adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"najpoważniejszym kandydatem do pokrzyżowania planów Chelsea o zdobyciu mistrzostwa". Skoro maja byc kandydatem to aspiruja na mistrza wg. ciebie. Naucz sie pisac nastepnym razem. Poza tym Chelsi ma jeszcze jeden mecz zalegly. Nie ma to jak typowac mistrza i wicemistrza na 14 kolejek przed koncem sezonu, gdzie na chwile obecna 5 druzyn walczy o vice xD Poza tym nie obchodza mnie inni co skreslali Guardiole. To jest ten sam typ kibica co skreslal Turana, Vidala i innych.
0
Zacznij ogladac wiecej meczow, bo pleciesz glupoty. Ile bylo takich kontuzji gdzie wydawalo sie, ze ktos cos zlamal/zerwal i wieszczono kilkumiesieczne rozbraty z pilka nozna. A dzien pozniej sie okazywalo, ze jednak spoko i raptem 2-3 tyg przerwy. Poczekaj na oficjlane wyniki badan, a pozniej mozesz pisac zwolnienie na kilka miesiecy.
P.S. Vidal mogl plakac, bo wie, ze znowu Roberto wskakuje w jego miejsce i nawet jak to bedzie 2-3 tyg przerwy to znowu bedzie musial przekonywac do siebie Lucho. Caly ten wysilek, te kilka ostatnich miesiecy budowania swojej pozycji w 1 zespole poszlo wlasnie na marne i bedzie startowal od zera. Nie musi lamac koscci, zeby plakac. Troche logiki.
0
Lol, poczekaj najpierw na mecz ;D Jeszcze City nie rozegralo meczu, jest raptem 3/4 sezonu a ty juz wreczasz mistrza City xD
0
Ale ty to blednie interpretujesz lol. Nie odgwizduje sie zagran reka, gdy pilka jest nabita, gdy nie bylo celowego ruchu reka do pilki lub gdy pilka nie wpadla do bramki. Tutaj jedno z tych 3 zdzarzen mialo miejsce i czy Alexis celowo czy nie celowo wystawil reke lub pilka byla nabita czy nie to nie ma znaczenia. Co ja w ogole czytam, ze ta bramka jest sluszna xDDDDDDDDD
0
Chodzi o to, ze fcbarca.com sciagnela okladki z porannej prasy (bodajze sprzed 3 dni) ze strony notatnika.
32
Nie porownuj jednego z lepszych pomocnikow swiata do poczatkujacego (jak na standardy Barcy) pilkarza. Jesli Gomes bedzie gral jak w ostatnim meczu z ATM to moze cos z niego bedzie.
0
Widac, ze AG ma zadatki na dobrego pilkarza. Spodobala mi sie wypowiedz jednego komentatora w ostatnim meczu, jak AG zrobil 180 stopni z pilka i wyprowadzil 2 zawodnikow ATM w pole, a ktorys komentator powiedzial - "jesli zrobilby to Busquets to bylby okrzyniety najlepszym DP swiata" (czy cos w tym stylu).
0
Widocznie tak funkcjonuja i nie ma co im zarzucac. Mozliwe, ze jak realmadryt.pl sciagnal z tej strony pomysl na przeglad prasy, to chociaz zmienia godzine dodawania. Akurat tutaj notatnik ma duzy plus, bo regularnie o 1:30 mozna juz czytac 3 gazety (bo AS sie obija i wrzucaja pozniej).
14
Co ty za bzdury gadasz? Dalej bedzie po 30 minut puszczany od poniedzialku do czwartku.
0
Do 27 maja jest mnostwo czasu, wiec Barcelona powinna teraz caly czas sie odwolywac, az nie wykorzysta wszystkich mozliwosci. Wiadomo, ze Suarez i tak by nie zagral w 1/16, ale chodzi o sam fakt. A jakby dostal zawieszenie przed dwumenczem z ATM? Wtedy to by sie dzialo. Mam nadzieje, ze zarzad nie pokpi sprawy i bedzie sie odwolywal do bolu.
1
Co ty cpiesz? Za wysokie progi? xDDDD Moze tobie powinnismy zadac pytanie czy ogladasz mecze, bo ostatnio Barca jest na fali wznoszacej. Lapia forme, to widac. Nie gra juz tylko once de gala. Ale ogolnie slaby trolling.
2/10 bo odpisalem
47
Dalej nie rozumiem tego pojazdu po Realu i po Perezie. Tak jak nie lubie Realu i Florka, to tutaj na jego miejscu bym jeszcze dopowiedzial, ze zaplanowano remont toalet - tak na odczepnego, niech media maja pozywke. To jest ich stadion i dalej nie wiem czemu sa naciski na Real o udostepnienie stadionu. Barcelona chce tylko i wylacznie pokazac wygrane trofeum "ich" krola na ich stadionie. Dziecinada. My tez bysmy chyba nie chcieli, zeby final jakichs rozgrywek z udzialem Realu byl na naszym stadionie i bez naszego udzialu z powodu wczesniejszeo odpadniecia, prawda? Zarzad Barcelony popisuje sie niezla hipokryzja w tym temacie, a wasze smieszkowanie pokazuje tylko wasz poziom.
0
Gest Kozakiewicza znasz? Bo Vidal jest jego fanem jak widac ;)
15
Ale co w tym dziwnego? Real nie musi miec wymowki. Moga powiedziec nie i koniec tematu.
0
Co za bzdurna ankieta, zeby tylko ponabijac wyswietlenia. Oczywiscie, ze nie powinna sie domagac. Zarzad FCB moze spytac Real ale RAZ. Jak powiedza nie (a powiedza) to szukamy dalej. Nie ma sensu meczyc dupy. A wiec, nie powinna sie domagac. Tymbardziej, ze jedna druzyna juz wyrazila chec zagrania na ich stadionie. Juz pomijam fakt, ze idiotyzmem dla mnie jest brak wyboru stadionu przed rozgrywkami, a nie pod koniec tak jak ma to miejsce teraz.
0
A my najgorszej Atletico.
0
Placz dlatego, bo zapewne byly to latwe 3 punkty. Celta mocno rezerwowa, Real mocny sklad. Na papierze pewna wygrana Realu.
0
Wow, to to byl najlepszy final? Ciesze sie, ze bylem swiadkiem tego zajebistego widowiska ;)
0
Ja pierdyle xD Wygrali :D
0
Jak niebiescy to wygraja to wylaczam LaRamble, bo jeszcze bana dostane :D
2
No wlasnie o tym mowie. Niech wrzuci jakis artykul skad to skopiowal, nawet niech bedzie po angielsku czy hiszpansku, ale niech bedzie jakies zrodlo. Podkoloryzowanych opowiesci czytalem juz kilka.
4
Fajnie jakbys to poparl jakimis dowodami. Czytalem kilka tekstow dot. tamtego okresu i jest tyle wersji, ze po prostu juz sie przestalem tym interesowac. Czesc z tych wydarzen mozliwe, ze faktycznie miala miejsce a mozliwe ze nie.
1
Ale rowniez nie oznaczaja 2 przegranych. Jedyny plus tego jest taki, ze mecze moga sie odbyc w napietym terminie.
0
O kurde, a to ci nowy zart. Nigdy go nie slyszalem. Hehehe dobry pocisk. Hehehe... hehe... he :/
0
Ale takie gadanie to dziala przed pierwszym meczem. Gdyby Vidal gral jutro pierwszy mecz w Barcy i Lucho go nie powolal to mozna to tlumaczyc zlym zachowaniem na treningu lub slaba dyspozycja - ogolnie cokolwiek. Ale Vidal za kazdym razem jak wychodzi na boisko to pokazuje sie z bardzo dobrej strony (niech sie jeszcze ogarnie w obronie i dla mnie PO pierwsza klasa), a Lucho dalej go nie powlywal bo cos tam. BZDURA - wszyscy kibice Barcy widzieli, ze gra fenomenalnie, a mimo to nie dostawal szans u Lucho. Dlaczego? Dlatego, ze Lucho jest uparty jak osiol. Mozliwe, ze Vidal cos mu odpyskowal i trener mu pokazal kto rzadzi. Szkoda, ze takim kosztem. Jak mi nie wierzysz to przypomnij sobie konflikt Lucho z Messim jak go posadzil na lawie. Zadne tlumaczenie typu: "cos mu nie pasowalo w treningach" jest zalosne. Predzej "cos mu nie pasowalo w charakterze Vidala".
1
MATKO BOSKA!!!!!!
4
Czyli Masche strzeli gola :)
0
Ale dostal kolano na glowe :/
0
Cwiakala swoja opinia o najlepszym srodkowym defensorze swiata tylko potwierdzil, ze Pique jest lepszy od Ramosa. Dlaczego? Bo Pique swietnie gra w defensywie, a Ramos lepiej gra w ataku. Ale podstawowym zadaniem obroncy jest gra w obronie, a nie w ataku. Gdyby Suarez mial 30 bramek mniej a byl genialny w obronie (nie wiem jakim cudem) to bylby dlaje najlepszym napastnikiem na swiecie?
EDIT: Nawet ten jeden blad Pique nie zmienia faktu, ze jest on lepszy od Ramosa.
14
- Ej Bilbao!
- Co?
- PACO!!!!!!!!!!!!!!
xD