0

Brawo Busquets za dyskusje! Co faul to Busi jest obok sedziego.

0

Alez bedzie walka o pozycje Turan - Neymar :) To mi sie podoba

0

A mocno tną te linki? Jak tak to biere

0

To sa linki w dobrej jakosci? czy tak jak drhtv na meczykach?

0

Ponioslo w pozytywnym znaczeniu. Jak Neymar wykonal karnego to napisalem niestety to co kazdy, kto byl za Brazylia pomyslal sobie w glowie ;)

0

No wiadomo, ze pileczka ;) Troche mnie ponioslo jak Neymar wykonal poprawnie rzut karny.

0

W twoim skladzie Busquets pozostawiony sam w pomocy bez podstawowych zawodnikow da ciala. We wczesniejszym meczu byl juz zagubiony, a bez Iniesty lub Rakiety to bedzie znowu popelnial bledy.

2

Tydzien bana to jak wiecznosc. Obiecuje, ze postaram sie juz nie przeklinac gdy Brazylia lub Argentyna zdobedzie kolejne zloto na IO w Tokyo ;)

35

Ale pewnie maja bol dupy w FIFIE, ze Neymar znowu z ta opaska ;D

0

Zajebiście!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Może być 3 powyżej 23

1

Ja wiem, ze to Betis i u siebie gramy, ale to niesamowite jak im sie dzisiaj wszystko klei.

0

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAA

0

Wiadomo, ze najlepiej jakby barca wygrywala z kazdym 10:0 po wspanialych hatrikach messiego, neymara i luisa, ale tak sie nie da. Nie jestem fanboyem messiego. Jestem fanem barcy i zadowole sie 3 punktami, obojetnie jak zdobytymi. A ciagle pisanie o tych hattrikach messiego staje sie meczace.

0

Dokladnie. Tak jak pisze Razorek - obecnie widze, ze ta osoba cos napisala oraz widze cala dyskuje pod jej komentarzem, a tego nie chce.

1

Po co wam te hattriki Messiego? Mi wystarczy nawet 1:0 po golu kogokolwiek. Licza sie 3 punkty.

4

Pytanie do administracji strony. Moglibyscie wprowadzic opcje wrzucenia osoby na czarna liste? Dla niezorientowanych - dzialaloby to tak, ze widzimy, ze jakas osoba spamuje (wejdzie jakis kibic realu i zacznie spamowac w godzinach nieobecnosci moderacji) albo po prostu nie chcemy widziec kometarzy pewnych osob. Wtedy wrzucamy taka osobe na czarna liste i nie widzimy zandych kometarzy tej osoby oraz dyskusji pod tym komentarzem. Taka opcja jest znacznie lepsza niz to co obecnie, czyli ignorowanie komentarzy. Co wy na to?

0

Nie od kazdego wpisu, ale od ruchu na stronie, a im wiecej wpisow tym wiecej hajsu. Wiem, ze mozna tu rozmaiwac o wszystkim i to jest blad ze strony moderacji, bo jest momentami balagan. Uwazam, ze mimo, ze to jest najwieszka strona barcy w PL to raczej nie powinno sie tutaj poruszac kazdego tematu. Wystarczy tematyka sportowa.

0

Ale zasmieca LaRamble. Zeby znalezc cos ciekawego tutaj to musze scrollowac przez jakies debilne posty typu: jaki szapmon kupic albo lata mucha - co zrobic? Szkoda, ze moderatorzy nie pomysla o tym, zeby ograniczyc tematyke (np. do sportowej tylko), no ale wiadomo, ze to zmniejszy ilosc postow na LR a co za tym idzie, mniej hajsu trafi do nich.

0

Chyba nie uwazasz, ze jesli ktos teraz wykladalby kase w tym okienku to wylozylby 120 mln. Mysle, ze 180-200 to byloby minimum.

1

Bo moze wystarczy wpisac to w google? Sprawdzenie zajmuje ok 15 sekund.

0

A Cillessen i Alves sa do siebie zblizeni poziomem? Za Cillessenem przemawia chyba tylko wiek. Zas Alves to dobry, ograny bramkarz. Byl podstawowym bramkarzem Valenci przez kilka sezonow. Na takim transferze nie mozna oszczedzac (bynajmniej nie 7 milionow :D)

2

Co to za myslenie w ogole xD Wziac Cillessena tylko po to by zaoszczedzic niecale 7 milionow w ciagu 5 lat. Brawo za logike. Juz wolalbym doplacic nawet 20 milionow w ciagu 5 lat i miec dobrego bramkarza niz przycebulic te kilka mionow i miec niewiadoma. Wolalbym zeby Alves przyszedl, no ale skoro Cillessen jest lepszy niz Alves to ok.

2

Predzej Bale

0

Pomysl slaby, bo twoj komentarz oraz innego uzytkownika (w razie powtorzenia) musialby byc identyczny. Wystarczy przecinek w innym miejscu albo spacja i juz nie znajdzie. Tym bardziej, ze wiele newsow jest tlumaczone przez uzytkownikow podczas kopiowania z innych zrodel. Jesli jestes na kompie to wcisnij CTRL+F i juz masz taka wyszukiwarke jaka chciales. Na telefonie tez tak mozna szukac.

0

Dawno Polska takiego wpierdolu nie dostala na Igrzyskach :/

0

Bo poluje na kartke dla przeciwnika. Robi to juz kilka lat.

0

meczyki.pl oraz http://www.wiz1.net/schedule (po angielksu, czasem sie trafi polski stream)

28

Idzie Shaggy ulica i widzi placzaca dziewczynke:
- Co sie stalo?
- Zgineła mi miedziana rurka
- A mi stalowa lowa

Ba dum tsss!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?