adomatoposon
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Głogów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*kanal 300 - mała pomyłka
0
Mario0203
Ponoc na kanale 30 w cyfrze plus ma byc transmisja.
0
sama skorka i kosc, zero masy u tego chlopaka :/
0
Zdziwilem się trochę na pozycję alby
0
Będzie ciężko ale damy radę i wygramy. Stawiam na 3:1 w ciemno;)
0
3:1 dla Barcy i mam nadzieje ze wkoncu Messi sie obudzi i zacznie grac to co gral w zeszlym sezonie
0
O tej godzinie spac? No weź przestan:p
0
Kiedy cyfra+ ma się polaczycz z n ?
0
Thiago kozak;)
0
to tylko superpuchar, najwazniejsze trofea sa jeszcze do zdobycia La liga, liga mistrzow, nie ma co sie lamac, nie zawsze mozna wygrywac wszystko, ja jestem dobrej mysli i teraz nasza Barca pokaze po tej porazce na co ja stac. Visca el Barca
0
Nie wazne czy strzeli Messi czy mu to sie nie uda, wazne zeby Barca wygrała i wygra.
0
Mowcie co chcecie ale Neymar jest za słaby na Europe i raczej nie poradzi sobie w klubach europejskich a tym bardziej w Barcelonie kiedy tu sie gra zespolowo a w Brazyli nie i on lubi grac indywidualnie,
0
a co sie dxieje z Villa ze nic o nim nie słychac? ;/
0
Snikers280
Dzięki za info.
0
Czy ktoś może wie czy na cyfrze plus będzie transmisja meczu we wtorek?
0
Italyano2012
bardzo madre słowa z Twojej strony i zgadzam sie z Toba.
PZPN to jedna wielka kupa im tylko chodzi o hajs a nie o dobra gre naszej reprezentacji.
0
AdrianM11
Neymar nie jest na potrzebny, mamy wystarczająco napastników i to naprawdę bardzo dobrych.
Powodzenia Alba:)
0
dobrze to ująłes
0
polska z hiszpania na bank w finale
0
Messi był najlepszy i dopóki dopóty bedzie grał bedzie najlepszym piłkarzem świata;)
0
dobrze ze Pinto zagra a nie VV
0
przeciez jest adriano, ktory ostatnio gra wysmienicie
0
wole alexa lub tello za cuence
0
3:1 dla Bracy :)