1

Neymar zostanie w Barcy na pewno do momentu odejscia Messiego. To jest wiecej niz pewne. Mysle rowniez, ze zostanie kolejny rok i bedzie chcial zobaczyc czy da rade poprowadzic Barce, tak jak robil ro Messi. Jak mu nie wyjdzie to wtedy opusci Barce.

14

Co mogliby zrobic? Zamiast pisac glupoty kreda na chodniku to mogliby wyjsc przed parlament i zaczac protestowac. W koncu #notafraid zobowiazuje. Ale nie, lepiej siedziec w dupie w domu i srac przed terrorystami.

0

Jezdze na Sunrise w Kolobrzegu, ale po tym co odwalaja co roku z biletami i z line upami to za rok jedizemy na Air Base One miedzy Hamburgiem a Berlinem.

0

W sumie to dostosowal sie do poziomu meczu. Dawno takiej padaki nie ogladalem. Stracony czas...

19

Jaki beznadziejny ten Higuain. Moze i w Juve cos gra, ale w reprezentacji zamienia sie w klode na poziomie polskiej drugiej ligi.

0

elo elo

0

Pewnie na chwile padlo, a za kilka dni wroca pod inna domena. A czego potrzebujesz? Jest mnostwo innych torrentow.

2

Zamiast pytan, bys zrobil zdjecie tego zadania i znalezliby sie chetni do zrobienia. Nie bylby to zaden spam itd. Sam pisalem matme rozszerzona, ale bym musial spojrzec na zadanie czy chcialoby mi sie poswiecac powiedzmy 20 minut na rozwiazanie zadania. Tadzik w sensowny sposob ci odpowiedzial.

0

Rok 2017 a ludzie dalej nie wiedza, ze tu sie odbywa wyscig o polecenia. Atencjuszy nie brakuje.

0

udział w I rundzie kwalifikacyjnej - 220 000 €
udział w II rundzie kwalifikacyjnej - 320 000 €
udział w III rundzie kwalifikacyjnej - 420 000 €
udział w IV rundzie kwalifikacyjnej (przegrany) - 3 000 000 €
udział w IV rundzie kwalifikacyjnej (wygrany) - 2 000 000 €
udział w fazie grupowej - 12 700 000 €
zwycięstwo w fazie grupowej - 1 500 000 €
remis w fazie grupowej - 500 000 €
udział w 1/8 finału - 6 000 000 €
udział w ćwierćfinale - 6 500 000 €
udział w półfinale - 7 500 000 €
odpadnięcie w finale - 11 000 000 €
zdobycie trofeum - 15 500 000 €

zrodlo: wikipedia oraz http://www.totalsportek.com/money/uefa-champions-league-prize-money/

18

Wiem, ze beka z Gomesa to temat goracy, ale najpierw radze sie douczyc. Za wygrana LM dostaniemy ok 15 mln, a nie x razy tyle.

22

I przyjdze niestety taka Portugalia i na farcie wszystko rozpieprzy :/

5

Co?! PES to gra i FIFA to gra. Symulator nie ma tu nic do rzeczy. Symulator to moze byc symulator lotu od microsoftu, a nie pes czy fifa.

1

A jakie to przyslowie? Poza tym mimo, ze nie jestem przekonany do Unzue to trzeba powiedziec, ze tego nie wiemy czy to bedzie dobry wybor czy nie. To czy wypali to wie sztab szkoleniowy i zarzad, bo pewnie musial sie podzielic swoja wizja gry itd. O Guardioli tez mowiono, ze moze to nie byla dobra decyzja. O Lucho nie wspomne co sie dzialo na LR.

0

Slup do slupa, a slup jak dupa. Nie kloc sie z nim, tak dla twojego zdrowia ;) Ja juz dalem sobie spokoj. Ma swoj swiat i niech w nim zyje.

0

Komentarz usunięty

0

Ojej wypomnialem ci hipokryzje podajac argument. Wielka ujma na honorze? Jedziesz - wypominaj mi moje bledy. Szukaj komentarzy sprzed 2 lat, by mi cos udowodnic. Kij w dupie? Najpierw dowiedz sie co to znaczy, a pozniej tego uzywaj.

1

Zadna klasa Leo. Prowokacje sa zawsze, to element karnego. Leo odpowiedzial golem. I tyle. Duzy respekt dla Alvesa, ze zbil piatke, bo pogodzil sie z tym, ze pokonal go najlepszy na swiecie, ale doszukiwanie sie u Leo klasy to juz zakrawa o bycie fanboyem Messiego. Messi rzadko kiedy biegnie na srodek, najpierw dziekuje babci a pozniej idzie na srodek. Jak Messi pierdnie to tam tez sie doszukasz klasy Leo? Calkowicie zapomniales o ALvesie, a w innym poscie piszesz o propagandzie pary CR7 i Benzemy. Hipokryzja pelna geba.

1

Jaka propaganda? Po prostu zwykla statystyka. Pobili rekord MEssiego i Pedro i mizna im pogratulowac. Jak codziennie sa wrzucane staty Messiego to kazdy sie spuszcza "bestia", "mistrz", "bog" to spoko, ale jak wrog zza miedzy pobije jakis rekord to trzeba juz jechac propaganda? Za rok Leo i Luis pobija moze ten rekord i wtedy my sie bedziemy cieszyc.

12

Jak juz spisujesz info skad to wypada napisac rowniez druzyne. Po co goglowac, jak mozesz to napisac od razu.

16

Szczerze mowiac, nie wiem gdzie tu klasa Leo. Jakbym strzelil karnego to moglbym zbic piatke nawet z Pepe, Fabregasem czy Mourinho. Klasa raczej Diego Alvesa, ze podszedl i z usmiechem zbil piatke. Dales zly przyklad. Mogles napisac o klasie Leo jak zbil "piatke" po nietrafionym/obronionym karnym. Wtedy ok.

1

Tez mnie nie przekonuje jego transfer, ale jebanie go po kazdej akcji mija sie z celem. A ludzie pisza takie gownokomentarze, zeby polecenia lecialy.

0

Ja pierdziele, po bramce dziesiatki komentarzy o "Drewnie" Gomesa itd. Za chwile tutaj bedzie to samo. Nie ma to jak srac we wlasne gniazdo.

0

Hehe, zamknal jape, co nie? ;D

0

hehehehehehehehehehee

1

Spoko, ale jakby Barca strzelila tak jak Valencia druga bramke to bys pisal, ze rozklepalismy obrone.

0

Pewnie decyzja byla podjeta juz duzo wczesniej. Munir pod koniec mial dobra forme.

0

Przestancie pieprzyc i ogladajcie mecz. Remis!

0

meczyki.pl -> szukasz meczu Barcy -> rozwin -> lecisz od dolu (od dolu sa najlepsze wg mnie), a wiec drhtv itd. Szukasz tych, ktore maja napisane strona www. Relacje radiowe lub tekstowe raczej odpadaja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?