0

Brameczka Sevilla!

0

Oby nie

1

Jego genialna postawa w dzisiejszym meczu pokazuje, ze po jednym spotkaniu z popelnionymi bledami nie sprzedaje sie pilkarzy. Mats popelnial wczesniej bledy, ale i tak jest jednym z najlepszych GK jakiego moglismy miec. Sprzedac go (jak polowa uzytkownikow uwaza) to troche glupota, zeby nie powiedziec gorzej.

4

Iniesta mial przeprost kolana. Na cos takiego nie bedzie rozwiazan.

1

Na rowni z Busquetsem, ktory tracil pilki az milo.

1

Pyrrusowe zwyciestwo.

3

Teraz smietankowi maja bol dupy, bo Barcelona strzela w ostatnich sekundach. Ale nie pamietaja chyba finalow LM? :D

0

Puta ma wiele znaczen. Tyle co najpopularniejsze slowo w Polsce.

0

Brawo Busquets. Zejdz juz.

3

Co podanie Busquetsa to blad i strata pilki. Ja pierdziele.

0

Busquets, ktory to juz blad dzisiaj...

0

I w tym momencie powinna byc czerwona, ale nie... Mallenco uwazal inaczej

0

VAMOS! jedziemy z nimi

1

Gomes zmiana

0

On nie jest slepy. On jest glupi.

0

Przez idiote Mallenco, bo pozwala na takie zachowanie.

0

idz spac fanatyku

0

co za idiota

0

niby czemu? bo zaslanial? to juz nie ma czym Alves sie bronic, tylko zaslonieciem?

1

Jak tu sie nie wkurwiac, jak sedzia dyma Barcelone na oczach wszystkich.

0

Akurat mi lagowalo :/ To byl przeprost kolana?

1

Caicedo widze wejscie smoka. 11 minut po wejsciu na boisku dostaje czerwona ;D Espanyol wita sie ze spadkowiczami.

1

To po co im szukasz. Oni tez maja raczki, a skoro nie chce im sie wpisac 2 wyrazow w Google to po co sie wysilasz za nich?

15

Po pierwsze pisanie "sabotazysta" bedac kibicem Barcy - troche niedorzeczne. Mathieu jest naszym graczem i nie trzeba go gnebic.
Po drugie kto mial wejsc za Pique?

55

Szkoda, ze jeszcze jestes na stronie. Bez ciebie byloby przejrzysciej.

1

ale wiesz ze filmik będzie trwał z 20 sekund? po 10 sekund na każdy rzut wolny, bo później go w meczu nie ma

0

haha co Ronaldo gra

0

i tak od kilku lat

9

Ale bol dupy xDDDDDDD Jak cala Polska leje z Legii, ze nawet nie pierdna w dwumeczu z Realem i ze przegraja 10:0 to "hehehe, jest swietnie", "haha legia frajerzy". Ale jak tylko ktos z Realu cos powie, co w rzeczywistosci ma miejsce to juz bol dupy "jak oni moga tak lekcewazyc". Nie palam miloscia do smietanek, ale czepiac sie za cos takiego... Podales z ly argument, za co ich nie lubisz. Predziej powinienes podac pozegnanie Ikera, a nie jakas wypowiedz.

7

Najpierw niech wprowadza stablina forme na poczatku sezonu i nietracenie punktow z ogorkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?