0

"Jak jest w formie to jest nie do przejscia". To samo mozna powiedziec o kazdym defensorze, jak jest w formie to jest nie do przejscia. Chodzi o to, ze Ramos jest strasznie przereklamowanym obronca, ktory jest czesto bez formy, albo po prostu jest slabszy od czolowki. Zobacz sobie mecze Ramosa z lepszym przeciwnikiem - zobacz sobie mecz 0:4 dla Barcy i 3:4 dla Barcy. To sa pierwsze lepsze mecze z brzegu - nie wiedzial w ogole kogo kryc, jak kryc. Nie nadazal za nikim.

0

xDDDDDDDDDDD A pierwszy to kto? Pepe?

5

0

Osz kurde, sorry. Dopiero teraz zauwazylem. Moj blad, wybacz :(

0

Nie, w ogole :P Ma te 3-4 cm wiecej

2

Poniewaz? Poniewaz nie powiedzial nic niezwyklego. Ciebie tez czyms urazil?

2

To ty robisz niewiadomo jakie halo z niczego. Nic odkrywczego nie powiedzial. Wszyscy wiemy, ze Leo jest ambitny i chce grac na wszystkich frontach.

0

Ale zobacz sobie ile ludzi oglada NHL/NBA w Ameryce a ile oglada w Europie. Jesli Europa stanowilaby 80% widzow to mialbys mecze o 20. No ale chyba wiadomo, ze w USA sa to sporty wysokiej ogladalnosci, prawda? Nie dziwie im sie, ze chca wybrac odpowiednia godzine, bo w gre wchodza duze pieniadze. Aczkolwiek osobiscie wolalbym ogladac El Clasico w godzinach wieczornych w swietle reflektorow ;)

0

Ale nie ma sensu, zeby byly posty z czarnej listy. Wlasnie chodzi o to, zebym nie widzial zadnych postow uzytkownika X. Jesli wiem, ze jedyna jego aktywosc ogranicza sie do spamowania, prowokowania albo przeklejania wiadomosci z twittera lub FB to po prostu nie chcialbym widziec, zadnych jego postow oraz odpowiedzi pod tym postem, bo na pewno nic nie wniosa ciekawego. Po prostu czarna lista to jest znacznie ulepszona wersja ignorowania kometarzy.

0

Serio udajesz czy co, bo nie wiem juz. Masz niby te 19 lat, a nie rozumiesz tekstu pisanego? Czytales to co jest w linku czy nie? Ignorowanie komentarzy to nie to samo co wrzucenie na czarna liste. Prosciej nie wytlumacze.

0

Kolejny - ignorowanie /= czarna lista

0

Ja piernicze, przeczytales calosc? Ignorowanie /= czarna lista

6

Jako, ze codziennie dzieciaki probuja na siebie zwrocic uwage piszac czasami debilne i prowokujace posty, postanowilem po raz kolejny napisac o potrzebie wprowadzenia "czarnej listy" dla uzytkownikow. Wyslalem propozycje do administracji strony. Ciekawe czy odpisza. A was prosze o oddanie glosu na to (jesli sie z tym zgadzacie oczywiscie), bo moze wtedy szybciej zauwaza :)
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/315192-fcbarca-com/suggestions/15866859-mo%C5%BCliwo%C5%9B%C4%87-dodania-u%C5%BCytkownika-na-czarn%C4%85-list%C4%99

0

Bo uwazam, ze nie wygraja ligi. Poza tym nie chcialbym zeby wygrali.

15

tylko, ze w czerwcu ta lawka bedzie sie cieszyc a pogba bedzie plakal :)

2

Ej trollujesz, prawda? Wyjmij banany z czerwca z plecaka i szykuj sie na czwartek.

0

0

Boze, dalej nie rozumiesz? Jesli mam zablokowanego uzytkownika X to jesli napisze on komentarz i odpowie pod jego postem 10 innych osob (ktorych nie mam na zablokowanych) to efekt jest taki: widze zwiniety komentarz uzytkownika X oraz ROZWIENITE kometarze 10 innych uzytkownikow. Dalej mam tlumaczyc? Jesli jakis troll napisze, ze "messi jest slaby" i pod jego kometarzem jest 10 odpowiedzi w stylu: hehe on troluje / ale przecie messi jest git / zgloszony / idz na biala strone itd. to czlowieka krew zalewa. A jesli mam uzytkownika X na czarnej liscie to nie widze calego watku - teraz rozumiesz? Chodzi o przejrzystosc strony.

0

To dzis bys gral w 1 skladzie Barcy :)

0

Nie rozumiesz na czym polega czarna lista. Polega to na tym, ze wrzucam jakiegos glaba np. PanOczywisty na czarna liste i nie widze jego posta. Nie widze, ze on cokolwiek napisal na LaRambli albo pod centrum meczowym. Na chwile obecna taki kometarz, ktorzy wrzuce do ignorowanych jest jedynie zwiniety, a to za malo.

18

Ja piernicze, ile jeszcze bedzie bolu dupy, ze Bravo odszedl a 1 miejsce w bramce zajal Mats? Wyjasnie gimbusom, ktorzy sa sezonowcami:
Taka byla taktyka na wczorajszy mecz, zeby wciagnac Athletic na swoja polowe, a pozniej kontra (co zadzialalo, bo padl gol). Mecze z AB na wyjezdzie sa zawsze trudne (wczesniej wygralismy jedynie 1:2 oraz 0:1). Jesli ich wciagamy na swoja polowe, to na wage zlota jest kolejny zawodnik do grania w dziadka, czyli bramkarz. Na te 60 podan co wczoraj Mats wykonal to moga sie zdarzyc te 2 bledy. Na pewno Lucho to bral pod uwage. Mnie irytowalo wczoraj jedynie ciagle podawanie Umtitiego do Matsa, nawet jak mial odpcje zagrania do przodu, no ale widocznie taka taktyke obral wczoraj Lucho.

P.S. Niech sie juz zaczyna ten wrzesien to odpadnie polowa debilnych komentarzy.
P.S.2 A ja cierpliwie czekam, az admin doda opcje czarnej listy dla uzytkownikow.

1

To juz lepiej daj pieniadze na cel charytatywny, bo i tak nie wygrasz ;)

10

Juz takie newsy czytamy od 4-5 dni. Oficjalka albo nie idziemy spac.

0

Las Palmas na czele tabeli xD

2

Pieknie 0:1! Jeszcze 4 ciezkie mecze wyjazdowe zostay.

0

Suarez masz szczescie ze prowaidzmy 1:0 :D

0

Luis strzelaj a nie podajesz...

1

Jak sie trzyma genialnego DM na lawce to nie dziwota :)

1

Umtiti chyba serio jest krotkowzroczny, bo wiekszosc podan leci do Matsa :/

4

Cos niespecjalnie udaje ci sie wrocic na siebie uwage.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?