4

Alez zajebisty mecz

0

Piekna remontada!

1

0

Mlo kto zasluguje teraz na pierwszy sklad.

0

Wow, szacunek panie sedzio, za kartke.

1

Szczegolnie jak naprzeciwko stal Luis Suarez ;D

2

Kocham wchodzic na ta strone jak Barca przegrywa. Widac wysyp sezonowcow :D "Gomeza sprzedac, bo strzelil w poprzeczke", "macie swojego Roberto", "Busquets sie skonczyl w Barcelonie". Poezja

0

Przestan pieprzyc glupoty i ogladaj mecz.

2

Aha zajebiscie

0

tak

0

To, ze ktos nie napisze ":D" lub "xD" na koncu zdania to nie znaczy, ze to zdanie jest pisane na serio.

0

O prosze ;_) Koszykowka sie w ogole nie interesuje, ale wpierdziel Realu w klasyku zawsze cieszy. Tymbardziej, ze jestesmy ponoc oslabieni - http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=69869.

2

A napisal cos nie tak?

2

Jesli Ronaldo bedzie gral gowno w nastepnych sezonach to siadzie na lawce. Nikt nie bedzie go wystawial do podstawowej 11ki, bo to nie bedzie mialo sensu. Skoro Morata i Lucas graja dobrze to czemu trzymac Ronaldo ich kosztem na boisku? Siadzie na lawce i tyle. A jesli trener go nie posadzi (ktokolwiek nim bedzie) to zje go prasa madrycka i wtedy go posadzi. Ogolnie to na tym kontrakcie wg mnie strasznie ucierpi RM.

0

Kodeks LaRambli to nic innego jak najzwyklejsza na swiecie netykieta.

4

Mysle, ze dostrzega to kazdy - kibic RM, antyfan RM, kibic kazdej innej ligi. Tylko fanboje maja klapki na oczach i beda pisac, ze jest najlepszy na swiecie, nawet jak go beda znosic na noszach, bo zerwal sobie jakis miesien, bo po prostu bedzie juz za stary.

5

Jaki pocisk na notatniku xD Tak jakby Real zakontraktowal Wawrzyniaka.

2

Macie swoje "najlepsze" konferencje Lucho. Zawsze sie spuszczacie nad jego tekstami, a nagle dzisiaj pierdzieli trzy po trzy? :D

2

Dla mnie wazne. Nigdy nie widzialem zamachu na prezydenta na zywo. A jak wygra Donald to mozliwe, ze bedziemy swiadkiem czegos takiego.

1

Z tego co widzialem to bardzo malo osob jest zawiedziona jako tako porazka, ale bardziej biernosci druzyny. Lucho bez dobrych zmian, chodzacy Busquets, MSN spiace. Przegrana z City w takim stylu boli. Lepiej teraz wyciagnac wnioski, niz tworzyc kolko wzajemnej adoracji i mowic, ze nic sie nie stalo. Nastepny mecz bedzie bardzo trudny. Nikt by nie chcial powtorki z poprzedniego sezonu, jak w kluczowym momencie zlapalismy zadyszke. Mam nadzieje, ze taka zadyszka teraz nie ma miejsca, a jedynie wdarlo sie niepotrzebne rozluznienie.

0

Nie wierze, po prostu nie wierze, ze nie wygramy klasyka za miesiac. To jest po prostu niemozliwe. Real od przyjscia Zidana gra w jeden i ten sam sposob. Jest do bolu przewidywalny. Jesli po meczu mowi sie, ze to Real wyszarpal remis a nie odwrotnie to o czym tu mowimy. Zidane zero taktyki + Ronaldo grajacy niczym sabotazysta. Ja nie wiem jakim cudem Real tyle osiagnal dzieki tej taktyce. Ja rozumiem przeblyski poszczegolnych graczy oraz genialne mecze (Wolf i Wegry) w wykonaniu najlepszego pilkarza swiata, ale dla mnie to jest niepojete. Zero stylu, taktyki, zaskoczenia...

3

Wiadomka - wczoraj mocny wkurw po laniu w Anglii, ale dzisiaj az mi sie micha cieszyla jak najlepszy pilkarz swiata dzialal niczym sabotazysta w Realu. Gral gowno totalne. No i ten remis - wisienka na torcie.

2

się nacieszylismy 120 sekund

2

efekt zizu xdddddddddddddddd

0

a Ronaldo dalej na boisku xd

0

Czyli dla ciebie Trump jest gorszym kandydatem, bo nie umie sie wyslowic, albo po prostu zachwala swoj program wyborczy (jak kazdy kandydat z reszta), mimo ze Clinton ma za uszami znacznie wiecej? Hmm...

0

A kiedy przegrali mecz, w ktorym swego czasu najlepszy DM swiata, wczoraj gral na poziomie 3ligowca?

0

Da sie przekupic :) Inaczej go odwiedzi smutny pan i popelni mu samobojstwo. Zyjemy w czasach, gdy prezydent w USA jest tylko do usmiechania sie, a wszelkie decyzje podejmuje establishment. Nie wiem czy Trump jest dobrym wyborem dla Polski, ale nie chcialbym, zeby Clinton po ujawnieniu tych wszystkich przekretow, za ktore wiele ludzi stracilo prace, zdrowie lub zycie zostala prezydentem. Nie wyobrazam sobie, zeby taki Duda mial na koncie jakies mega przekrety lub interesowalo sie nim CBA. To samo w USA. A przeciez wiadomo, ze Clintonowie to bardzo skorumpowana rodzina. Kazdy kto podejmowal sie grzebac glebiej w tym temacie lezy juz 2 m pod ziemia. Ale oczywiscie najwazniejsze jest to co powiedzial Trump na temat jakiejs kobiety kilka lat temu. Kpina, ze sztab Clinton wyjmuje takie rzeczy, z drugiej strony smieszne, bo wiemy, ze nie maja wiekszych argumentow ;)

0

wat? :D

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?