adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Taa, juz czytam takie komentarze od poczatku sezonu:
- ATM ich zniszczy u siebie (Real wygrywa 3:0)
- w klasyku na Camp Nou ich rozwalimy (remis 1:1)
- po powrocie z KMS beda zmeczeni (wygrana z Sev 3:0)
Kiedys Arsenal wygral lige bez przegranego meczu. Mam nadzieje, ze to sie teraz nie powtorzy w LL. Ci ktorzy mowia, ze Zidane jest beznadziejny, to maja klapki na oczach. Jesli przez kilkanascie meczy maja "farta" to juz tego fartem nazwac nie mozna. Po prostu przywyknijcie do tego. ZZ wg. mnie jest dobrym trenerem, ale nie tak dobrym jak Lucho. Po prostu wygrane to nie jego zaslugi tylkp przeblyski pojedynczych pilkarzy (Modric, Ramos itd).
0
Boze, ile trzeba walkowac ten temat?
0
Bo po 1 - ta informacja jest tu wrzucana od ok 2 tygodni kilka razy dziennie.
po 2 - odsylam do linku, nie chce mi sie 2 razy pisac tego samego.
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4988809.html
3
Fajnie, ale nikogo to nie obchodzi.
25
1. jaka masz pewnosc, ze to on gra, a nie jakis jego kuzyn/siostrzeniec/czy nawet syn
2. wychodzi, ze gra 7h dziennie. Na bank on xD Chlopak zamiast dymac szmulki, jezdzic na imprezy czy spotkania rodzinne, woli siedziec na chacie i grac w csa :) Litosci.
3. nie wiem czemu sie wszyscy spuszczaja tak nad kontem Neya, nawet jesli to jest jego.
2
Mysle, ze tylko Chile byloby bezpieczne.
0
W zwiazku z tym, ze chcialbym za jednym zamachem obejrzec wszystkie sezony to mam 3 pytanka:
- czy 4 to ostatni sezon?
- co ile dni/tygodni bedzie kolejny odcinek?
- ile tych odcinkow bedzie?
17
Noo faktycznie. Cud, ze w ogole z grupy wyszlismy!
4
Akurat wpisy sportowcow czy ogolnie znanych osob na swiecie sa potrzebne, bo to im buduje PR. W momencie jakby tego nie napisał to by znaczylo, ze zamach w jego kraju w ogole go nie obchodzi i mogliby to tak pokazac w mediach, gazetach, ze Arda Turan chowa glowe w piasek i nie widzi problemu. Co on moze zrobic? Napisac na fejsie, zeby ciapaki sie ogarneli? Beke mozna miec z obywateli takiej Francji, ktorzy po zamachach wychodza sobie na ulice i smaruja kreda, zamiast isc pod budynek rzadu i zrobic protesty.
4
Akurat brak autorytetu w osobie JP2 nie powinien stanowic o czyims zachowaniu. Dla mnie tez nie jest autorytetem, ale szanuje go i to bardzo. Jednak pamietaj, ze on nie odegral bardzo wielkiej roli w latach 90 (bo pewnie to masz na mysli). Swoje mogl dolozyc, ale bardzo wielkiej roli nie odegral.
2
Lepsza jakosc:
http://i1.mendozapost.com/files/image/60/60125/5683a9a2ca368.jpg
0
po prostu jest cienki :D
0
Bzdura
0
To sa wlasnie ci rozpieszczeni socios, tak jak kibice Barcy, ktorzy sprzedzaja polowe skladu po jednej wpadce.
0
Nie wiem skad ty te staty bierzesz, ale przy tym niby spalonym Barcy, bramka zostala prawidlowo uznana. Bylo kilka glosow, ze nie powinna, bylo kilka glosow ze powinna. Nie ma tematu.
1
A ty zlapales haczyk -.-
2
Najpiekniejszy? Z jakiego powodu? Z calym szacunkiem dla Johana, ale to jest przecietna bramka. Chyba, ze tlo historyczne jest duzej wagi, to z checia poslucham.
1
Ewidentnie widac, ze ida w atak xD
2
Umtiti gral dobrze, Digne i Vidal - bardzo aktywni, Denis i Arda - oboje MVP meczu, Arda wiadomo, a Denis napedzal akcje i wchodzil momentami w obrone jak w maslo, Rafa tez gral dobrze, Paco w swoim stylu - mial okazje ale nie wykorzystal, ale pozniej caly zespol gral na niego, wiec sila rzeczy musial strzelic. Gomes - slabo, gubil sie itd. Na tle takiej druzyny jak Hercules, powinien grac znacznie lepiej. Rakieta - przez niego przechodzil atak, on posylal dobre pily.
0
Sa sprawy w futbolu, ktore wyjda bardzo pozno lub nigdy nie ujrza swiatla dziennego. Transfer Neymara oraz zmniejszenie kary realowi do 1 okienka, to tylko nieliczne z nich :/
2
co tam się odjebuje xd
1
Memy z kasza to pikus. On zaczal obrazac jego rodzine, a wydaje mi sie ze czare goryczy przelal "mem", na ktorym osadza sie o akt seksualny Michala z corka.
0
Z tesciowa nie pasuje, ze jest zalamany.
10
Maz z zona mieli wypadek samochodowy. O dziwo bez szwanku wyszedł mąż. Po długiej operacji z sali wychodzi [C] chirurg, budzi śpiącego obok [M] męża, który czeka na dobre wieści o zonie i mówi:
- [C] Proszę Pana, mam dobre wieści - zona przeżyła, ale niestety żeby powróciła do pełnej sprawności będzie trzeba mnóstwa pieniędzy.
- [M] No jasne, nie ma sprawy - odpowiada uradowany mąż.
- [C] Na comiesięczny zabieg potrzeba 10 tys zl co miesiąc
- [C] Co 2 tygodnie musza się Państwo stawiać na wizytę - 300 zl co wizytę
- [C] Wszelkiego rodzaju maści - 1000 zl co miesiąc
- Mąż przerażony, ledwo przecież wiązali koniec z końcem, do garnka nie było co włożyć, a tu takie koszta. Stoi załamany, a chirurg dalej wylicza:
- [C] Leki przeciwbólowe - 500 zl co miesiąc
- [C] Wózek, a później kule - jednorazowo 10 tys zl.
- Maz załamany, dodaje te wszystkie kwoty do siebie. Wychodzi kwota ponad ich możliwości. Chowa zapłakaną twarz w dłoniach, a lekarz radośnie mówi:
- [C] Żartuję. Nie żyje!
4
Ale nikt nie moze z tym nic zrobic, wiec ponarzekalismy, poplakalismy i teraz czas patrzec tylko na siebie.
0
A nie byl Czeczenem?
4
Gdzie bylo PO jak wchodzili do redakcji Wprost i zabierali pendrivy i laptopy? A no tak, zapomnialem - to bylo im na reke.
1
Narazie jest to testowane podczas KMS. Nie wiadomo kiedy to wejdzie.
0
A Paco bez gola ;)
0
Jest napisane w newsie.