0

*kanal 300 - mała pomyłka

0

Mario0203
Ponoc na kanale 30 w cyfrze plus ma byc transmisja.

0

sama skorka i kosc, zero masy u tego chlopaka :/

0

Zdziwilem się trochę na pozycję alby

0

Będzie ciężko ale damy radę i wygramy. Stawiam na 3:1 w ciemno;)

0

3:1 dla Barcy i mam nadzieje ze wkoncu Messi sie obudzi i zacznie grac to co gral w zeszlym sezonie

0

O tej godzinie spac? No weź przestan:p

0

Kiedy cyfra+ ma się polaczycz z n ?

0

Thiago kozak;)

0

to tylko superpuchar, najwazniejsze trofea sa jeszcze do zdobycia La liga, liga mistrzow, nie ma co sie lamac, nie zawsze mozna wygrywac wszystko, ja jestem dobrej mysli i teraz nasza Barca pokaze po tej porazce na co ja stac. Visca el Barca

0

Nie wazne czy strzeli Messi czy mu to sie nie uda, wazne zeby Barca wygrała i wygra.

0

Mowcie co chcecie ale Neymar jest za słaby na Europe i raczej nie poradzi sobie w klubach europejskich a tym bardziej w Barcelonie kiedy tu sie gra zespolowo a w Brazyli nie i on lubi grac indywidualnie,

0

a co sie dxieje z Villa ze nic o nim nie słychac? ;/

0

Snikers280
Dzięki za info.

0

Czy ktoś może wie czy na cyfrze plus będzie transmisja meczu we wtorek?

0

Italyano2012
bardzo madre słowa z Twojej strony i zgadzam sie z Toba.
PZPN to jedna wielka kupa im tylko chodzi o hajs a nie o dobra gre naszej reprezentacji.

0

AdrianM11
Neymar nie jest na potrzebny, mamy wystarczająco napastników i to naprawdę bardzo dobrych.
Powodzenia Alba:)

0

dobrze to ująłes

0

polska z hiszpania na bank w finale

0

Messi był najlepszy i dopóki dopóty bedzie grał bedzie najlepszym piłkarzem świata;)

0

dobrze ze Pinto zagra a nie VV

0

przeciez jest adriano, ktory ostatnio gra wysmienicie

0

wole alexa lub tello za cuence

0

3:1 dla Bracy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?