adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziekuje, do widzenia! :D
0
Aspas nie moze podac do kolegow?
0
Skad wiesz, ze nie wygra?
4
Ulalala
"Messi has been offered a renewal deal of €40M per season by the club." [beIN SPORTS]
74
Hahahahaha, wystarczyly 2 minuty :D
http://i.imgur.com/yTKwztj.png?1
0
Jak to przeszlo...
0
Ja dalej nie rozumiem po co Real dalej gra. Przeciez to nic nie znaczacy puchar...
0
pomoże
0
DANILO HAHAHAHAHAHAHAHA
0
Co oni tam odjechali?
0
Hahahahahahaha
1
Nie byloby bolu u nas. Chyba, ze nie zrozumialem.
2
Tydzien temu ten Real mial ich zmielic, przezuc i wypluc.
1
Co ty cpiesz? Video jest puszczone normalnie.
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=71442&kom=ok
2
Bedzie mial pozegnanie jak Xavi mam nadzieje. Oby tylko na koniec kariery nie bylo jakiegos zgrzytu na linii Messi - zarzad.
0
To mi wytlumacz, bardzo dokladnie co tam sie dzialo i ile faktycznie kosztowal transfer Neymara.
1
W czym masz manipulacje? Czyste fakty. Jak chcesz to podwazyc to slucham argumentow.
0
Masz racje. Przeciez i tak nic nie wskoram...
0
"Neymar – trafił do klubu za mniej niż 20 milionów euro", a historii tego transferu i tak nie zrozumiemy xD
1
Ja to tylko tu zostawie:
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5003443.html#comment-5003443
0
Jebaniutki ;D
0
Sergio Busquets zerwal wiezadla prawej kostki. WIecej badan jutro. [Catalunya Ràdio]
0
Te same nazwiska to tez imiennicy?
0
Hahaha jak to siadlo :D
0
I tak jest 10 x lepszy od Vidala - powiedzial Lucho ;/
0
"Piszesz o przesolonej zupie, której niestety nie jadłeś, bo w tej restauracji czy kuchni nawet nie byłeś i zapewne nie będziesz, a mówisz, ze jest przesolona? "
Jesli nie zrozumiales tej aluzji, to twoja glupota jest nie do opisania. Nie pisz juz do mnie.
0
Aha, to ze mieszkamy w PL to w ogole nie wypowiadamy sie na temat USA? Chyba zartujesz sobie. Wiadomo, ze czesc programu wyborczego zostanie zrealizowana, a czesc nie. Jeszcze nizej piszesz:
"nie powinno się rozmawiać o tym, co USA robi zle a co dobrze"
Smieszny jestes xD Czy musze byc szefem kuchni, aby ocenic ze zupa jest przesolona?
0
Wat? Rakitic ma znizke formy, to widac, ale czy to swiadczy o tym, zeby nie przedluzac z nim kontraktu? Bym filarem druzyny 2 lata temu oraz w poprzednim sezonie. Duzo wniosl do naszej gry, a takie pojscie na latwizne kupujac Verattiego to slaby pomysl.
20
Bo lewactwo wie co sie swieci. Koniec z poprawnoscia polityczna. Moze nie koniec, ale mam nadzieje, ze w koncu wroci to wszystko na swoje tory, bo poki co to poprawnosc polityczna jest najwieksza i najgorsza choroba XIX wieku. Obserwujac to co sie dzialo od wyborow do zaprzysiezenia to smialo mozna stwierdzic, ze amerykanska wersja KODu bedzie znacznie gorsza od naszego KODu.