0

Dziekuje, do widzenia! :D

0

Aspas nie moze podac do kolegow?

0

Skad wiesz, ze nie wygra?

4

Ulalala
"Messi has been offered a renewal deal of €40M per season by the club." [beIN SPORTS]

74

Hahahahaha, wystarczyly 2 minuty :D
http://i.imgur.com/yTKwztj.png?1

0

Jak to przeszlo...

0

Ja dalej nie rozumiem po co Real dalej gra. Przeciez to nic nie znaczacy puchar...

0

pomoże

0

DANILO HAHAHAHAHAHAHAHA

0

Co oni tam odjechali?

0

Hahahahahahaha

1

Nie byloby bolu u nas. Chyba, ze nie zrozumialem.

2

Tydzien temu ten Real mial ich zmielic, przezuc i wypluc.

1

Co ty cpiesz? Video jest puszczone normalnie.

2

Bedzie mial pozegnanie jak Xavi mam nadzieje. Oby tylko na koniec kariery nie bylo jakiegos zgrzytu na linii Messi - zarzad.

0

To mi wytlumacz, bardzo dokladnie co tam sie dzialo i ile faktycznie kosztowal transfer Neymara.

1

W czym masz manipulacje? Czyste fakty. Jak chcesz to podwazyc to slucham argumentow.

0

Masz racje. Przeciez i tak nic nie wskoram...

0

"Neymar – trafił do klubu za mniej niż 20 milionów euro", a historii tego transferu i tak nie zrozumiemy xD

1

0

Jebaniutki ;D

0

Sergio Busquets zerwal wiezadla prawej kostki. WIecej badan jutro. [Catalunya Ràdio]

0

Te same nazwiska to tez imiennicy?

0

Hahaha jak to siadlo :D

0

I tak jest 10 x lepszy od Vidala - powiedzial Lucho ;/

0

"Piszesz o przesolonej zupie, której niestety nie jadłeś, bo w tej restauracji czy kuchni nawet nie byłeś i zapewne nie będziesz, a mówisz, ze jest przesolona? "
Jesli nie zrozumiales tej aluzji, to twoja glupota jest nie do opisania. Nie pisz juz do mnie.

0

Aha, to ze mieszkamy w PL to w ogole nie wypowiadamy sie na temat USA? Chyba zartujesz sobie. Wiadomo, ze czesc programu wyborczego zostanie zrealizowana, a czesc nie. Jeszcze nizej piszesz:
"nie powinno się rozmawiać o tym, co USA robi zle a co dobrze"
Smieszny jestes xD Czy musze byc szefem kuchni, aby ocenic ze zupa jest przesolona?

0

Wat? Rakitic ma znizke formy, to widac, ale czy to swiadczy o tym, zeby nie przedluzac z nim kontraktu? Bym filarem druzyny 2 lata temu oraz w poprzednim sezonie. Duzo wniosl do naszej gry, a takie pojscie na latwizne kupujac Verattiego to slaby pomysl.

20

Bo lewactwo wie co sie swieci. Koniec z poprawnoscia polityczna. Moze nie koniec, ale mam nadzieje, ze w koncu wroci to wszystko na swoje tory, bo poki co to poprawnosc polityczna jest najwieksza i najgorsza choroba XIX wieku. Obserwujac to co sie dzialo od wyborow do zaprzysiezenia to smialo mozna stwierdzic, ze amerykanska wersja KODu bedzie znacznie gorsza od naszego KODu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?