adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj PSG smaruj dupe, bo bedzie sie dzialo na Camp Nou.
1
Pique sie Neymara naogladal :D
0
Wiem, ale okreslanie go "totalnie zbednym w zespole", "co on tu robi" jest chyba nie na miejscu, bo az tak nie gra zle.
3
"Przeciez Rakitic jest slaby w tym sezonie, gowno gra. Nie wiem co on robi w tym zespole" - wlasnie was pozdrawia srodkowym palcem hejterzy ;)
3
2 slupki xD Jednak pechowiec to nawet palca w dupie zlamie...
1
A to oni juz nie sa europejskim sredniakiem? Ich topowy status upadl wraz z odejsciem SAF. W Lidze Europejskiej przez kilka lat grali gowno, nie wspominajac o LM. Teraz jedynie maja szanse na cwiercfinal. United, ktore dalej dostaje takie hajsy z reklam itd, ze glowa mala, a graja na poziomie sredniaka w La Liga. Nie wiem jak mozna nazywac MU topowym klubem, ktory zmienia sie w sredniaka. Oni juz sa sredniakiem, tylko maja gwiazdy ze swiatowego topu, a to o niczym nie swiadczy.
0
Masz gdzies linka do tej przemowy Ramosa, bo dzisiaj mi to jakos umknelo.
0
Ale czego to zdjecie ma dowodzic? Chyba, ze mialo byc smieszne, jak wiekszosc tutejszych obrazkow.
0
A niech sobie mowi, co chce. Wiemy, ze na starosc niektorym odwala. Mnie jego slowa w ogole nie poruszaja, nawet jakby powiedzial, ze Messi jest slaby. Bardziej bym sie zasmucil jakby Sampaoli tak powiedzial, a nie emeryt Jupp.
35
A nawet jakby tak powiedzial to normalnemu kibicowi by to zwisalo i powiewalo.
1
Ale widze caly czas ramke z twoim komentarzem. Tu brakuje czarnej listy a nie ignorowania komentarzy, no ale oczywiscie po co dawac taka mozliwosc...
0
Ignorowanie nic daje geniuszu.
12
Mozesz sie rowniez udzielac mniej, bo niestety nie ma calkowitej opcji niewidzenia twojego spamu.
3
A po czym maja go mieszac? Od 3 spotkan wygralismy wszystkie mecze. Przyjdzie przegrana to wyjda z nor. Niestety ze smutkiem trzeba podziekwoac Enrique, bo tak jak chcialbym, zeby zostal naszym Fergusonem, tak niestety jego taktyka skonczyla sie rok temu i niestety jedziemy na oparach.
1
No to nie wiesz, ze zniszczyl Barce?! Wygral tylko 8 na 10 trofeow!. Kij z trypletem. To jest katastrofa!
0
Czyli jutro dymisja ;)
0
Na wiem czy wiekszosc. Po prostu sezonowcy pisali, zeby odszedl po slabszych meczach w poprzednich sezonach co bylo niezrozumiale. Jednak patrzac na obecny sezon z przykroscia trzeba stwierdzic, ze podjal dobra decyzje.
0
Szanuje Real mocno za to, ze na pozegnalny sezon Lucho pomagaja mu wygrac lige.
#FernandezBorbalanDziekuje #LasPalmasDziekuje #RonaldoMaszyna
0
Brawo!!!!!! Remis
13
Nie wiem, kto zdobywa tytul wiekszego frajera - Villareal czy Las Palmas...
0
Byla reka? Bo mam 144p i nic nie widac.
0
Wiem, widzialem :D Smiesznie te bany u nich wygladaja. U nas sa na miesiac i tyle. A tam rok i do widzienia :)
0
raven - jakos mnie to nie dziwi. To jedna z najwiekszych ameb umyslowych na notatniku
2
Dla nich jak sedziowanie nie jest pod Real to juz jest kradziez. Nie tak sie umawiali z Florentino.
0
Do Campeones jeszcze troche brakuje.
0
0
Wchodzi rezyser. Nie bedzie wyrownania.
1
Real teraz na wlasne oczy wie jak to jest byc dymanym przez sedziow.
2
No i nas jeszcze maja oczywiscie :)
1
Jakby ktos nie widzial czerwa Bejla: