adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co? Teraz to dowaliles konkretnie. Jesli dzieki 30 letniemu Messiemu Barca bedzie zdobywala wiecej goli itd, to czemu mialby nie dostawac wiecej? To taki Buffon powinien zarabiac grosze, bo jest stary, mimo, ze dzisiaj jest jednym z najlepszych GK na swiecie?
1
To chyba nie pasuje, by przebywac na tej stronie, bo nie wpasowuje sie w trend hejtowania Gomesa albo ogolnie nowych nabytkow Barcy. Sytuacja Turana, Vidala, Roberto mowi ci cos?
1
Ze trzeba go sprzedac?
1
Tak to jest jak sie czyta tylko glupie naglowki stworzone przez redakcje.
1
Caly team szukal nog na boisku. Gomes nie wyroznial sie niczym zlym i pozytywnym na tle druzyny.
1
Nadzieja matka glupich...
2
Crack Gomes xD Co mial zrobic jak crack Suarez, Messi, Iniesta i Busquets grali gowno? Jeden jego strzal sie zapomni na tle padaki calego zespolu.
0
Nie ma to jak kopiowac czyjes komentarze, mocno polecane, prawda? ;D
4
No jak przeciez Barcelona wygrala Bayernem u siebie po porazce 4:0, a nie czekaj... Ale wygrali z Athletic po 4:0. A nie czekaj... Ale przeciez przeszli ATM w zeszlym sezonie, a nie czekaj...
0
Aha, jeszcze jedno. Pewnie zdajesz sobie sprawe, ze takie remontady (nie chodzi mi o wynik, ale jakos rewanzu) jak z Milanem zdarzaja sie w Europie raz na kilkadziesiat lat.
0
Trzeba bylo sie starac odworoci losy meczu jeszcze w Paryzu. A nie czekac na cud na Camp Nou. Dali dupy i nie biegali. Przegrali dwumecz juz we Francji. Historia cie nie nauczyla nic? Barca nigdy nie odrobila wyniku 4:0. NIGDY. Wiem, ze kiedys musi dajesc ten moment, zeby przelamac passe, ale to nie teraz. Przegrana z Bilbao 4:0 - odpadniecie. Przegrana 4:0 z Bayernem - odpadniecie. Przegrana z ATM sezon temu - odpadniecie. Fajnie napisal jeden uzytkownik - Barca juz przegrala ten dwumecz, teraz tylko rozegraja mecz, zeby skonczyc ta edycje LM z honorem. No ale jak chcesz sobie wierzyc w iluzje wygranej 5:0 lub 6:1 to powodzenia. Nic ci nie zabronie.
0
Cos mnie ominelo? Bylem w pubie na meczu, wiec nie przegladalem LL. Daj linka na oslode wieczoru.
1
Tak. 99% innych druzyn juz by sie pogodzilo z przegrana. Jestes jak male dziecko co siedzi przy balkonie i czeka na Mikolaja, wtapiajac swoj wzrok na gwiazdy na niebie. Remontada bylaby mozliwa, ale nie przy takim wyniku i zespole.
0
Walentynki, bo juz dzisiaj dowiedzielismy sie ze odpadniemy z 1/8. W dzien kobiet to bedzie formalnosc.
1
Wez przestan. W co ty wierzysz. Bycie kibicem nie oznacza wiare w kazda remontade. Nawet jakby przegrali 10:0 tez bys wierzyl? Przejrzyj na oczy. Za kazdym razem jak Barca przegra pierwszy mecz to pisze sie "remontada". Ludzie pisali, ze bedzie remontada po meczu z ATM w poprzednim sezonie. Nie bylo. 400, 500 mecz Messiego? Na pewno uczci to hattrikiem. Nie bylo. Wy jestescie zbyt rozpieszczeni, bo uwazacie, ze wielka Barca ma na wszystko recepte oraz nie wazne jak zacznie - jestescie przekonani, ze skonczy dobrze. To tak nie dziala. Dali dupy i trzeba przecierpiec, czyli rozegrac przegrany mecz, ktory bedzie za kilkanascie dni. Jesli uwazasz, ze Barca moze to odrobic to sorry. Nie ma takiej opcji. Nie w takiej formie, nie z takim skladem, nie z taka taktyka. PSG nas wydymalo bez mydla, a Barca opuscila spodnie i wypiela dupe, dajac chyba najlepszy prezent walentynkowy PSG. Badz realista, a nie przesadnym optymista, ktory uwaza, ze teraz to na pewno Messi z Suarezem nie beda tracic glupio pilek, Neymar bedzie wchodzil jak noz w maslo w obrone PSG, Buquets i Iniesta beda posylac niesamowite pilki, a Umtiti i Pique beda niczym mur.
9
"PiS was tak nie wydyma, jak wydymalo nas PSG" - Zbysiu Stonoga
0
Bzdura :) Doskonale to wiem o co ci chodzi, bo sam tak pisalem na jezyku polskim. Ale raz dostalem zjebe od polonistki, bo jak nie ma przyslowia to sie nie pisze "przyslowiowe". Ot taka porada, ktora mi zostanie juz na cale zycie.
P.S. Ehh... swoja droga kolega polecial za "ociosanie mongola". Smiac sie za chce za zachowanie modkow.
0
Przeciez bohaterowie tak od 1 sezonu "cudem" unikaja smierci. Wiec co to za spojler...
0
A jakie to przyslowie? :)
6
Normalnie samiec alfa z ciebie :D
0
A przegrali w Lidze Mistrzow jakis dwumecz? Chyba raczej nie. Remis to max. co Napoli moze wywiezc z Madrytu, chyba, ze Real zagra taka padake jak obrona Alaves w ostatniej kolejce.
1
Jakies zrodelko?
8
A tak ogolnie wyglada kontuzja Vidala (nic drastycznego)
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16711669_1599792620049414_3831827457683730638_n.jpg?oh=5b8b362bd619ceb52bfeb7aaa0d33467&oe=590A489D
0
On to skopiowac z oficjalnej storny FCB. On ma raczej pewne info.
0
@J_Krecidlo
"Koniec sezonu Aleixa Vidala. FC Barcelona informuje o pięciomiesięcznej przerwie"
1
Ostatnio dla Realu kazdy mecz to trudny teren :D
0
O zesz kurwa o.0
0
To bedzie Luka Schrödingera
1
No wlasnie bedzie
2
Jaki jest sens wrzucania co chwile nowych doniesien? Badania beda jutro.