adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
PAAAAAAAAAACCCCCCCOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!
0
Ja pierdocze o.0 Gra bez farta, gowno warta...
0
Mathieu juz nie nadaza :/
2
Hm... Moze wazny mecz z ATM za 3dni?
5
"Ale pozniej oddaj". Chyba, ze jest gruba to wtedy "nie zjedz".
1
Generalnie przygotuj sie jutro na kolorowy dzien.
0
Poczekaj jeszcze az zdobedzie ZP w styczniu. 7,5 mln dodatkowe :/
1
Co ty pieprzysz xD
1
finlandczycy
63
+ Messi na ksiegowego.
9
tak
1
Nie ma sensu wyszczegolniac tych komentarzy, bo bedzie jeszcze wiekszy wyscig polecen. Tutaj esencja maja byc ogolnie kometarze a nie najsmieszniejsze komentarze.
26
xD Reakcja użytkowników fioletowej strony na zmiany na fcbarca.com:
http://www.portel.pl/aktimg/duze/p102/z10271.jpg
0
xD Stary, ja jestem fanem Barcelony a nie Messiego to po pierwsze primo. Po drugie primo nie wiem czy piszac stary nie obrazam cie, bo mentalnie to chyba sie zatrzymales kilka lat wstecz. Jesli chcesz komus dopiec za to, ze kilkanascie lat temu wygladal jak wygladal, to zadbaj o to by twoj nietykalny pilkarz Messi nie wygladal jak krasnal w rozpuszczonych wlosach.
P.S. Czekam jeszcze na twoj argument, ze przybylem z bialej strony i nie lubie Messiego, bo w tym kierunku zmierzasz.
9
Ty ale o co ci chodzi? Probujesz cisnac beke z Ronaldo bo wygladal jak wygladal, ale pragne przypomniec jak wygladal Messi w tamtych czasach.
"Od Messiego się odczep , jak chcesz tak rozmawiać to nie na tej stronie i nie ze mną."
Ojej, obronca Messiego czy co? Nie lubie hipokryzji, dlatego twoj post jest idiotyczny.
0
Najpier naucz sie pisac, a pozniej bierz udzial w akcjach spoleczenstwa.
12
Messi na poczatku piekny tez nie byl.
22
To zart, prawda?
8
Jak dla mnie Rakieta w poprzednich sezonach (a szczegolnie gdy zdobylismy tryplet) byl tak samo kluczowym zawodnikiem jak wyzej wymienieni. No ale, ma gorsza forme, wiec wychodza znawcy. A jak strzelal bramy, asystowal, biegal za 2 to wszyscy orgazmu dostawali.
0
Naprawde uwazasz, ze kluby z dolu tabelki z Hiszpanii sa biedniejsze niz te kluby z Wloch czy Niemiec? Bez przesady. Tam jest goal line, a Hiszpanii nie stac? Bzdura. TO chodzi o hajs, ale nie biedniejszych klubow tylko wladz.
1
O wlasnie - przyklad Realu. Jak Real strzelal gole w 90+ minutach to ja tez mialem bol dupy i mowilem, ze farta maja nie z tej ziemii, ale nie pisalem, ze strzelili bramke nieprawidlowo i ze sedzia POWINIEN im tej bramki nie uznac. Strzelili to strzelili. Ok - chwile popiecze i tyle. Ale nie zabierali im tej bramki, to jest ta roznica. Tu nie chodzi o to czy stac te biedniejsze kluby czy nie.
0
Malaga, Villareal, dziejszy mecz. Minimum 3.
30
Osoby, ktore pisza, ze Barca grala gowno, dlatego nie ma co plakac albo ze obudilismy sie za pozno. Co to jest za logika? Strzelilismy jedna bramke wiecej i tyle. Pozne obudzenie sie to jedno, ale zabranie 1 bramki (i w efekcie 2 punktow) to jakis zart. Mecz sie wygrywa na gole, a nie tym, ze jedna druzyna miala 85 minut pod kontrola a druga pozostale 5.
Ja dalej nie rozumiem, czemu nie ma goal line technology. Czemu La Liga musi byc 100 lat za murzynami? W Premier League jest komisja, ktora ocenia sporne sytuacje po meczach. Zawiesza pilkarzy, degraduje sedziow i jest oczywiscie GLT. Czemu tego tutaj nie ma?
55
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
czemu cenzurujesz nicki?
1
"Marzenia o triplete tradycyjnie odłożone"
Zycie bez notatnika byloby nudne
0
Hahahahaha
0
Pewnie doliczy 5-6 min.
11
Celta - jak tys mnie teraz zaimponowala.