adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, ze gali nie bylo. Chodzilo mi raczej o wylonienie zwyciezcy via Twitter ;)
2
Ile jeszcze bedziecie plakac? Macie wiekszy bol dupy niz Messi zapewne. Stalo sie to co mialo stac. W czerwcu byl znany wygrany. A wy 6 miesiecy nie potrafiliscie sie z tym pogodzic, tak jaby nagle dzisiaj byl szok i niedowierzanie, ze Ronaldo wygral -.- Litosci
0
Jak wyzej.
0
Radze obejrzec, bo to i tak ostatni odcinek w tym roku. Kolejne beda na wiosne.
2
No juz, juz. Nie podlizuj sie.
0
Bo ci co maja troche oleju w glowie, to juz w czerwcu pogodzili sie, ze Ronaldo dostanie ZP. A dzisiaj to po mnie tak splynelo, jakby w ogole gali nie bylo.
51
Zasluzona nagroda dla najlepszego pilkarza jakiego Ziemia nosila. Najwiekszy Galacticos wsrod pilkarzy z Madrytu. Ideal dla kazdego. Nie ma sobie rownych oraz...
dobra bez zartow. Przeciez ta gala to jakis zart xD
0
A tym przypadku patrzenie na staty jest slabe, bo jesli nie ogladalem gry United i Pogby na poczatku sezonu to nie mamy o czym gadac. Zagubiony, spozniony, brak pressingu. Owszem, ja rozumiem, ze nowy klub itd. Nie ma problemu, z tego sie nie smieje, ale za cos takiego ma byc wyzej stawiany od Lewego, Krossa czy Luki? Bez jaj.
1
Co ty gadasz za glupoty :P O Ronaldo mowi sie, ze nie zasluguje na ZP, bo trofea druzynowe nie powinny sie liczyc tak bardzo do ZP, a teraz mowisz o Pogbie, ze jest mistrzem (i co z tego?) i najwieksza gwiazda Juve (co za argument xD -> w takim razie Zlatan powinien dostac ZP, bo jest gwiazda nad gwiazdami). Pogba ma chujowy rok, bo na Euro gral gowno (Francje ciagnal Griezmann oraz Payet), a w United to nawet nie skomentuje poczatku sezonu.
1
W Bayernie tak. Mozliwe ze jest najlepszy. Ale na swiecie? xDDDDDDDD Odloz te tabsy.
0
"Żadna ekipa po zdobyciu klubowych mistrzów świata nie wygrała LM w tym samym sezonie."
Nic nie znaczaca statystyka. Dalej sie nie nauczycie. Bylo mnostwo statystyk w tym, w poprzednim i wczesniej. Wszystko wskazywalo, ze Barca wygra dany mecz, bo cos tam cos tam... A fakty sa takie, ze kilka statystyk w ciagu roku przestalo miec znaczenie. To samo z Realem. Od kilku lat ma im sie skonczyc ten fart. I co? I nic. Dalej farca. Moga farcic nawet do czerwca. Tego nie wie nikt. Trzeba spiac dupe i zaczac systematycznie wygrywac mecze, a nie ogladac sie na Real.
3
Wez Positivum
0
Zajebisty argument. Szkoda tylko, ze Real co 2 mecz ma takiego farta, a Chelsea miala kilka meczy. Wybacz, ale po prostu jestem wkurwiony.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Real wygra 3:2. Stawiam piataka. Teraz rozniosa Depor.
1
Ja pierdziele, to nawet do kibla nie moge pojsc... xD Ladne chociaz te bramki Depor czy jakies padaki?
2
Czy redaktorzy MD i Sportu nie konsultuja ze soba okladek? Strasznie to dziwne, ale podobne naglowki maja juz ktorys raz. Teraz "remontada", a wczesniej bardzo podobne naglowki dot. Messiego. Mnostwo bylo z reszta takich tytulow.
0
Nic mi o tym nie wiadomo. Zarzuc linkiem.
13
Jak dla mnie to kibice na La Rambli sa najlepsi na swiecie. Nigdzie indziej nie znajdzie sie tylu taktykow i trenerow. Dyrektorzy sportowi rowniez maja rece pelne roboty, bowiem okienko transferowe jest otwarte w Barcelonie po przegranych meczach. Nigdzie indziej nie znajdzie sie tak wielu dyrektorow ds. zarzadzania, poniewaz tylko oni wiedza jak najlepiej wydac pieniadze oraz z kim podpisywac umowy. Kibice na La Rambli sa nie do przebicia :)
0
Wiec zasmiecajcie go bardzije.
0
No pewnie. Po co sprawdzac glowna strone, czyz nie? Lepiej zasmiecac LR.
19
Ale czy my choc raz nie mozemy miec autostrady? Nie ma co zgrywac chojraka i prosic sie o najciezszych rywali. Wtedy gralismy z ATM i odpadlismy. To, ze 2 lata temu niszczylismy na drodze kazdego mistrza to nie znaczy, ze teraz tez sie to powtorzy.
1
Przejal sie nikt :)
0
Ale macie bol dupy. Nagroda byla "przyznana" kilka miesiecy temu, a teraz po ogloszeniu wylew zalu i statystyki. Wygral? Trudno. Przejmujecie sie bardziej niz Messi.
0
A ja mowie o wszystkich. Nigdzie nie ma skladu na dluzej niz godzina przed meczem. Tyczy sie to na pewno Ligi Mistrzow.
0
A sa gdzies terminy na rok 2017, bo nie widze?
0
Sklady sa podane na godzine przed meczem. Wiec obstawiac mozesz mniej wiecej od 20 00.
0
Ale mu ochrona wjechala xD
0
Nie wiem co w tym niezwyklego, jesli chodzi o minute ciszy i opaski. Prawdopodobnie kazda druzyna w weekend tak zrobi.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.