0

Oczywiscie ;) Rok temu tez tak pisaliscie i wiemy jak sie skonczylo. Remontada z Busquetsem i Mathieu jest niemozliwa. Po prostu sie pogodzcie z tym, ze Barca dzisiaj dostala manto.

0

Ile juz bylo takich meczow? Nie ludz sie.

44

Drogi Realu Madryt. Przepraszam, ze sie smialem z Was. Dzisiaj to my bardziej dalismy dupy.

8

A ci dalej w swoim swiecie:



Carvajal:" Zasłużyliśmy na wygranie tych czterech meczów" (chodzi o te remisy)

0

Hahaha. Malaga 2:1 w ciagu 2 min. A to oznacza, ze Atletic jest za nami ;)

5

"Zidane: Nie jesteśmy w kryzysie, ale coś się dzieje"
To czekam w takim razie na ich kryzys.

0

Nie moze spasc, bo juz sie znajduje na 5 miejscu.

0

A to tego newsa nie widzialem, ze rozdaja bany. Dzieki za info :)

1

Wszyscy wiemy, ze chodzilo o rachunek za wode i prad z szatni ;)

2

Masochista z ciebie. Ja takiej padaki w wykonaniu Realu nie jestem w stanie ogladac przez 90 min :)

26

4 remis z rzedu, czyli "jest ch***wo, ale stabilnie"

3

Zazdroszcze, ze udalo ci sie wejsc na strone. Mi sie nawet nie wczytuje :(

0

Oczywiscie, ze tak. 56 minuta, Morata pada jak razony piorunem, ale sedzia zauwazyl, ze zawodnik nie ma 7ki na plecach wiec, nie bylo karnego. Zamiast tego siegnal po zolta kartke do kieszeni.

0

chyba zartujesz sobie ;)

0

nie zapominaj o moracie :)

0

Szkoda, ze Betis ma zielone koszulki :/

7

Boze jak smiesznie xDDDDDDDDD

33

Sie smiejemy z Realu, a oni przeciez oszczedzaja sily na Legie.

0

Szkoda, ze Eibar nie leci na 1:2. Zeby tylko im sie to nie odbilo :/

0

Mam nadzieje, ze Morata zaraz czerwo dostanie za te symulki

2

Haha, morata ucz sie od lepszych :D

0

nie chce brzydko mowic :)

0

hahahahahhahahahahahahaa

0

United xDDDDDDDDDDD

3

To chyba logiczne, ze wiekszosc kibicow Barcy to anty-madritista. Porazki obu tych druzyn interesuja mnie tak samo jak zwyciestwa Barcy, bo przegrana ATm czy RM to rowniez posrednie punkty dla Barcy.

0

Co to znaczy dobre? HD czy nie zacinajace sie? Ja korzystam z meczykow od dawna lub www.wiz1.net/schedule (po angielsku) i nie narzekam. Nie jest to HD ale nie tna przynajmniej

0

2 strzaly nie lecialy w swiatlo bramki, wiec 19 na 39 dokladnie.

0

o rany... meczyki.pl

5

Ja bym dorzucil 80 tys i kupil cos lepszego.

13

Jest dobrze. Przeczytaj dokladnie. Pique ma zawodnika od redakcji, Turan od nas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?