adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po meczu, a nie przed
4
Szykuj sie ziomek bo Rafa juz z golem ;)
8
Ronaldo uwaza siebie za najlepszego na swiecie. A najlepszy duet to wg niego Higuain - Dybala. Powinni chyba przeprowadzic testy antydopingowe na nim, bo sie chyba zacpal.
http://transfery.info/93986,c-ronaldo-najlepszy-pilkarz-swiata-to
0
W ogole by mnie to nie zdziwilo. Grosik potrafi sobie chlapnac, bo go widzialem w klubie w Kolobrzegu. Teodorczyk to samo. Widac, po konferencji ze taki mlody gnojek, lekcewazaco podchodzacy do rywala.
0
Ja czekam z uteksnieniem, az Bjergen poleci za doping. Oby tylko wtedy u Justyny nie wykryto jakichs pochodnych zakazanych srodkow.
0
Walka jest juz wygrana przez Pudziana. Popek, ktory ostatnei lata przecpal i przechlal nagle ma sie stawic do walki z Pudzianem, ktory juz ktorys rok walczy w KSW. Przypomnij sobie pierwsze walki pudziana, jak ledwo dyszal po kilkudziesieciu sekundach. Z Popkiem bedzie to samo. On teraz ledwo dyszy na treningu, gdzie wyprowdza tylko ciosy. A w walce rzuci sie na niego Pudzian, obije go. Mozliwe, ze nawet przygniecie go i co? I myslisz, ze Popek powalczy? Daje minute i Pudzian go posklada.
2
I wlasnie wychodzi to, ze Artgentyna ma jedna taktyke - grajcie do Messiego, a on cos zrobi. Problem pojawia sie gdy Messiego nie ma w skladzie. Wtedy jest lipa. Ostatnie 3 mecze - remisy i przegrana. To jest ewidentny blad trenerow, ktorzy mysla, ze przyjda na gotowe, bo wiedza ze Messi za nich odwali robote. Argentyna majac tak potezny sklad na papierze, nie jest w stanie wygrac od 3 meczy. Wspoloczuje Messiemu gry w reprezentacji, ale tylko z tego wzgledu, ze to na nim spoczywa niemalze wynik meczu. To glownie on ciagnie gre, nie to co w Barcelonie, gdzie tutaj kazdy doklada cegielke.
1
O cholera juz 5:2 xD
0
Ty rowniez jak nie masz pojecia, to lepiej zamilcz. Zdjecie jest fotomontazem i nie podwazysz tego.
5
Jak to spiewal Limahl - "Neverending storyyyyyy, la la la la..."
0
Nie maja. Narazie sie odwolali.
0
Zaraz to potwierdzi Real Madryt...
2
Jak się jeszcze okaże, że ten Santos jest wszystkiemu winny to zbankrutuja i klub zostanie rozwiązany :) odszkodowanie dla dis oraz dla Barcy to może być duży cios dla nich
0
Dlatego to nic nie dalo i przegralismy :/
4
Ile ty masz zlotych pilek, zeby takie rzeczy pisac? Zamilcz nieudaczniku. Ronaldo ma 3 i wara od krula!
0
Nieeee, nie bede ogladal TVN, dziekuje ;) Mozesz mi strescic jak Ci sie chce.
13
Zdanie o gwalcie juz zupelnie niepotrzebne. W kazdej sytuacji kobieta powinna miec prawo do aborcji.
0
To ktos oglada jeszcze TV?
1
Jezu jak was sie da latwo trolowac :) cinek wrzucil jedynie jedno przykazanie, a zaczynaja sie litanie po kilka linijek. Wiem dokladnie czego dotyczy, ale az tak latwo was wyprowadzic z rownowagi? ;D
No to kontynuuje... kuchnia!
1
W dupie to mam ile kibicujesz Barcelonie. Dla mnie mozesz i kibicowac od Gampera i tak to nic nie zmieni. Zachowujesz sie jak sezonowiec, a jak ciebie to obraza to znaczy, ze cos jest na rzeczy. Probujesz wysmiac Ter Stegena, ale robisz to nieudolnie. Dlaczego? Bo pomjasz calkowicie reszte bramek, ktore zawalil Busi, Mathieu - generalnie obrona + pomoc dala dupy po calosci w tym meczu. Wiec albo pisz o wszystkich albo zamilcz, bo nagonka na Matsa jest zbyt popularna (nawet wsrod tutejszych redaktorow -> Julia Cicha).
18
A ja mam nadzieje, ze sezonowcy jak ty w koncu systematycznie zaczna znikac.
2
Aha. Przegrany mecz i zaczyna sie szukanie winy u innych, tylko nie u nas. Spoko
0
Nie takie zaraz ;) 3:30 dopiero
1
Nie obsrajcie sie z tym Matsem. Popelnil najbardziej widoczny blad, ale czy jako jedyny? Raczej nie. 1 polowa to byl cyrk w wykonaniu naszej obrony i Busiego.
0
"Sukcesy odniosl dzieki Messiemu." Nie czytam dalej. Mam nadzieje, ze jutro masz jezyk polski, bo gramatyke i interpunkcje masz do poprawy.
0
Rotacje musza byc, ale nie na piekielnie trudne mecze. Na El Clasico tez bys wystawil sklad mieszany? No chyba nie. Tylko once de gala. Tutaj to samo.
2
Jedziecie Ter Stegenie jak po burej... A prawda jest taka, ze smialibysmy sie z tego bledu, gdyby w 1 polowie Busi + Mathieu nie dali dupy po calosci. To im zawdzieczamy taki a nie inny wynik. A najwieksza plame dal Lucho z takim skladem. Nie bronie Matsa, bo odwalil konkretnie, ale to co zrobilismy w 1 polowie to wola o pomste do nieba.
Dzisiaj byl artykul "5 bledow, ktore uniknac" - 2 z tych punktow dzisiaj zawiodly calkowicie: straty pilki oraz bledy indywidualne zabily ten mecz na nasza niekorzysc.
4
Prawda jest taka, ze cala druzyna dala dupy w 1 pol.
1
Pinto chociaz umial gwizdac #pdk
0
Ja pitole, co za mecz :)