0

11

3

Oczywiscie musial byc na srodku w centrum uwagi...

10

Mozliwe, ze bylo: Mannequin Challenge w wykonaniu Portugalii
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aw5Abnr_460sv.mp4

0

Argentyna nie ma pomyslu na gre. Zobaczcie jak wychodzi do ataku Argentyna a jak Brazylia. Brazylia - caly atak i pomoc leca do przodu. Argentyna - idzie pila, do skrzydlowi sobie spaceruja, bo mysla ze napadzior sam wykoncyz akcje. Ja piernicze.

0

Mascherano zjebal ;/ Coutinho mu sie urwal.

2

Nie nudy, mzoesz isc spac.

5

Ej ciiiiii, pocisk po Matsie jest w modzie. Daj innym szanse, niech maja swoje 5 minut ;)

1

Dziwna ta moda. Nie podoba mi sie w ogole. Kiedys myslalem, ze tatuaz to pokazanie siebie, swoich zainteresowan itd. Nawet samo zrobienie tatuazu, to sztuka. A blackout? To ja moge markerem pomalowac i sie bedzie przez tydzien trzymal. Tatuazysta tez nie jest potrzebny jakis wybitny.

0

A czemu ma sie skonczyc? To, ze odejdie Iniesta, Messi, Busquets nie znaczy, ze Barca nie bedzie wielka. Obrona - Mats, Umtiti, Roberto, Pomoc - Suarez, Gomes, Atak - Neymar (chociaz jego nie licze, bo jak odejdzie Messi i Suarez, to Neymar moze odejsc).

0

Umtiti kontuzja? Serio?

3

Nie spoko. Ale jak codziennie wklejane sa te same wiadomosci, odnosnie tatuazy Messiego, ruchu transferowych, kolejnego przegranego meczu ManU lub beka z CR7 to spoko. Ale jak sa mega wazne wybory, ktore sa raz na kilkadziesiat lat zapewne (chodzi mi o wage wyborow, a nie o kadencje), to juz zle, ze sa rozmowy? Od wynikow minelo raptem 5-6h, a ty oczekujesz ze bedzie cisza? Litosci...

8

xDDDDDDD Piszesz o Trumpie w taki sposob, jakby Clinton byla czysta i prawdomowna. Otoz nie. Trump po prostu zlozyl obietnice podczas wyborow (jak kazdy ktory kandyduje) i tyle. A Clinton chociazby klamala pod przysiega. POD PRZYSIEGA. Ogarniasz to? Klamala przed wymiarem sprawiedliwosci w zywe oczy odnosnie maili i FBI. Za nia stal niemalze caly establishment podczas kampanii, a mimo to i tak wtopili. Miala za soba media, rzad, poparcie Obamy. Gdyby nie jej glupota z tymi mailami, to by wygrala. I dobrze, ze przegrala, bo taka skorumpowana kandydatka z tyloma aferami na koncie nie powinna piastowac takiego urzedu.

7

Roznego rodzaje TVNy, Newsweeki oraz Gazety wyborcze to sa mocno propagandowe media. To samo tyczy sie TVP 1 i TVP 2 (nie ogladalem TV w ogole, ale wiem co tam sie dzieje). Nie chodzi o to bys, korzystal z jednego portalu/magazynu (bo taki zawsze bedzie wychwalal dana opcje polityczna), ale zebys wyrabial sobie wlasna opinie na podstawie kilku artykulow. Jesli widac, ze gazety popierajace 2 strony barykady (np. rzadzacych i opozycje), podzielaja zdanie w pewnej kwestii, to mozna to uznac za wiarygodne.

12

?

1

Gwoli scislosci - czterech. Trump wbija 270 i wedruje sobie do Bialego Domu. Elektorow jest 538.

0

Jesli patrzysz na glosy na wykopie to tym sie nie sugeruj :D Tam tez wygrywal krol Korwin.

0

Narazie nikt nie ma przygniatajacej przewagi.

12

ja pierdziele, naczytasz sie gownien, a pozniej gadasz glupty. Mowisz, ze Trump miliarder i by zaraz wywowal 3 wojne swiatowa? A co niby, Hilary jest biedna? Ma znacznie wieksze wplywy i korupcje niz Trump. Chce zdestabilizowac bliski wschod (otwarcie o tym mowila, ze zaatakuje Iran), a ty wyjezdzasz z Trumpem? Kolejny co ma klapki na oczach.

0

Sytuacji z butelka by nie bylo, bo od razu by ich odgonil od trybun.

0

Daj mu ta satysfakcje i nie wstawiaj :)

1

Wypusci jak juz przestana kupowac dwupak: COD IW + COD 4 Remaster. Dla mnie to jest zalosne co robi ta firma. Kiedys bylem mega fanem COD (glownie COD4), bylem nawet na jednym LANie, ale marka COD upadla 4-5 lat temu, jak zaprzestali wspomagac multiplayera. A czemu sprzedaja te 2 gry w dwupaku? Proste - skoro kupujesz COD4Rem to kupujesz tez COD IW. Sprzedaz IW rosnie, wiec maja banalny choc glupi argument, ze IW sprzedaje sie jak cieple buleczki. A prawda jest taka, ze ludzie to kupuja glowne dla Remastera.

0

Amerykance nie maja latwego wyboru, ale duzo osb bedzie mialo bol dupy jak wygra Clinton, bo co jak co, ale prezydent, wokol ktorego jest tyle przekretow, tyle korupcji, ze az glowa mala. Jesli wygra, to bedzie ewidentne "walcie sie wszyscy, ale jestem ponad prawem i mozecie mi skoczyc. A moich przeciwnikow wsadze do pierdla albo nasle smutnych panow co przyjda popelnic wam samobojstwa".

0

Miedzy innymi do tego sie odnosze. Polityka Apple ostatnio jest w stanie rozesmic caly swiat, a tluki i tak beda kupowac kolejne generacje iPhonow, bo szpan.

2

Ale zeby ta przejsciowka dzialala, to musi byc podlaczone zewnetrzne zasilanie, ktore starcza na 5 min. Kazde kolejne trzeba wykupic pakiet.

0

Ale marudzicie. Gralismy na wyjezdzie z Leganes miesiac temu o 13 i wygralismy duza roznica. Gramy teraz ze spadkowiczem, wiec spokojnie.

0

To juz jest dawno na wykopie. Kazdy kto choc troche mysli, wie ze to sa przypadki. A co z ludzmi, ktorzy zajmowali ie sprawami Clintonow i napisali ksiazke na temat ich przekretow? Teraz sa 2 metry pod ziemia. Przypadek? Pewnie tak...

1

Tak jak pisze Mario. Najpierw Correa trzyma Umtitiego a pozniej Umtiti go trzyma. Zanim cos napiszesz to dokladnie obejrzyj powtorke, bo pozniej kazdy powiela taka bzdure.

1

Wszyscy o tym wiedza od kilku dni, ale jakie to ma znaczenie? Wygra Clinton i tak i tak. Za duzo pieniedzy poszlo, za duzo sie poswiecili, zeby teraz patrzec jak Trump wygra.

0

Suarez by mu gacie zdjal :D

5

Czyta ekspertow na LaRambli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?