adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem, nie widzialem trailera. Z reszta nigdy nie ogladam trailerow. Film jest rezyserii Gobsona i w sumie tylko to mi wystarczylo zebym go obejrzal.
1
Mozliwe, ze w jakiejs tam umowie jest zapis, aby wyszlo 50% podstawowego skladu. Patrzac na to jakie w dzisiejszym swiecie pilkarskim sa umowy miedzy klubami a zawodnikami albo klubami i organizacjami, ze w ogole bym sie nie zdziwil jakby cos takiego bylo.
1
Nie spotkalem sie jeszcze z opinia, ze Narcos byl sredni albo dobry. Wszyscy mowia, ze jest zajebisty. Dla mnie rowniez. Caly czas trzyma w napieciu. Oba sezony na wielki plus. Czekamy do wakacji na kartel Cali.
2
Ten film jest zbyt zajebisty, zeby ogladac go w lipnej jakosci.
0
"Ciekawość jednak zżerała co? jak to polskiemu klubowi pójdzie w LE. "
Zadna ciekawosc. Wlaczylem mecz Ajax - Legia jak i rowniez 4 pozostale i ogladalem 5 meczy naraz. Nie wlaczylem, zeby byc przeciwko Legii tylko po prostu chcialem obejrzec mecz. Gratuluje myslenia. Jak kibice Realu ogladali Real - Legia to mieli byc za Legia? Bo druzyna z Polski? Litosci. 30 lat, a brak myslenia.
0
Jaka hipokryzja? Znasz znaczenie tego slowa? Nawet jakby byli w finale LE to mialbym to zwyczajnie w dupie kto by to wygral (chyba, ze przeciwnikiem Legii bylaby druzyna, ktora lubie). Nie znasz trudnych slow to ich nie uzywaj. Nie urodzilem sie w Wawie, nigdy nie bylem na ich meczu. Nie mam z nimi nic wspolnego, wiec z jakiego powodu mam byc za nimi?
0
Jesli graja 2 druzyny, ktorymi na co dzien sie nie interesuje to chyba nie ma znaczenia komu sie kibicuje chyba, prawda? Patriotyzm nie ma tutaj nic do tego. A jesli przykladowo moj klub z miasta nie lubi sie z Legia i co wtedy? Takie gadanie, bo Legia jest z Polski. Brak logiki. To nie jest reprezetacja.
0
Poziom Barcy raczej ciezko przebic z ostatniego meczu LM.
8
A czemu nie mozna kibicowac Ajaxowi?
0
Vid or didnt happen
0
Pojdz w jego slady i odejdz ze strony...
0
Bo pewnie zaczeli kibicowac po drugim tryplecie ;)
0
A czy milosc do klubu objawia sie wiara w kazda wygrana?
2
City? xDDDDDD Oj zebys sie nie obsral na mietowo.
1
To jest zdecydowanie najlepsza 1/8 w ciagu ostatnich kilku ladnych lat.
0
CO ZA COMEBACK CITY
2
"niż wygrywać co sezon ligę czy LM" - no bez przesady. Fajnie byloby widizec wychowankow, ale jesli wybierac miedzy wychowankow i brak tytulow, a brak wychowankow i LM i LaLiga nawet co 2 lata to wybor jest chyab oczywisty.
8
A Mussolini jak sie odmienia? Musaoli? "
Nie wierz we wszystko co znajdziesz w internecie" - Józef Piłsudski
0
"Kiedy zamiast combosa zrobisz cieszynke"
0
Dlatego mowie, ze na tym etapie to jest smieszne, gdybanie kto dostanie ZP za 10 miesiecy. Suarez moze odpalic, Messi moze zgasnac itd. Po dwumeczu z ATM, obstawiales, ze moze byc ciezszy dwumecz niz ten z ATM? Przychodzi PSG i pokazuje srodkowy palec wszelkim znawcom i bukmacherom.
0
Ledwo przyznali jedna ZP a ty juz patrzysz kto wygra kolejna? Gdybac mozna, ale jest za duzo zmiennych. Nie wiem czemu nie uwzgledniasz Suareza.
0
"Przed meczem z PSG nikt nie pisał o tym, że mamy fatalny sezon. Teraz po jednym meczu i prawdopodobnie odpadnięciu z ligi mistrzów już mamy fatalny. "
Ej mowisz, tak jakbysmy przed meczem z PSG grali jak marzenie. Kuzwa. My gramy slabo od roku! Czy tak ciezko to zauwazysc ? (albo jesli to widzicie to ciezko to przyznac?) Lucho skonczyl sie pomysl na Barcelone rok temu. Rok temu wszystko siadlo. Kazdy nas przejrzal. Sorry, ale to nie sa lata 70 czy 80 gdzie mozna grac jedna taktyka kilka sezonow i nikt cie nie przejrzy. Lucho mysli, ze zagra skrzydlami, do pomocy da Inieste, Busquetsa i te 2 nazwiska starcza. Do ataku jeszcze MSN, abrakadabra i juz moze sobie grac na tablecie podczas meczu, bo reszta sie zrobi No nie, to tak nie dziala :/
1
Nie no pewnie, jest spoko. Nic sie nie dzieje. Prawda jest taka, ze Lucho daje dupy od roku i wszyszcy byli zaslepieni przez wygrana w La Lidze. Szanuje go za to, ze ogarnal balagan po poprzednikach, ale to co teraz robi to po prostu sie w glowie nie miesci. Sorry, ale jego koniec juz w Barcelonie nadszedl. I powiem tak samo jak wygramy LL + PK.
3
Fatalny nie, ale bardzo slaby wg mnie. Liga mistrzow odpada na 90%. Liga caly czas na tym samym poziomie - ciulowo ale stabilnie. PK raczej wygrana. I nie mowie tu o tym, ze mozliwe, ze wygramy jedynie 1 na 3 puchary, tylko styl w jakim to zrobimy. Jakbysmy odpadli z PSG po wspanialej grze - ok. Jakbysmy zajeli 2 miejsce w LL zaraz za Realem, po dobrym sezonie ze strata powiedzmy 2-3 pktow - ok, spoko. Zdarza sie. Ale to co sie teraz dzieje, to nie mozna tego nazwac srednim sezonem. Do fatalnego jeszcze troche brakuje, ale bardzo slaby sezon to chyba najlepsze okreslenie. Gwalt na Parc de Princes, prawie baty dostalismy od spadkowicza. To jest bardzo slaby sezon. Mowie to rowniez przez pryzmat naszej taktyki. Od roku Barca gra kaszane. Taktycznie zamienilismy sie z Realem. Smiali sie wszyscy z Realu, ze tylko wrzutki graja. A my? Kto powie, ze jest inaczej to ma klapki na oczach. Szkoda, ze Lucho od roku nie zmienil taktyki.
6
Jak Lucho odejdzie i wejdzie inny to mam wrazenie, ze Gomes bedzie gral znacznie lepiej. Po prostu zawodnik daje od siebie tyle na ile pozwala taktyka, a ze ostatnio jej brak to sorry.
12
Brawa dla redakcji za coraz bardziej idiotyczne komentarze na fcbarca.com. Niedlugo zrobi sie tutaj drugi onet, wp czy interia. Brawo! Trzymajcie tak dalej.
2
Ale to jest absolutna prawda co pisze sevs. Jesli trio nie jest w stanie oddac ani jednego strzalu na bramke rywala i ciagle traci pilki, to jaki jest sens trzymania najslabszego ogniwa w MSN na boisku? Zamiast trzymania np. Neymara wprowadzic mega zmobilizowanego, zmotywowanego i wypoczetego Turana. Nie mowie o ostatnim meczu, bo akurat Ney byl ostatnim do zmiany, ale chodzi mi o przyklad. To samo w Realu. Zamiast slabego Ronaldo wprowadzic chcacego sie pokazac trenerowi jakiegos innego grajka. Gra bylaby zupelnie inna. Posiadanie Messiego w skladzie ma mnostwo plusow, ale tylko slepy nie zauwazy minusow.
0
Ale z Gomesem to nie bylo przypadkiem tak, ze wzieli pieniadze z kolejnego okienka transferowego? Chyba przekroczyli budzet jesli dobrze pamietam.
0
No chodzilo mi o przegranie dwumeczu, a nie meczu rewanzowego. Moje niedopowiedzenie.
2
Lepiej sie nastawic na przegrana, ktora jest niemalze nieunikniona, niz naiwnie wierzyc w cud. Trzeba bylo sie nie wypinac we wtorek, a nie teraz wierzyc w remontade.