0

Sorry ze nie na temat. Ma ktoś może już platforme nc+ ?

0

Miało być nc+

0

Sorry ze nie na temat. Ma ktoś może już platforme nd+ ?

0

Tak z innej beczki. Ma może ktoś z was już nc+

0

*po 23 marca.

0

miba4321
Nie jestem pewien na sto procent ale z tego co słyszałem to po 23 mają już być dostępne do nabycia nowe oferty po połączeniu n-ki z cyfra plus.

0

Parlito
Nie, będzie 12 kwietnia kolejne losowanie par półfinałowych

0

polska890
Tydzień temu jak grał MU v RM to było na kanale 304 ale transmisja była tylko do 22 nie wiem czemu i potem przerwało

0

a mi się marzy żebyśmy wygrali z milanem i awansowali do ćwierćfinału i trafili na real w ćwierćfinale albo w półfinale i wysłali ich do domu, odwdzięczylibyśmy się im za puchar króla i za ostatnia porażkę w la liga :)

0

pep10
swiete słowa, a juz mysłalem ze tylko ja to widze ze Messi obrósł nam w piórka i uwaza siebie za Boga....

0

Jak nie będzie Tello w pierwszym składzie na real to się wkur...

0

Messi napewno nie odpocznie, bo on przecież zawsze gra, a odpoczynek byłby wskazany w tym momencie dla niego, ale niestety napewno nie odpocznie.

0

"goma"
mecz z realem jest we wtorek a nie we środe

0

Sorry że nie na temat, wie ktoś może czy będzie transmitowany mecz Arsenalu na jakimś nie kodowanym kanale cyfry plus?

0

Sorry że nie na temat, wie ktoś może czy będzie transmitowany mecz Arsenalu na jakimś nie kodowanym kanale cyfry plus? Z góry dzięki za info.

0

Sorry że nie na temat, wie ktoś może czy będzie transmitowany mecz Arsenalu na jakimś nie kodowanym kanale cyfry plus?

0

Sorry że nie na temat, czy wie ktoś może czy będzie dziś transmitowany mecz Arsenalu na jakimś nie kodowanym kanale Cyfry plus?

0

Samper
swiete słowa hahaha
teraz Alexis jest bogiem bo strzelil bramke a wczesniej dla wiekszosci byl smieciem bo mu nie wychodzilo
hahahaha zabawni jestescie

0

O której godzinie będzie transmisja przyznawania Złotej Piłki?

0

przesadzacie z tym Naymarem, po co kolejny napastnik jak jest u nas ich wielu. szkoda siana na niego!

0

ale wy głupoty piszecie, aż brak słów co do niektórych komentarzy:/

0

Messi trochę odcięty w tym spotkaniu ale myślę że coś zaraz strzeli;)

0


@hazo42
Tak, ma kontuzje.

0

kuba1794
W dziesiątke mają grac?

0

Nie paliłem rok czasu i znowu zacząłem:/ rzucenie nie jest takie proste jak się wydaje, trzeba naprawdę mieć chcieć i silną wolę żeby to zrobić. Mi się udało ale później zacząłem za dużo imprezowac, pić, trochę problemów miałem i znowu zacząłem:( Ale od nowego roku mam nadzieję że znowu mi się uda rzucić, bo mam taki zamiar znowu tego dokonać i przezwyciężyć ten wstrętny nałóg.

0

@pawloVEB
Skoro mu zaliczyli to dlaczego na premier division ma 20 bramek a nie 21

0

Zaliczyli wkoncu ta pierwsza bramkę Messiemu czy nie? Bo już nic z tego nie rozumiem. Na premier division godzinę temu mial 21 bramek a teraz ma 20.

0

allegro.pl

0

iniesta98
Piekny filmik, brakuje mi troche tamtych chwil

0

Gratulacje Leooo!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?