adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie no pewnie. Po co sie cwiczyc i skupic sie na meczu, ktory jest mega wazny jak mozna sobie polatac po Europie i stracic pol dnia na gale.
4
Tu nie ma zadnej 2 strony medalu. Tu jest jedna strona medalu. Barcelona to nie maszyna, ze co mecz strzeli 4, 5 bramek i wtedy sedziowie chocby sie zesrali to wyniku nie zmienia. Ale dzisiaj Barca jest w dolku i przy normalnym sedziowaniu mimo padaki, mimo tych trudow dalibysmy rade wyciagnac te 3 punkty, a tak to sedzia pluje nam prosto w twarz - jestescie w dolku? To ja wam pomoge go poglebic. Nie probuj usprawiedliwac sedziow, ze niby jest 2 strona medalu.
1
Tymbardziej, ze Real ma jeszcze Bale na wiosne.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Mozliwe, ze slaba forma, ale moge sie mylic.
1
Mamy, tylko siedzi na lawce.
EDIT: Gowno prawda xD Nawet na lawce nie siedzi, lol. Na jego miejscu juz bym uciekal z klubu.
0
Mascherano? Ile razy robil podwojne wslizgi.
1
A czemu nie? Mats jest jeszcze bardzo mlody. Tego nie wie nikt. Jak sie postara to bedzie.
0
Powyzsza wiadomosc miala byc do ciebie, a nie do afyowa. Moj blad.
1
To samo mialem napisac. Jak Figo przechodzil do Realu to wiekszosc tutejszych kibicow miala 7 - 8 lat (ja tez), wiec ciagle odnoszenie sie do rzeczy, ktorych sie nie pamieta jest tak samo zalosne jak kibice Realu, ktorzy pisza 11-0 (czy ile tam bylo). Jest zdrajca, ale czy na kazdym kroku trzeba go pisac mala litera? "Hehe, ale pojechalem po figu. Napisalem go z malej litery, hehehe xD"
1
Ale macie bol dupy z tym Figo xD
0
Rzeczywiscie 39 meczow bez porazki i ich gra nie zachwyca... Idz walnil sie w leb. Ten tekst juz jest przejedzony. Jak Barca miala 39 meczow bez porazki to bylo - "cos pieknego", "najlepsi", "graja jak marzenie". Prawda jest taka, ze po wielu latach posuchy w gablotach Realu moze czas na to by teraz Real choc jeden sezon zdobyl mistrza w pieknym stylu? Poki co im to wychodzi, a zostalo im kilkanascie kolejek.
3
I Hercules dupa kiedy ludzi kupa. Messi sam nic nie zrobi.
0
"Sezon stracony na każdym odcinku,czyli LM,Liga i PK."
Co ty pieprzysz xDD Skoro sezon stracony to idz ogladac Bayern.
16
Do poczatku 3 akapitu mowiles sensownie, ale pisanie, ze jest sie wielkim optymista wierzac w wygrana w LL to troche zalosne. Nie wiem czy ogladasz pilke nozna od pol roku, ale jesli ogladasz dluzej to czy poprzednie sezony cie nic nie nauczyly? Jak mozna oceniac szanse na wygrana w polowie sezonu?
0
Jesli chodzi o przedluzenie umowy, to mam nadzieje, ze Lucho ma dobro klubu na uwadze, a nie zwykłe przedluzenie umowy. O co mi chodzi?
Wszyscy sie smiejemy z Realu, ze graja tylko wrzutkami, ze nie maja stylu gry, ze tam dobry wynik jest uzalezniony tylko od indywidualnosci itd. A u nas? Od poczatku sezonu, ba, nawet koncowka poprzedniego sezonu, to jest jedna i ta sama Barca. Brak nam stylu. To z czego slynela Barca wczesniej to najlepsza linia pomocy na swiecie, a teraz? Z calym szacunkiem, ale tego juz nie ma. Przynajmniej w takim stopniu jak z wczesniejszych lat. Wystarczy pressing i Barca sie gubi. I wystarczy pressing nawet slabszej technicznie druzyny, ale wytrzymalej fizycznie i Barca nie wie jak grac. I nie mowcie, ze tak nie ma. Zaczyna sie pressing, to pilka potrafi od polowy boiska wrocic do bramkarza i akcja zaczyna sie od Matsa. Lucho nie ma pomyslu na pressing, bo szuka rozwiazania od 8-9 miesiecy.
Kolejny problem - autobus. Przeciwnik stawia autobus? Klopoty, poniewaz wtedy trzeba liczyc na indywidualnosci. Albo zbawca Messi zrobi rajd albo Neymar albo jakas klepka miedzy 2 zawodnikami. Gdzie strzaly z dystansu? Wiemy, ze Neymar, Iniesta, Rafinha, Rakieta potrafia strzelac z dystansu. Gdzie wrzutki? Jest wysoki Pique, ktory moze polowac w polu karnym przeciwnika. Wrzutki to zadna ujma na honorze. Tylko te 2 elementy, a jak bardzo szwankuja u nas :/ Pewnie, lepiej wejsc z pilak do bramki - pokazal to wczoraj Messi, gdzie zamiast uderzyc (i pewnie padlby gol) to wolal przedryblowac jeszcze 2 i stracic pilke. Czasem warto postawic na najprostsze rozwiazanie. To wlasnie u nas szwankuje. I niech nie przyslonia wam tego mistrzostwo kraju lub puchar w wakacje. To jest zadanie Lucho. Albo ogarnie taktyke na autobusy oraz pressing, albo powinnismy szukac nowego trenera. Ja wiem, ze zaraz napiszecie, ze nie ocenia sie nikogo po jednym meczu (sam nie jestem zwolennikiem tego), ale nie mamy stylu od prawie roku. Potrafimy sie meczyc z ogorkami. Co z tego, ze teraz mozemy zdobyc jakis dublet, ajak za rok kazda druzyna nas przejrzy i przez 2 lata nie zdobedziemy nic? Odejdzie Messi to sie zacznie posucha, bo juz nie bedzie "trwoga to do Messiego". Wtedy sie zacznie, bo to nie Messi bedzie rozgrywal pilki, tylko pomoc. A ta na chwile obecna szankuje.
Obok LaRabmbli widnieje tabelka z ocenami za rok 2016. Nie wiem, za co ktos im wystawil celujacy. Ktos moglby uzasadnic swoja ocene?
2
No wlasnie ;) Gniecenie, to nie przerzucanie pilki od jednej linii do drugiej bo przeciwnik postawil autobus.
0
jest dużo złego. Co z tego ze w drugiej ich gnietlismy skoro mecz trwa 2 połowy. Co z tego ze w drugiej strzelamy bramkę jak w pierwszej tracimy 2?
0
ile jeszcze tygodni będziecie o tym spamować?
0
No i widać babskie myślenie. Tekst ze nie będzie płaczu oraz real na tym skorzystał... Po 1 płacz będzie, po 2 jaka mamy gwarancję że odpadając z CdR zdobędziemy LM?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przeciez jest napisane:
"Kontrowersyjne akcje: „Rzut karny na Neymarze był oczywisty. Była też moja akcja z bramkarzem i to również była jedenastka, ale już wiemy, jak to działa. Chcemy grać w piłkę, a nie w >>ruletkę
0
jak wyzej leszczu
0
czego tu nie rozumiesz? blad matsa. Garcia mial zbyt ostry kat oraz zbyt duza odleglosc, zeby strzelic na blizszy slupek, wiec mats mogl sie troszke przesunac blizej srodka bramki, a wtedy moglby stracic pilke jak w poprzedniej akcji, gdzie wyciagnal sie jak struna. Niepotrzebnie stal przy blizszym slupku tak dlugo.
3
jak ktos uwaza, ze granie przeciwko 9 zawodnikom w ostatnich 10 minutach meczu jest latwiejsze niz granie w 11 to gratuluje rozumowania.
0
why Leo, why?
0
o kurwens
0
mats -,-
5
od razu na Sybir wyslac
0
Zeby bylo jasne - nie jestem za RM, zeby nie bylo :) Ale przydaloby sie pokory wiekszosci uzytkownikom, bo pisanie, ze Real jak zwykle wygra gowno, a my 10 trypletow jest zalosne. Real nie raz zamknal nam usta. CO bylo w dniu jak gralismy z Alaves? Real bodajze zremisowal. Zostal tutaj wysmiany totalnie, a nadszedl mecz Barcy z Alaves i wszyscy huczeli z nas. Troszke pokory.