0

Wiem, ze gali nie bylo. Chodzilo mi raczej o wylonienie zwyciezcy via Twitter ;)

2

Ile jeszcze bedziecie plakac? Macie wiekszy bol dupy niz Messi zapewne. Stalo sie to co mialo stac. W czerwcu byl znany wygrany. A wy 6 miesiecy nie potrafiliscie sie z tym pogodzic, tak jaby nagle dzisiaj byl szok i niedowierzanie, ze Ronaldo wygral -.- Litosci

0

Jak wyzej.

0

Radze obejrzec, bo to i tak ostatni odcinek w tym roku. Kolejne beda na wiosne.

2

No juz, juz. Nie podlizuj sie.

0

Bo ci co maja troche oleju w glowie, to juz w czerwcu pogodzili sie, ze Ronaldo dostanie ZP. A dzisiaj to po mnie tak splynelo, jakby w ogole gali nie bylo.

51

Zasluzona nagroda dla najlepszego pilkarza jakiego Ziemia nosila. Najwiekszy Galacticos wsrod pilkarzy z Madrytu. Ideal dla kazdego. Nie ma sobie rownych oraz...

dobra bez zartow. Przeciez ta gala to jakis zart xD

0

A tym przypadku patrzenie na staty jest slabe, bo jesli nie ogladalem gry United i Pogby na poczatku sezonu to nie mamy o czym gadac. Zagubiony, spozniony, brak pressingu. Owszem, ja rozumiem, ze nowy klub itd. Nie ma problemu, z tego sie nie smieje, ale za cos takiego ma byc wyzej stawiany od Lewego, Krossa czy Luki? Bez jaj.

1

Co ty gadasz za glupoty :P O Ronaldo mowi sie, ze nie zasluguje na ZP, bo trofea druzynowe nie powinny sie liczyc tak bardzo do ZP, a teraz mowisz o Pogbie, ze jest mistrzem (i co z tego?) i najwieksza gwiazda Juve (co za argument xD -> w takim razie Zlatan powinien dostac ZP, bo jest gwiazda nad gwiazdami). Pogba ma chujowy rok, bo na Euro gral gowno (Francje ciagnal Griezmann oraz Payet), a w United to nawet nie skomentuje poczatku sezonu.

1

W Bayernie tak. Mozliwe ze jest najlepszy. Ale na swiecie? xDDDDDDDD Odloz te tabsy.

0

"Żadna ekipa po zdobyciu klubowych mistrzów świata nie wygrała LM w tym samym sezonie."
Nic nie znaczaca statystyka. Dalej sie nie nauczycie. Bylo mnostwo statystyk w tym, w poprzednim i wczesniej. Wszystko wskazywalo, ze Barca wygra dany mecz, bo cos tam cos tam... A fakty sa takie, ze kilka statystyk w ciagu roku przestalo miec znaczenie. To samo z Realem. Od kilku lat ma im sie skonczyc ten fart. I co? I nic. Dalej farca. Moga farcic nawet do czerwca. Tego nie wie nikt. Trzeba spiac dupe i zaczac systematycznie wygrywac mecze, a nie ogladac sie na Real.

3

Wez Positivum

0

Zajebisty argument. Szkoda tylko, ze Real co 2 mecz ma takiego farta, a Chelsea miala kilka meczy. Wybacz, ale po prostu jestem wkurwiony.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Real wygra 3:2. Stawiam piataka. Teraz rozniosa Depor.

1

Ja pierdziele, to nawet do kibla nie moge pojsc... xD Ladne chociaz te bramki Depor czy jakies padaki?

2

Czy redaktorzy MD i Sportu nie konsultuja ze soba okladek? Strasznie to dziwne, ale podobne naglowki maja juz ktorys raz. Teraz "remontada", a wczesniej bardzo podobne naglowki dot. Messiego. Mnostwo bylo z reszta takich tytulow.

0

Nic mi o tym nie wiadomo. Zarzuc linkiem.

13

Jak dla mnie to kibice na La Rambli sa najlepsi na swiecie. Nigdzie indziej nie znajdzie sie tylu taktykow i trenerow. Dyrektorzy sportowi rowniez maja rece pelne roboty, bowiem okienko transferowe jest otwarte w Barcelonie po przegranych meczach. Nigdzie indziej nie znajdzie sie tak wielu dyrektorow ds. zarzadzania, poniewaz tylko oni wiedza jak najlepiej wydac pieniadze oraz z kim podpisywac umowy. Kibice na La Rambli sa nie do przebicia :)

0

Wiec zasmiecajcie go bardzije.

0

No pewnie. Po co sprawdzac glowna strone, czyz nie? Lepiej zasmiecac LR.

19

Ale czy my choc raz nie mozemy miec autostrady? Nie ma co zgrywac chojraka i prosic sie o najciezszych rywali. Wtedy gralismy z ATM i odpadlismy. To, ze 2 lata temu niszczylismy na drodze kazdego mistrza to nie znaczy, ze teraz tez sie to powtorzy.

1

Przejal sie nikt :)

0

Ale macie bol dupy. Nagroda byla "przyznana" kilka miesiecy temu, a teraz po ogloszeniu wylew zalu i statystyki. Wygral? Trudno. Przejmujecie sie bardziej niz Messi.

0

A ja mowie o wszystkich. Nigdzie nie ma skladu na dluzej niz godzina przed meczem. Tyczy sie to na pewno Ligi Mistrzow.

0

A sa gdzies terminy na rok 2017, bo nie widze?

0

Sklady sa podane na godzine przed meczem. Wiec obstawiac mozesz mniej wiecej od 20 00.

0

Ale mu ochrona wjechala xD

0

Nie wiem co w tym niezwyklego, jesli chodzi o minute ciszy i opaski. Prawdopodobnie kazda druzyna w weekend tak zrobi.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?