adomatoposon
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Głogów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sorry ze nie na temat. Ma ktoś może już platforme nc+ ?
0
Miało być nc+
0
Sorry ze nie na temat. Ma ktoś może już platforme nd+ ?
0
Tak z innej beczki. Ma może ktoś z was już nc+
0
*po 23 marca.
0
miba4321
Nie jestem pewien na sto procent ale z tego co słyszałem to po 23 mają już być dostępne do nabycia nowe oferty po połączeniu n-ki z cyfra plus.
0
Parlito
Nie, będzie 12 kwietnia kolejne losowanie par półfinałowych
0
polska890
Tydzień temu jak grał MU v RM to było na kanale 304 ale transmisja była tylko do 22 nie wiem czemu i potem przerwało
0
a mi się marzy żebyśmy wygrali z milanem i awansowali do ćwierćfinału i trafili na real w ćwierćfinale albo w półfinale i wysłali ich do domu, odwdzięczylibyśmy się im za puchar króla i za ostatnia porażkę w la liga :)
0
pep10
swiete słowa, a juz mysłalem ze tylko ja to widze ze Messi obrósł nam w piórka i uwaza siebie za Boga....
0
Jak nie będzie Tello w pierwszym składzie na real to się wkur...
0
Messi napewno nie odpocznie, bo on przecież zawsze gra, a odpoczynek byłby wskazany w tym momencie dla niego, ale niestety napewno nie odpocznie.
0
"goma"
mecz z realem jest we wtorek a nie we środe
0
Sorry że nie na temat, wie ktoś może czy będzie transmitowany mecz Arsenalu na jakimś nie kodowanym kanale cyfry plus?
0
Sorry że nie na temat, wie ktoś może czy będzie transmitowany mecz Arsenalu na jakimś nie kodowanym kanale cyfry plus? Z góry dzięki za info.
0
Sorry że nie na temat, wie ktoś może czy będzie transmitowany mecz Arsenalu na jakimś nie kodowanym kanale cyfry plus?
0
Sorry że nie na temat, czy wie ktoś może czy będzie dziś transmitowany mecz Arsenalu na jakimś nie kodowanym kanale Cyfry plus?
0
Samper
swiete słowa hahaha
teraz Alexis jest bogiem bo strzelil bramke a wczesniej dla wiekszosci byl smieciem bo mu nie wychodzilo
hahahaha zabawni jestescie
0
O której godzinie będzie transmisja przyznawania Złotej Piłki?
0
przesadzacie z tym Naymarem, po co kolejny napastnik jak jest u nas ich wielu. szkoda siana na niego!
0
ale wy głupoty piszecie, aż brak słów co do niektórych komentarzy:/
0
Messi trochę odcięty w tym spotkaniu ale myślę że coś zaraz strzeli;)
0
@hazo42
Tak, ma kontuzje.
0
kuba1794
W dziesiątke mają grac?
0
Nie paliłem rok czasu i znowu zacząłem:/ rzucenie nie jest takie proste jak się wydaje, trzeba naprawdę mieć chcieć i silną wolę żeby to zrobić. Mi się udało ale później zacząłem za dużo imprezowac, pić, trochę problemów miałem i znowu zacząłem:( Ale od nowego roku mam nadzieję że znowu mi się uda rzucić, bo mam taki zamiar znowu tego dokonać i przezwyciężyć ten wstrętny nałóg.
0
@pawloVEB
Skoro mu zaliczyli to dlaczego na premier division ma 20 bramek a nie 21
0
Zaliczyli wkoncu ta pierwsza bramkę Messiemu czy nie? Bo już nic z tego nie rozumiem. Na premier division godzinę temu mial 21 bramek a teraz ma 20.
0
allegro.pl
0
iniesta98
Piekny filmik, brakuje mi troche tamtych chwil
0
Gratulacje Leooo!!!!!!!!!