adomatoposon
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Głogów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To trochę cię poniosło z ta ocena dla neymara
0
Ale patolka
0
Ja też:/
0
rozpędź się a ściana sama cie znajdzie
0
dokladnie
0
Widzę ze sezonowcy Neymara już minusuja :)
0
Za co neymar dostał.taka notę? Chyba zw to.ze za każdym razem się przewrqcal
0
Oby tak było jak mówisz ale widzę ze będą naprawdę mocni w LM
0
Bayern to będzie druga Barcelona. Daje im jeszcze 3-4 kolejki i będą klepac jak Barca za dawnych wspaniałych czasów za Pepa.
0
A ty się nadajesz do grabienia deszczu..
0
W czym??
0
Tylko ze on zamiast grac to się chowa....
0
MESSI out on nic nie gra strata za strata patologia:(
0
co z liga typerów?
0
Jeszcze jest Tello
0
chceliscie to macie, a teraz bedziecie jeszcze płakać ze go nie bedzie
0
Jebany kibic sukcesu.
0
Dokładnie
0
http://www.sport.pl/pilka/1,123132,14234155,Transfery__Katalonski__Sport___Thiago_przechodzi_do.html
:(
0
Hahahahahahaha dobre
0
albo jego będą wywalali jak tyczki z taka postura, nic do niego nie mam bo uważam ze jest dobry ale w meczach z Anglia i Francja było widać jak nim pomiatali
0
Nsport36
0
Tak na kanale 36
0
No a ja mam cyfrę plus to poogladane:/
0
Na jakim kanale będzie jutro mecz? Wie ktoś może? Bo na canal nic nie ma:/
0
na jakim kanale jest jutro mecz?
0
Dno i 3 km mułu :(
0
Wrinkles
Wielkie dzięki;)
0
Wrinkles
Jak można wykupić ta transmisję na onecie? Nigdy tego nie robiłem i nie wiem;/
0
Gaspar
no nie dziala, w ogole duzo sie pozmieniało