adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A jaki filmik jesli mozna spytac? Podeslij na PW.
22
Wszyscy azjaci sa tacy sami :v
0
Legia znalazla sie przypadkiem w LM, taka prawda. Czekali 20 lat na powrot, to zj***ali to w najgorszy mozliwy sposob. Zero jakiegos zaangazowania z Borussia, nic. W Madrycie Ronaldo , Bale i Morata zrobia im tam tornado. W Warszawie natomiast zamkniete beda trybuny, brawo. Kompromitacja na arenie europjskiej pod kazdym wzgledem, zarowno pilkarskim jak i ogranizacyjnym. Zalosny klub.
1
Nikt nie smieje sie z normalnych kibicow tylko zalosnej Legii, ktora przypadkiem znalazla sie w LM. Ktora zabrala mijsce lepszym zespolom. Ktora sie kompromituje na kazdym kroku. SMiejemy sie ze smiesznego klubiku, ktory juz dawno powinien zrobic porzadek z kibolami, ale wola sie z nimi bawic kilka lat. Mam nadzieje, ze na koniec fazy grupowej beda mieli bilans 0-40, a caly swiat ich wysmieje.
0
Paco najgorszy? W porownaniu do Neymara i Busquesta, ktorzy ogarniaja gre Barcy na wylot? Dajcie Paco czas i tyle. Jak wczesniej wspominalem - Turek jest rok w Barcy, a Paco miesiac.
3
Dzisiaj Pique razem z Masche ZM. Jednak Ney i Busquets zdecydowanie najgorsi dzisiaj.
0
Tyle to wiem, bo widzialem jego komentarz na wlasnie oczy, ale zastanawialo mnie za co polecial, ale Misantrhrope juz odpowiedzial :)
0
Tylko nie mow, ze za robienie ssow dostaje sie bana, bo padne :D Co odwalil, ze dostal urlop?
2
Po co się bawi neymar? Wynik otwarty a ten drybluje
8
Turek - rok w Barcy
Paco - miesiąc
Cierpliwości. ..
1
Jak ty mnie teraz zaimponowales Turek
0
Brama!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
I real w doliczonym czasie strzeli :/
0
Siedzi! !!!!!!!!!!!!!
0
Nie gadaj, tylko podziwiaj jak gra najlepszy pilkarz na swecie, ktory w styczniu otrzyma ZP za ogromne zaslugi z obecnego roku. Swieci przykladem dla wielu pilkarzy.
0
Nie było karnego. Kup sobie okulary
0
Zadam jedno pytanie - ogladales Deadpoola? Jesli tak to czy ci sie podobal?
0
A z ta meksykanka to nie jest wymysl sztabu Clinton? Sa gdzies jakies dowody?
1
Za bardzo mu nie poszla, bo mogl jej konkretnie dopiec (fundacje, maile, Arabia Saudyjska itp), a jedynie dal wzmianke o tym, zeby Clintonowa ujawnila maile, to wtedy on ujawni zeznania podatkowe. Wydaje mi sie, ze Clinton wygrala ja minimalnie, bo czesto po jej tekstach slychac bylo aplazu i smiechy na widowni, a takie cos moze miec duze znaczenie dla ludzi, ktorzy nie wiedza na kogo glosowac. Ogolnie to moglem sie polozyc spac wczesniej, jakbym wiedzial, ze tak bedzie :)
0
Aha, czyli jakos ligi oceniamy po trenerach z danego kraju :P Co to za absurd w ogole :)
0
przeczytaj dokladnie co napisalem. Nie mowi sie nigdzie "Ter Sztegen" tylko "Sztejgen" lub "Stejgen" (wszedzie jest litera j przed g). Poza tym skoro sam Mats mowi jak sie wymawia jego nazwisko to chyba ona wie najlepiej, prawda?
0
No dobrze, wiadomo, ze to wszystko zalezy od rejonu Niemiec, ale na pewno nie mowi sie "Ter Sztegen". Albo "Stejgen" albo "Steegen" jak piszesz. Ci na Elevenie dobrze wymawiaja.
0
Pieprzy bo ludzie zle wymawiaja i jescze mu o tym pisza na twicie lub fejsie. Mowi sie Ter Stejgen.
5
Widac za kim bedzie sedzia ;)
1
a przed smiercia nie? slabe 2/10
0
głód powinno się znieść ustawą :D jest jeden taki co może taką ustawę wprowadzić
1
Mam nadzieje, ze po tej zmianie trenera Valencia odzyje i powalczy nawet o el. do LE. Obecny trener ma 2/2 mecze wygrane takze jest git.
2
Nie martw nie poslubisz. On jest gejem, takze szukaj dalej :D
2
A wiec prezentow nie bedzie pod choinke :/
0
Ja mojego Y580 kupowalem 3 lata temu w grudniu (czyli dokladnie 2 lata i 9 miesiecy :D) i gralem w wiedzmina 3 na srednich w 1368x768. W inne gry gram w 1920x1080. Wszystko zalezy od gry, ale mysle, ze wiekszosc dzisiejszych gier pociagnie. Mafia II, GTA V - wszystko smiga na srednich/wysokich.