1

Po meczu, a nie przed

4

Szykuj sie ziomek bo Rafa juz z golem ;)

8

Ronaldo uwaza siebie za najlepszego na swiecie. A najlepszy duet to wg niego Higuain - Dybala. Powinni chyba przeprowadzic testy antydopingowe na nim, bo sie chyba zacpal.

http://transfery.info/93986,c-ronaldo-najlepszy-pilkarz-swiata-to

0

W ogole by mnie to nie zdziwilo. Grosik potrafi sobie chlapnac, bo go widzialem w klubie w Kolobrzegu. Teodorczyk to samo. Widac, po konferencji ze taki mlody gnojek, lekcewazaco podchodzacy do rywala.

0

Ja czekam z uteksnieniem, az Bjergen poleci za doping. Oby tylko wtedy u Justyny nie wykryto jakichs pochodnych zakazanych srodkow.

0

Walka jest juz wygrana przez Pudziana. Popek, ktory ostatnei lata przecpal i przechlal nagle ma sie stawic do walki z Pudzianem, ktory juz ktorys rok walczy w KSW. Przypomnij sobie pierwsze walki pudziana, jak ledwo dyszal po kilkudziesieciu sekundach. Z Popkiem bedzie to samo. On teraz ledwo dyszy na treningu, gdzie wyprowdza tylko ciosy. A w walce rzuci sie na niego Pudzian, obije go. Mozliwe, ze nawet przygniecie go i co? I myslisz, ze Popek powalczy? Daje minute i Pudzian go posklada.

2

I wlasnie wychodzi to, ze Artgentyna ma jedna taktyke - grajcie do Messiego, a on cos zrobi. Problem pojawia sie gdy Messiego nie ma w skladzie. Wtedy jest lipa. Ostatnie 3 mecze - remisy i przegrana. To jest ewidentny blad trenerow, ktorzy mysla, ze przyjda na gotowe, bo wiedza ze Messi za nich odwali robote. Argentyna majac tak potezny sklad na papierze, nie jest w stanie wygrac od 3 meczy. Wspoloczuje Messiemu gry w reprezentacji, ale tylko z tego wzgledu, ze to na nim spoczywa niemalze wynik meczu. To glownie on ciagnie gre, nie to co w Barcelonie, gdzie tutaj kazdy doklada cegielke.

1

O cholera juz 5:2 xD

0

Ty rowniez jak nie masz pojecia, to lepiej zamilcz. Zdjecie jest fotomontazem i nie podwazysz tego.

5

Jak to spiewal Limahl - "Neverending storyyyyyy, la la la la..."

0

Nie maja. Narazie sie odwolali.

0

Zaraz to potwierdzi Real Madryt...

2

Jak się jeszcze okaże, że ten Santos jest wszystkiemu winny to zbankrutuja i klub zostanie rozwiązany :) odszkodowanie dla dis oraz dla Barcy to może być duży cios dla nich

0

Dlatego to nic nie dalo i przegralismy :/

4

Ile ty masz zlotych pilek, zeby takie rzeczy pisac? Zamilcz nieudaczniku. Ronaldo ma 3 i wara od krula!

0

Nieeee, nie bede ogladal TVN, dziekuje ;) Mozesz mi strescic jak Ci sie chce.

13

Zdanie o gwalcie juz zupelnie niepotrzebne. W kazdej sytuacji kobieta powinna miec prawo do aborcji.

0

To ktos oglada jeszcze TV?

1

Jezu jak was sie da latwo trolowac :) cinek wrzucil jedynie jedno przykazanie, a zaczynaja sie litanie po kilka linijek. Wiem dokladnie czego dotyczy, ale az tak latwo was wyprowadzic z rownowagi? ;D
No to kontynuuje... kuchnia!

1

W dupie to mam ile kibicujesz Barcelonie. Dla mnie mozesz i kibicowac od Gampera i tak to nic nie zmieni. Zachowujesz sie jak sezonowiec, a jak ciebie to obraza to znaczy, ze cos jest na rzeczy. Probujesz wysmiac Ter Stegena, ale robisz to nieudolnie. Dlaczego? Bo pomjasz calkowicie reszte bramek, ktore zawalil Busi, Mathieu - generalnie obrona + pomoc dala dupy po calosci w tym meczu. Wiec albo pisz o wszystkich albo zamilcz, bo nagonka na Matsa jest zbyt popularna (nawet wsrod tutejszych redaktorow -> Julia Cicha).

18

A ja mam nadzieje, ze sezonowcy jak ty w koncu systematycznie zaczna znikac.

2

Aha. Przegrany mecz i zaczyna sie szukanie winy u innych, tylko nie u nas. Spoko

0

Nie takie zaraz ;) 3:30 dopiero

1

Nie obsrajcie sie z tym Matsem. Popelnil najbardziej widoczny blad, ale czy jako jedyny? Raczej nie. 1 polowa to byl cyrk w wykonaniu naszej obrony i Busiego.

0

"Sukcesy odniosl dzieki Messiemu." Nie czytam dalej. Mam nadzieje, ze jutro masz jezyk polski, bo gramatyke i interpunkcje masz do poprawy.

0

Rotacje musza byc, ale nie na piekielnie trudne mecze. Na El Clasico tez bys wystawil sklad mieszany? No chyba nie. Tylko once de gala. Tutaj to samo.

2

Jedziecie Ter Stegenie jak po burej... A prawda jest taka, ze smialibysmy sie z tego bledu, gdyby w 1 polowie Busi + Mathieu nie dali dupy po calosci. To im zawdzieczamy taki a nie inny wynik. A najwieksza plame dal Lucho z takim skladem. Nie bronie Matsa, bo odwalil konkretnie, ale to co zrobilismy w 1 polowie to wola o pomste do nieba.

Dzisiaj byl artykul "5 bledow, ktore uniknac" - 2 z tych punktow dzisiaj zawiodly calkowicie: straty pilki oraz bledy indywidualne zabily ten mecz na nasza niekorzysc.

4

Prawda jest taka, ze cala druzyna dala dupy w 1 pol.

1

Pinto chociaz umial gwizdac #pdk

0

Ja pitole, co za mecz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?