0

Generalnie karny mogl byc gwizdany lub nie. Nie ma pretensji co do tego. Wrzutki? A taktyka Barcelony to na czym polega? Gra glownie MSN bo pomoc nie istnieje. Torby? Ktos wrzucil info i polecialy juz teorie spiskowe. Pamietaj, ze na stronie siedza tez dzieci, ktore lykna wszystko co im sie podstawi.

1

Ja dalej nie rozumiem czemu ludzie zarywaja nocki i ogladaja to gowno. PRzeciez Oskary to lizanie sie po jajach waskiej grupy aktorow. Milionerzy wreczaja innym milionerom jakies nagrody i nazywaja to najbardziej prestizowa gala filmowa. A czemu na takich galach pojazdy po Trumpie sa w modzie i sa akceptowane? Bo wiekszosc Hollywoodu jest lewacka i pelna hipokryzji, wszelkie wladze w Hollywoodzie sa lewackie. To samo czemu teraz byl wysyp nagrod dla murzynow - bo 2 lata temu jak dobrze pamietam, czarni marudzili wszedzie gdzie tylko sie dalo (twittery, facebooki, TV), ze to dyskryminacja, ze czarni maja mniej nagrod od bialych. Jak widac zadzialalo. No i oczywiscie poprawnosc polityczna. Czarni geje dostali nagrode za najlepszy film...

0

Realu? Noo i to troche :)

0

No bo nam Rudego sfaulowal i dostal kontuzji przez niego. Niech teraz poniesie Correa konsekwencje.

0

- najmniej ludzi, wiec ciezej sciagac
- ale czasami mozna pobajerowac z prowadzacym i jeszcze pomoze to zdac, byleby cie juz wiecej nie widzial
- niektore pytania moga sie powtarzac
Trzecie terminy sa spoko ;)

0

Eee tam sranie w banie. mature ma sie raz w zyciu i to pierwszy taki trudny egzamin, wiec czlowiek nie jest przyzwyczajony. Do sesji sie czlowiek przyzwyczaja, wiec nie ma problemu. Poza tym sa sesje poprawkowe itd. A mature jak uwalisz to kaplica.

1

Na stronie Geoportal mozesz liczyc dowolne powierzchnie.
EDIT: ze skanu wlasnego to nie wiem czy jest program, ale ja bym to zeskanowal -> wrzucil do AutoCada -> zeskalowal i wtedy powierzchnie liczyc.

1

Ale tam sie juz gnoj zrobil na twitterze Pique. No ale to bylo do przewidzenia.

0

Rozumiem, ze ty bys karnego nie podyktowal Realowi nawet jakby zawodnik zlapal pilke w obie rece?

0

W ktorym momencie?

0

To jest kuzwa zart

0

Narazie nie wlaczaj, bo jest karny.

2

Hahahahahahahahahahaha

39

Ehh Correa. Oby ci sie dzieci rude urodzily.

5

Tryplety? Eee tam, niewanze. Wazne, ze Real ma 11 La Decim!!!

1

Pan Messi dziekuje

0

Jak cala druzyna

2

Sie nacieszylismy

0

Suarez o.0

1

Serio? Ktos dalej wierzy w remontade z PSG? Litosci. Powtorka z Bayernem bedzie jak sie nie ogarna choc troche.

0

Owszem widzialem juz dawno, ale sugerowanie, ze Przelecz to slaby film to troche dziwna opinia. Jaki jest sens w takim razie ogladania takich filmow, tematyka ktorej nie jest sie fanem?

2

A jakie to przyslowie?

0

Nie sugeruj sie jednak ocenami filmow.

0

Nie ogladalem, zadnego z twoich filmow poza "Przelecza". Nie wiem po co ogladasz wszystkie filmy jakie sie da, skoro nie jestes fanem danego gatunku. Zmierzam do tego, ze dales 4/10 Przeleczy. Sugerujesz, ze ten fim jest slaby? To po co ogladasz takie wojenne filmy skoro ich nie lubisz (bo inaczej tego wytlumaczyc nie mozna).

2

Sausage Party. Mozliwe, ze nastroj z koncowki filmu przeniesie sie na was :D

0

A kanadyjki nie liczy sie tylko do ligi? Bo FC1899Barca policzyl wszystkie bramki we wszystkich ligach i turniejach razem.

0

Ty liczysz asyste tak samo jak gola? To juz lepiej jakbys zrobil zestawienie do Zlotego Buta. Czyli gole x2 (liga francuska, polska x1,5) itd.

0

Powinien to nazwac najlepsi strzelcy a nie pilkarze.

1

PSX here. O co chcesz spytac? Sklady w FIFA 98? :D

0

Jest w dobrej jakosci np. na torrentach. Mozliwe, ze na cda lub innych serwisach go znajdziesz w dobrej jakosci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?