adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiscie ;) Rok temu tez tak pisaliscie i wiemy jak sie skonczylo. Remontada z Busquetsem i Mathieu jest niemozliwa. Po prostu sie pogodzcie z tym, ze Barca dzisiaj dostala manto.
0
Ile juz bylo takich meczow? Nie ludz sie.
44
Drogi Realu Madryt. Przepraszam, ze sie smialem z Was. Dzisiaj to my bardziej dalismy dupy.
8
A ci dalej w swoim swiecie:
Carvajal:" Zasłużyliśmy na wygranie tych czterech meczów" (chodzi o te remisy)
0
Hahaha. Malaga 2:1 w ciagu 2 min. A to oznacza, ze Atletic jest za nami ;)
5
"Zidane: Nie jesteśmy w kryzysie, ale coś się dzieje"
To czekam w takim razie na ich kryzys.
0
Nie moze spasc, bo juz sie znajduje na 5 miejscu.
0
A to tego newsa nie widzialem, ze rozdaja bany. Dzieki za info :)
1
Wszyscy wiemy, ze chodzilo o rachunek za wode i prad z szatni ;)
2
Masochista z ciebie. Ja takiej padaki w wykonaniu Realu nie jestem w stanie ogladac przez 90 min :)
26
4 remis z rzedu, czyli "jest ch***wo, ale stabilnie"
3
Zazdroszcze, ze udalo ci sie wejsc na strone. Mi sie nawet nie wczytuje :(
0
Oczywiscie, ze tak. 56 minuta, Morata pada jak razony piorunem, ale sedzia zauwazyl, ze zawodnik nie ma 7ki na plecach wiec, nie bylo karnego. Zamiast tego siegnal po zolta kartke do kieszeni.
0
chyba zartujesz sobie ;)
0
nie zapominaj o moracie :)
0
Szkoda, ze Betis ma zielone koszulki :/
7
Boze jak smiesznie xDDDDDDDDD
33
Sie smiejemy z Realu, a oni przeciez oszczedzaja sily na Legie.
0
Szkoda, ze Eibar nie leci na 1:2. Zeby tylko im sie to nie odbilo :/
0
Mam nadzieje, ze Morata zaraz czerwo dostanie za te symulki
2
Haha, morata ucz sie od lepszych :D
0
nie chce brzydko mowic :)
0
hahahahahhahahahahahahaa
0
United xDDDDDDDDDDD
3
To chyba logiczne, ze wiekszosc kibicow Barcy to anty-madritista. Porazki obu tych druzyn interesuja mnie tak samo jak zwyciestwa Barcy, bo przegrana ATm czy RM to rowniez posrednie punkty dla Barcy.
0
Co to znaczy dobre? HD czy nie zacinajace sie? Ja korzystam z meczykow od dawna lub www.wiz1.net/schedule (po angielsku) i nie narzekam. Nie jest to HD ale nie tna przynajmniej
0
2 strzaly nie lecialy w swiatlo bramki, wiec 19 na 39 dokladnie.
0
o rany... meczyki.pl
5
Ja bym dorzucil 80 tys i kupil cos lepszego.
13
Jest dobrze. Przeczytaj dokladnie. Pique ma zawodnika od redakcji, Turan od nas :)