszosc. Po prostu sezonowcy pisali, zeby odszedl po slabszych meczach w poprzednich sezonach co bylo niezrozumiale. Jednak patrzac na obecny sezon z przykroscia trzeba stwierdzic, ze podjal dobra decyzje.

0

Szanuje Real mocno za to, ze na pozegnalny sezon Lucho pomagaja mu wygrac lige.
#FernandezBorbalanDziekuje #LasPalmasDziekuje #RonaldoMaszyna

0

Brawo!!!!!! Remis

13

Nie wiem, kto zdobywa tytul wiekszego frajera - Villareal czy Las Palmas...

0

Byla reka? Bo mam 144p i nic nie widac.

0

Wiem, widzialem :D Smiesznie te bany u nich wygladaja. U nas sa na miesiac i tyle. A tam rok i do widzienia :)

0

raven - jakos mnie to nie dziwi. To jedna z najwiekszych ameb umyslowych na notatniku

2

Dla nich jak sedziowanie nie jest pod Real to juz jest kradziez. Nie tak sie umawiali z Florentino.

0

Do Campeones jeszcze troche brakuje.

0

0

Wchodzi rezyser. Nie bedzie wyrownania.

1

Real teraz na wlasne oczy wie jak to jest byc dymanym przez sedziow.

2

No i nas jeszcze maja oczywiscie :)

1

Jakby ktos nie widzial czerwa Bejla:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?