6

I tak od kilku lat :D

0

http://www.fcbarca.com/konto/edytuj-profil.html
na dole, srodkowy suwak. Jesli czytasz fcbarca.com codziennie to ilosc nieprzeczytanych artykulow jest niepotrzebna

1

Inter

0

a czemu 9.69?

0

raczej xD

2

Idzcie spamowac o lidze angleiskiej na LaRamble.

0

To wierz sobie dalej xD Armstrong tez przez lata byl bogiem w USA, a pozniej nastal smutny dzien, gdy jednak prawda ujrzala swiatlo dzienne :)

0

Oczywiscie, ze sie szprycuja. W kazdym sporcie tak to wyglada, tylko nie wszedzie wykrywaja. Raz - czytalem juz kilka wywiadow w ciagu kilku lat m.in. z tymi, ktorzy obracaja sie w srodokwisku sztangistow i mowili, ze bierze 95%, tylko nie u kazdego jest to wykrywalne.
Dwa - wez na logike: skoro dobrzy zawodnicy biora, to ci slabsi tez musza brac, ze by od nich nie odstawac. To samo bylo ze Szwarcenegerem. Nie bral na poczatku, ale zaczal brac, bo inni brali. Dlatego dzisiejsza kulturystyka to komedia - wydete brzuchy, palumboizm itd.

0

?

0

Dlaczego Barca zaplaci za niego 25 mln, skoro klauzula wynosi 80 mln? Konczy mu sie kontrakt czy jak?

1

Jest, tylko o tym zapewne nie wiesz :)

0

Arda "podaje glownie pietka za siebie" Turan zagral na swoim poziomie. Czyli szalu bez.

6

Aha

0

Cos mnie ominelo? Kiedy gralismy z Roma?

0

Blad - to obrona miala slaby poczatek sezonu a nie Mats. To blok defensywy dawal dupy w tych dwoch meczach. Zachowywali sie jak dzieci we mgle. Gorzej niz Ekstraklasa. Mats popelnil w tych meczach tylko 1 blad - wybil pilke glowa na polowe boiska, samemu bedac przed polem karnym. Reszta to byly karne, albo strzaly 1 na 1.

1

No pewnie, bo jak nawet media smarowaly Matsa gownem to co sie dziwisz. Jemu spadaja checi, zaczyna panikowac czsami, bo wie ze kazdy wypatruje jego bledow. Wszyscy wiemy, ze oboje jak chca to bronia genialnie.

0

Ale zasadzil ...

0

SUAREZ co porobil o.0

2

Oho Munir mu sie wlaczyl! 1;0 :D

11

Mysle, ze wiekszosc kulob chcialaby miec taki problem jak Barca - 2 zajebistych GK walczacych o jak najwieksza ilosc minut. Jednakze porownywanie statystyk raczej nie ma sensu, bo jak dobrze pamietamy co sie dzialo z cala formacja obronna jak Bravo doznal kontuzji. Lecialy gromy na Matsa, a tak naprawde w obronie dupy dawal kazdy.

0

A co napisales? :)

31

No to jeszcze czekamy na:
"OFICJALNIE: Umowa Douglasa rozwiązana za porozumieniem stron"

1

Nie! Tylko nie ziemniak!

32

Ja pierdziele, ile wy macie lat? Jaracie sie to Antonella, ze szok. Owszem jest badzo ladna, ale wstawiac co chwile jej foty z klubu czy jej tylka z jachtu? Ilez mozna... Chyba, ze macie 12 lat to ok.

0

Nie rozumiesz, a probujesz byc zabawny. Chodzi mi o to, ze ogolnie ten bol dupy kibicow Barcy oraz socios jest dlatego, ze zapewne mozna byloby z tych transferow wyciagnac duzo euro. Dlatego dobrze jakby hen0x pokazal rowniez ile kosztowali ci pilkarze w momencie odejscia. Jesli tych za tych 26 pilkarzy moglibysmy wziac miliard euro, to ok - zarzad dal dupy i tyle, ale jesli wzielibysmy max. 10 milionow euro to raczej nie ma co plakac. Ceny wzialem z kosmosu, zeby pokazac o co mi dokladnie chodzi. Mi sie nie chce tego sprawdzac bo nie mam czasu, ale skoro OP robi takie staty, to niech to zrobi do konca, sprawdzajac ceny.

0

Ta statystyka jest bez sensu. Bylaby znacznie lepsza, gdyby bylo pokazane ile byli warci (mniej wiecej) ci pilkarze w momencie odejscia z klubu.

2

"Ale przeciez Ronaldo jest wzorem do nasladowania poza boiskiem, a Messi to niby taki cichy, skromny, a swoje ma za uszami". Krwa, jak czytam jakie komentarze to mnie krew zalewa. Ronaldo - istny wzor do nasladowania poza boiskiem. Arogancki narcyz...

0

Po pierwsze primo - zwierzeta tez potrafia wyciagac bledy.
Po drugie primo - skoro tak piszesz to nie zdajesz sobie sprawy co sie dzieje obecnie na swiecie a szczegolnie w Europie. Ci ludzie, ktorzy rzadza sa bardzo swiadomi z tego co sie dzieje.

0

Ale z czym przesadzili?

16

Mam wrazenie ze pierwszy raz widzisz tylek w majtkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?