0

To trochę cię poniosło z ta ocena dla neymara

0

Ale patolka

0

Ja też:/

0

rozpędź się a ściana sama cie znajdzie

0

dokladnie

0

Widzę ze sezonowcy Neymara już minusuja :)

0

Za co neymar dostał.taka notę? Chyba zw to.ze za każdym razem się przewrqcal

0

Oby tak było jak mówisz ale widzę ze będą naprawdę mocni w LM

0

Bayern to będzie druga Barcelona. Daje im jeszcze 3-4 kolejki i będą klepac jak Barca za dawnych wspaniałych czasów za Pepa.

0

A ty się nadajesz do grabienia deszczu..

0

W czym??

0

Tylko ze on zamiast grac to się chowa....

0

MESSI out on nic nie gra strata za strata patologia:(

0

co z liga typerów?

0

Jeszcze jest Tello

0

chceliscie to macie, a teraz bedziecie jeszcze płakać ze go nie bedzie

0

Jebany kibic sukcesu.

0

Dokładnie

0

Hahahahahahaha dobre

0

albo jego będą wywalali jak tyczki z taka postura, nic do niego nie mam bo uważam ze jest dobry ale w meczach z Anglia i Francja było widać jak nim pomiatali

0

Nsport36

0

Tak na kanale 36

0

No a ja mam cyfrę plus to poogladane:/

0

Na jakim kanale będzie jutro mecz? Wie ktoś może? Bo na canal nic nie ma:/

0

na jakim kanale jest jutro mecz?

0

Dno i 3 km mułu :(

0

Wrinkles
Wielkie dzięki;)

0

Wrinkles
Jak można wykupić ta transmisję na onecie? Nigdy tego nie robiłem i nie wiem;/

0

Gaspar
no nie dziala, w ogole duzo sie pozmieniało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?