adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Weszli nie za tych pilkarzy co trzeba. Dziekuje i do widzenia.
22
Mam nadzieje, ze mowisz o Busquetsie?
0
Matko boska. Pierwszy mecz Barcy ogladasz? Rafinha za Busquetsa, Rakieta wchodzi na DM. Nikt z lawki ani z boiska nie bylby gorszy od wolnego, niedokladnego dzisiaj Busquetsa.
0
Dobry mecz? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Chyba, ze mowisz o poprzednim meczu na CN.
2
Moze zdjac beznadziejnego Busquetsa? To, ze presing zaklada City to od razu znaczy, ze mamy przegrac? Rowniez zmienic ledwo dyszacego Roberto. Wkurwiaja mnie ostatnio zmiany Lucho.
0
jakbyś pomyślał to byś takich głupot nie pisal
0
brawo kurwa jego mac....
0
co lucho? chyba miał zejść busi a nie rakieta
1
busquets zejdź, bo inaczej sędzia cie wyprowadzi do szatni
0
Hahahahahha ludo xd
0
to był czy nie był? sam sobie zaprzeczasz w jednym zdaniu. karny był ewidentny
1
to był karny...
2
Kto by go tutaj chcial? Drugi Vermalen.
49
Rok 2016, a "kibice" Barcelony dalej skreslaja zawodnikow po kilku miesiacach grania ;)
1
pewnie, juz wysylam. www.meczyki.pl
1
Krol wrocil xD
0
Alaves 1:0 !
0
tak zwana prasa
0
To samo robienie celebryty z Meli, ktory byl idiota i wlazl do transformatora podczas deszczu.
0
Wiem, ze to bardzo dziwnie zabrzmi, ale mimo, ze ich nie trawie, to ich hymn jest bardzo fajny. Pewnie dlatego, ze lubie taka orkierste + spiew/chor. Mowa oczywiscie o nowym hymnie Realu.
0
Chodzi mi o cos takiego: https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/315192-fcbarca-com/suggestions/15866859-mo%C5%BCliwo%C5%9B%C4%87-dodania-u%C5%BCytkownika-na-czarn%C4%85-list%C4%99
Zobacz sobie zdjecie jakie tam jest zamieszczone. Takie watki potrafia miec po 30-50 odpowiedzi. Na LR, jest okolo 100 komentarzy na strone. W wakacje niedowierzalem, bo byly 2 watki i okolo 40-50 odpowiedzi. Takie watki bym blokowal od razu. I owszem, byly to watki typu "kto lepszy", bo gimbaza miala wakacje wtedy.
0
Pewnie nie placa, ale twoje usprawiedliwienie bylo do dupy. Wiem o co ci chodzi, ze glupio by wygladaly te komentarze, ktore odpowiadaja do zablokowanych, ale po to ta blokada by byla. Nie widzialbym calych watkow tych spamerow. Ile razy tak jest, ze ktos cos napisze (osoba 1), pozniej ktos cos glupiego odpisze (B). Podplapie to osoba C i pozniej D, E, F ... zaczynaja mniedzy soba gadac. Wtedy daje osobe A na czarna liste i nie widze calego watku. Jest wiele takich rozmow, ktorych nie chce widziec, bo tylko zasmiecaja LR. Inna sytuacja - osoba A (nie mam jej na czarnej) zaklada watek, B odpisuje A (B mam na czarnej), a pozniej C odpisuje B (C nie mam) to nie powinienem widziec jej komentarza do B, poniewaz zawiera odniesienie do B. Tak dziala czarna lista. Nie widze spamu ze strony danej osoby, ani komentarzy z nia zwiazanych. Przez caly tydzien powrzucalbys spamujace dzieci i po tygodniu masz taka zawartosc La Rambli jaka chcesz. Marzy mi sie taka lista, bo zczarnolistowalbym tu kilku uzytkownikow. Mysle, ze wiesz teraz o co mi chodzi i dlaczego to jest takie wazne.
0
Nie byloby balaganu. Ja piernicze... Wielokrotnie pisalem na LR, zeby wreszcie wprowadzili blokowanie uzytkownika, bo po prostu nie chce widziec jego aktywnosci na stronie i tyle. Tak duzo sie wymaga? Probujesz usprawiedliwac administracje, ze im sie nie chce tego zrobic, ale twoje tlumaczenie jest glupie. Jesli jakies gimby maja noc spamowania, to owszem, ja nie widze ich wiadomosci, ale widze, ze cos napisali. I pozniej wchodze na lapka lub telefon i musze przewijac znacznie wiecej, zeby znalezc cos ciekawego. Ktos niezablokowany dodal komentarz do zablokowanego? Co mnie to obchodzi. Nie interesuje mnie opinia osoby niezablokowanej do jakiegos trolla. Pozniej tworza sie takie komentarze z 40 odpowiedziami i wez to scroluj. Jesli nie masz dobrego usprawiedliwienia, zeby tego nie wprowadzili to nie pisz.
0
No to niech cie rozwalaja dalej. Wszyscy zainteresowani ocenami wiedza, jak potraficie zanizyc oceny, bo ktos popelnil jakis blad, mimo ze go nie bylo albo po prostu to nie byl blad, a wymuszone zachowanie. Zreszta i tak czesto nie patrze na oceny, tylko wchodze zobaczyc komentarze, ktore tylko potwierdzaja to o czym mowie. I tak jest od kilkunastu miesiecy.
2
Szkoda tylko, ze Mallenco jest wsrod sedziow najbardziej nieogarniajacych w LaLiga. Nie tlumacz go czasem reakcji, bo inni sedziowe potrafia ogarnac spotkanie.
29
Sie ciesz, ze 1 nie dali. Pamietaj, ze oceniajacy nie palaja miloscia do niego, wiec jakas mala wtopa = duzy minus.
0
Skad ten news?
Edit: dobra juz wiem, byla gala a ja nawet nie ogarnalem, ze to bylo dzisiaj :/
0
Nie martw sie, nie zglaszam za takie pierdoly. Ale wkrzurza czasami, jak pol internetu o tym trabi, a na drugi dzien kazdy kopiuje, zeby tylko miec polecenia, zasmiecajac przy tym La Ramble.
0
A to ci nowosc. Dobrze, ze tego nie bylo -.-
0
Jak Sevilla to przegra badz zremisuje to sa frajerami na maxa. Koke wlasnie schodzi za czerwona kartke. Musza utrzymac ten wynik.