0

"Tak naprawdę od początku pobytu Chorwata w Barcelonie jego dobre występy (...) można policzyć na palcach jednej ręki."

Dzieki, nie czytam dalej, a nick powinienes zmienic na Matt_sezonowiec.

0

Co za bzdury... Nie ma uzaleznienia gry od Leo. Wczoraj kazdy gral na poziomie 2 ligi. Proste straty, brak wyjscia z kontra (dzieki Gomes). Nawet jakby gral Iniesta z Messim w srodku to by gowno zrobili, bo kulaly skrzydla.

6

xDDDDDDD zawsze brechtam jak ktos pisze 360 stopni. Dobrze, ze nie o 720 ;)

0

Rzeczywiscie zmiany... Zauwaz, ze od poczatku meczu drzelismy o wynik.

0

Gomes podal dzisiaj cos celnie?

0

Malaga

0

Ja pieprze. Co idzie kontra, to Busquets lub Gomes podaja do przeciwnika.

0

Barca wraca do zywych.

0

Kura mac o.0 Nie wierze po prostu.

0

Co tam sie odpierdziela?!

0

WYPROBUJELEVEN112016

1

Skoro dzisiaj wszelkie kupowny ida do smieci, bo pewniaki daja dupy to nie widze nic innego jak wygrana Barcy dzisiaj.
Villareal - przegrali
Juve - dostaja baty
Barca - wywozi 3 punkty

2

Wybacz, ale piszesz jak typowa baba za kierownica. Ewidentna wina Neymara i tyle, a ty go probujesz usprawiedliwiac. Nie dostosowal predkosci na drodze. Nie ma znaczenia czy byla ulewa czy bylo slisko.

0

Messi z glowki jak z United. Alez to byloby upokorzenie :) Ramos osobiscie by wniosl skarge, ze Messi go nasladuje, strzelajac bramke w doliczonym czasie.

2

Messipendencja nie oznacza przypadkiem uzaleznienia gry od Messiego? A wiec, raczej jest to negatywne zjawisko.

2

Oczywiscie, ze wie. Kazdy to wie, ale wlasnie tu wychodzi skromnosc Leo. Nie wyobrazam sobie wypowiedzi Leo w stylu - "Malaga ma slaba mentalnosc. Cieszyli sie z remisu jakby wygrali La Lige" albo "jestem bogaty i mam 5 ZP".

6

Ciekawe czy ta komisja zajmowala sie zachowaniem Krysztianu w ostatnich kilkunastu miesiacach :/

0

Jakbys troche pomyslal, to bys takiego komentarza nie napisal. Otoz oczywiscie, ze tak jest. Naturalnie, ze nie bezposrednio, ale posrednio to kazdy wiekszy sponsor daje nam warunki do grania i zdobywania trofeow. Za co bys kupil Suareza, Neymara, Gomesa? Za koszulki Messiego? No chyba nie. W dzisiejszych czasach sponsor musi byc na koszulkach, jesli uwazasz, ze jest inaczej to zdejmij klapki z oczu.

3

Aha czyli wolisz grac w drugiej lidze i nie miec sponsora, niz walczyc co roku o trofea i miec sponsora? Hmm... dziwna logika.

28

Ja szczerze mowiac, mam to w dupie. Patrzmy tylko na siebie, a bedzie dobrze. Na Euro Portugalia grala gowno i wiemy... W porpzedniej LM Ronaldo gral gowno i wygral... Wiec Real ma talizman szczescia, wiec nawet grajac najwieksza padake nauczyl nas, ze zawsze moga wygrac. Czy to w formie czy bez niej.

20

Troche ci sie definicje pomylily :)
Pesymista - nie odrobimy tej straty, sezon przegramy
Optymista - straty da sie odrobic, wygramy sezon
Realista - sezon sie nie skonczyl, mozemy wygrac lub przegrac. Trzeba spiac dupe, bo bedzie ciezko.

0

Poki co trzeba kibicowac i wierzyc. Poprzednie sezony nie pokazaly, ze potrafia dziac sie cuda?
- 11 z 12 punktow odrobionych przez Real.
- Pierwszy sezon, w ktorym Lucho byl zwalniany, a pozniej bylo abrakadabra i Barca ma tryplet

2

Sezon sie jeszcze nie skonczyl. Nie siejcie paniki.

3

Masche, jak juz mogl strzelic brame to spalony byl :P

0

strasznie dziwne myslenie, no ale spoko.

2

Leicester nie do poznania :) W tamtym sezonie walec, a teraz obrona puszcza brame w 1 minucie.

0

Na bank bedzie placz po meczu, ze Paco gral gowno. Ze niby tylko on z Neymarem maja wziac ciezar na siebie? Busquets w fatalnej formie, Neymar, ktory jak sie bedzie kiwac to przegramy mecz i pewnie i tak cala wina poleci na Paco...

1

Masz kilkadziesiat sposobow na to.
- wystawiasz np. ogloszenie na OLX i dajesz tel.
- drukujesz jakies ogloszenie, naklejasz na jakis slup przy glownym skrzyzowaniu w miescie z informacja "chlopak do pogadania" i dajesz nizej tel.
- wystawiasz ogloesznie na otomoto i dajesz tel

7

To sie tyczylo Ramosa.

1

Co bylo w tej rotacji nienaturalnego to ja nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?