adisont92
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Cśśśśśśs... nie psuj tego balonika... Ja to juz pisalem wczesniej - ludzie nie zdaja sobie sprawy, ze to jest 4-0. CZTERY BRAMKI stracone. Wiekszosc tutaj wierzy, ze skoro to jest Barcelona to nawet strzelilaby i 10 bramek. No ale realia sa inne. Duzo osob pisalo, ze Napoli przejdzie dalej itd. Liga Mistrzow wlasnie to zweryfikowala. 2/3 ludzi po meczu z Celta nagle dostala olsnienia, ze skoro Celte tak zlalismy to co za problem zlac PSG? Ehh... szkoda tylko, ze nie maja pojecia o tym, ze niektorych bledow nie da sie juz naprawic. Ja tylko pilkarzy prosze o zaangazowanie w tym meczu, zeby odejsc z honorem. Z odpadnieciem i docinkami od Realowcow pogodzilem sie juz kilka tygodni temu. Ide spac, bo smiac mi sie chce czytajac komentarze o remontadzie. Jesli PSG strzeli pierwsze albo do 45 minuty bedzie 0-0 to wtedy wszyscy sie obsraja na mietowo, bo balonik byl pompowany niemilosiernie.
15
- lewacy draacy morde "Stop nienawisci" a za chwile "smierc Kaczynskiemu/Trumpowi"
- lewacy celebryci za imigrantami (oczywiscie sami ich nie wpuszcza)
- feministki popierajace islam
Przeciez o ich glupocie mozna ksiazke napisac.
0
2 grupy zrobily sie po pierwszym meczu Barca - PSG
1
Ja pieprze ile jeszcze tego bedzie?
0
Bardziej bedzie mnie bolalo to, ze nasi moga nie miec takiego zaangazowania co w dwoch porpzednich meczach. Obym sie mylil. Zebys pozniej nie pisal - wierze w zwyciestwo i to, ze nasi pokaza jaja, ale nie wierze w awans.
1
To w koncu wierzysz w remontade czy nie? Zaprzeczasz sam sobie.
0
Za to teraz mamy bardzo duza szanse
0
Widocznie ucza naszych czego sie maja spodziewac za kilka lat. Przygotowanie psychiczne ;)
0
Bo wiekszosc jeszcze wtedy nie wiedziala komu kibicowac. Owszem zdarza sie, ze ktos kibicuje od 8 roku zycia ale takich przypadkow jest raczej malo. Ja sam zaczalem kibicowac Barcelonie w wieku 13-14 lat, bo po prostu wtedy podziwialo sie wiekszosc pilkarzy z kazdego klubu. Moze to zabrzmi glupio, ale bylem nawet kibicem Realu (jednoczesnie Barcy). Po prostu fajnie sie ogladalo gre Galaktycznych z Zidanem na czele.
0
Najlepsze jak dzieciaki maja wypisane w profilu: "Kibicuje Barcy od 10 lat", podczas gdy ma 18-19 lat :D
0
Nie wiem jak mozna sie smiac z Arsenalu, skoro my jestesmy w gorszej sytuacji od nich?
0
Nie cudowne uzdrowienia, tylko bzdurne plotki, ktore duzo osob tu wrzucalo.
0
Oczywiscie, ze tak. Mialem tak podczas ostatniego rewanzu z ATM miesiac temu. Wiadomo, ze wtedy nie odpalalem ani La Rambli, ani fejsa, ani flashscora.
4
Stajesz przed komisja i dostajesz 4 komendy:
- odwrocic sie
- zdjac majtki
- wypiac sie
- kaszlnac
23
"Ej Mati, juz nie chcemy Sampaoliego w Barcy"
0
Faktycznie, to wina hiszpanskiej prasy, ze na fcbarca.com laduje ankieta "Czy po wygranej z Celta dalej uwazacie, ze Barca wygra mecz?". Chodzi mi o to, ze zamiast pompowac ten balonik, to odpocznijmy przed meczem. Jakbysmy przegrali 10:0 to tez bys chcial takie newsy w stylu: czy barca ma szanse? emery przegrywal z barca juz 20:0 itd. Motywowac sie mozna przy stanie 2:0 czy 1:1, a nie 4:0. Ja wierze, ze dadza z siebie wszystko, ale nie wierze w awans. Po prostu jak maja odpasc to niech pokaza sie z najlepszej strony.
0
Przestan. To jest kolejna nic nie znaczaca statystyka. Ilez mozna pompowac balonik? Tak samo bylo z reprezentacja Polski - balonik byl pompowany a pozniej "wstyd, hanba, porazka". Zamiast poczekac na mecz to redakcja co chwile bombarduje statystykami, ktore nic nie wnosza. W srode bedzie brutalne zderzenie z rzeczywistoscia dla jednej druzyny i wtedy mozna komentowac.
0
Predzej to my mamy wieksze szanse na odpadniecie niz oni, wiec raczej dziwne pytanie.
0
Mimo, ze Negan to fajna postac, to niestety chyba po tym sezonie sobie odpuszczam kolejny sezon. Kazdy kto czytal komiks wie, ze po wojnie z Neganem (to nie jest spojler, chyba kazdy sie domysla, ze bedzie) jest kilka lat przerwy, wiec to daje tworcom szanse na kolejne kilka sezonow. Ogolnie to serial jest za dlugi i wiekszosc moich znajomych, ktora byla mega fanami TWD juz nie oglada serialu od 1 lub 2 sezonow. Szkoda, ze zrobili z TWD mode na sukces...
0
On nie zginie i to baaaardzo dlugo
0
To jeszcze nie jest wygrany mecz :/
0
Ehh klikniecia sie nie zgadzaja, co nie? ;D Jutro bedzie info, ze Messi wstal lewa nowa i zrobicie nowa ankiete? Ja piernicze...
2
Zamiast Rakitica to wolalbym 4:0 do 90 minuty. Dogrywka i wtedy Masche strzela w 119 minucie. Byl sie chyba obsral ze szczescia.
1
True Detecive, Stranger Things, Narcos,
16
Ktora wersja prawdziwa?
Messi dedicated the goal to his nephew who spent all afternoon calling him, but Leo was busy so couldn't answer. [Mundo Deportivo]
To w koncu Messi dzwonil czy bratanek? To samo zrodlo, 2 rozne tlumaczenia.
2
Mam tylko nadzieje, ze autostrady z poprzedniego meczu z PSG juz do konca sezonu nie zobacze :)
0
Jedyne co mnie martwi po dzisiejszym meczu to defensywa. Widac, ze lewa strona Celta miala autostrade. Spokojnie mogli 2 bramki zaladowac. PSG na pewno wykorzysta takie okazje.
0
wszystko ok poza 3 punktem - Celta u siebie, a Celta na Camp Nou to 2 rozne druzyny. Zazwyczaj dostawali od nas lanie. A dzisiaj to im nic nie siadalo, chociaz mogli miec nawet te 2 bramki.
2
Ale chyba przyznasz, ze kazdy duet jest lepszy od "kolejny blad Ter Stegena" ;D
0
A to on nie strzelal na dlugi slupek?