adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brameczka Sevilla!
0
Oby nie
1
Jego genialna postawa w dzisiejszym meczu pokazuje, ze po jednym spotkaniu z popelnionymi bledami nie sprzedaje sie pilkarzy. Mats popelnial wczesniej bledy, ale i tak jest jednym z najlepszych GK jakiego moglismy miec. Sprzedac go (jak polowa uzytkownikow uwaza) to troche glupota, zeby nie powiedziec gorzej.
4
Iniesta mial przeprost kolana. Na cos takiego nie bedzie rozwiazan.
1
Na rowni z Busquetsem, ktory tracil pilki az milo.
1
Pyrrusowe zwyciestwo.
3
Teraz smietankowi maja bol dupy, bo Barcelona strzela w ostatnich sekundach. Ale nie pamietaja chyba finalow LM? :D
0
Puta ma wiele znaczen. Tyle co najpopularniejsze slowo w Polsce.
0
Brawo Busquets. Zejdz juz.
3
Co podanie Busquetsa to blad i strata pilki. Ja pierdziele.
0
Busquets, ktory to juz blad dzisiaj...
0
I w tym momencie powinna byc czerwona, ale nie... Mallenco uwazal inaczej
0
VAMOS! jedziemy z nimi
1
Gomes zmiana
0
On nie jest slepy. On jest glupi.
0
Przez idiote Mallenco, bo pozwala na takie zachowanie.
0
idz spac fanatyku
0
co za idiota
0
niby czemu? bo zaslanial? to juz nie ma czym Alves sie bronic, tylko zaslonieciem?
1
Jak tu sie nie wkurwiac, jak sedzia dyma Barcelone na oczach wszystkich.
0
Akurat mi lagowalo :/ To byl przeprost kolana?
1
Caicedo widze wejscie smoka. 11 minut po wejsciu na boisku dostaje czerwona ;D Espanyol wita sie ze spadkowiczami.
1
To po co im szukasz. Oni tez maja raczki, a skoro nie chce im sie wpisac 2 wyrazow w Google to po co sie wysilasz za nich?
15
Po pierwsze pisanie "sabotazysta" bedac kibicem Barcy - troche niedorzeczne. Mathieu jest naszym graczem i nie trzeba go gnebic.
Po drugie kto mial wejsc za Pique?
55
Szkoda, ze jeszcze jestes na stronie. Bez ciebie byloby przejrzysciej.
1
ale wiesz ze filmik będzie trwał z 20 sekund? po 10 sekund na każdy rzut wolny, bo później go w meczu nie ma
0
haha co Ronaldo gra
0
i tak od kilku lat
9
Ale bol dupy xDDDDDDD Jak cala Polska leje z Legii, ze nawet nie pierdna w dwumeczu z Realem i ze przegraja 10:0 to "hehehe, jest swietnie", "haha legia frajerzy". Ale jak tylko ktos z Realu cos powie, co w rzeczywistosci ma miejsce to juz bol dupy "jak oni moga tak lekcewazyc". Nie palam miloscia do smietanek, ale czepiac sie za cos takiego... Podales z ly argument, za co ich nie lubisz. Predziej powinienes podac pozegnanie Ikera, a nie jakas wypowiedz.
7
Najpierw niech wprowadza stablina forme na poczatku sezonu i nietracenie punktow z ogorkami.