0

@Ronaldinho10_ Czyli ile?

0

@Kacper1432 Piszesz o złych transferach PSG i nieprzemyślanych podając przykład Paredesa, to ja pokazuję Ci, że nasza święta, kochana Barcelona też nie jest nieomylna i też ma wtopy transferowe. Czego nie rozumiesz?

0

@Kacper1432 Za to transfery Dembele i Coutinho są bardzo przemyślane i warto było wydać na nich 250 mln euro. Tak samo jak na Malcoma 40. Poza tym Barcelona gra bardzo fajnie w LM i w ogóle się nie kompromituje. LFC i Roma to wypadek przy pracy. Ogólnie w Barcelonie jest supi, nie zarabia się wielkich pieniędzy, a to, że nasz klub wydaje najwięcej na pensje, to pewnie błąd w Windowsie. Wygrwamy LM rok w rok i jesteśmy najlepsi. Ponadot mamy znakomitego trenera, który nie wie co to football Barcy i pcha ten klub na samo dno.

1

@Ronaldinho10_ Masz, skopiowałem.

@Bagsik88 Ale wtedy był Emery, teraz mają innego trenera. Poza tym ostatnio nie było Neya i Cavaniego w dwumeczu. Brak Arthura nie jest porównywalny do braku Neymara czy Cavaniego, bez jaj... Jedynie Dembele, fakt, ale on i tak nie jest jeszcze pierwszoplanową postacią drużyny, więc to też nie jest ogromna strata.



https://parisunited.fr/nos-informations/accord-de-jong-psg-les-discussions-avec-lajax-se-poursuivent/



* PENSJA PSG - zaledwie 8 mln euro, plus jakieś bonusy:



"Holenderski agent z Ajaxu, który ma być w Paryżu w przyszły weekend, zgodził się z zarządem mistrzów Francji na pięcioletni kontrakt. Zgodnie z naszymi informacjami PSG zgodził się zapłacić mu około 8 milionów euro w pierwszym roku. Podobnie jak Julian Draxler, jest to pensja, która będzie wzrastać każdego roku dla De Jonga, i będą jej towarzyszyć różne klauzule (wygrane trofea, rozegrane gry, indywidualne wyróżnienie)."



https://parisunited.fr/nos-informations/accord-de-jong-psg-les-discussions-avec-lajax-se-poursuivent/



* OFERTA PSG - zaledwie 75 mln euro, zero bonusów:



"PSG i Ajax nadal próbują znaleźć wspólną płaszczyznę dla transferu około 75 milionów euro. Jeśli klub kapitałowy jest skłonny zapłacić tę kwotę, zamierza to uczynić zgodnie z zasadami nałożonymi przez UEFA."



http://www.culturepsg.com/news/mercato/de-jong-a-choisi-le-barca-qui-va-payer-90-m-de-telegraaf/25005



* PENSJA BARCY - 10 mln euro pensji + 6 mln euro bonusów:



"Wieczorem we wtorek Catalunya Radio ogłosiło, że holenderski pomocnik Ajaks ostatecznie wybrał klub kataloński, a nie PSG i Manchester City, mimo że trend wysłał De Jong do Paryża latem przyszłego roku. Według tego źródła, ruch prezydenta Bartomeu do Amsterdamu w zeszłym tygodniu zmienił wszystko. Przywódca Katalonii obiecał graczowi miejsce tytularne i poprawił swoją ofertę płacową (hiszpańska wersja Celu wymienia wynagrodzenie w wysokości 10 mln EUR rocznie plus 6 mln € premii). Bartomeu mógłby nawet oczekiwać, że w środę w Holandii sfinalizuje ostateczne szczegóły operacji. "



https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/laliga/fc-barcelona/oficjalnie-frenkie-de-jong-pilkarzem-barcy-rekordowy-transfer-holendra/zmvbjeh



* OFERTA BARCY - 75 mln euro + 11 mln euro zmiennych:



"Koniec spekulacji. W środowe popołudnie FC Barcelona oficjalnie potwierdziła transfer Frenkiego de Jonga. 21-letni pomocnik trafi na Camp Nou po zakończeniu sezonu i podpisze z Barçą pięcioletni kontrakt, który będzie obowiązywał do czerwca 2024 roku. Katalończycy zapłacą za niego aż 75 milionów euro, a kolejnych 11 milionów Ajax Amsterdam może otrzymać po spełnieniu tzw. zmiennych."



Reasumując:



* Barca:

- 86 mln euro (75 podstawowej + 11 zmiennych) dla Ajaxu

- 16 mln euro (10 podstawowej + 6 zmiennych) dla De Jonga



* PSG:

- 75 mln euro (75 podstawowej i żadnych zmiennych) dla Ajaxu

- 8 mln euro (8 mln postawowej i żadnych bonusów) dla De Jonga



Jednak jest "drobna" różnica, co? Złe, katarskie PSG zostało przebite przez nieszastającą pieniędzmi Barcę.

0

@PanRol Wejdź w moją dyskusję z Bagsikiem88. Tam masz wszystko. Od Catalonia Radio, po Paris United i De Telegraaf. Nie chce mi się już znowu szukać, sorry.

0

@Rewolucja123 To jest najlepszy komentarz do tego, co tutaj niektórzy wpisują.

0

Komentarz usunięty

0

@Ronaldinho10_ holenderski De Telegraaf - najlepsze źródło, jeżeli chodzi o Ajax i Holandię. potem francuskie Paris United, najlepsze źródło związane z PSG, później ESPN i jeszcze katalońskie, np. Catalonia Radio.

0

@Yoshi94 PSG dawało mu pensję rosnącą. Za pierwszy rok 8 mln euro i jak by odnosił sukcesy, to ta szlaby do góry. W Barcelonie dostał podstawy 10 mln euro + 4 do 6 (różnie podają źródła) bonusów zależnych od osiągnięć. Gdyby nie ta kasa, to by go tutaj nie było.

0

@michal26 Porównaj sobie chłopinko staty Mbappe z Monaco do tych z PSG z ostatniego sezonu. Przepaść. Roziwnął się w tym PSG i poszedł do przodu. Tak samo będzie z de Ligtem, bo jak ktoś non stop gra, to się rozwija. To najważniejszy aspekt.

4

De Jong wybrał Barcę, bo daliśmy mu znacznie więcej niż w PSG, ale nie poleciał dla kasy. Teraz jak de Ligt wybiera klub, który mu daje więcej, to oczywiście leci dla kasy xDDDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bagsik88 xDDDDDDDDDDDDDDDD
Ty co chwilę mówisz co innego, jaki typ :DDDDDDDDDDD

1

@KingKahuka Tak, bo De Jong miał w Paryżu zagwarantowany skład, więc chciał tam iść, a tego nie mial wtedy tutaj. Potem jednak Bartek poleciał do Amsterdamu i podniósł znacząco pensję De Jonga przebijając nawet gaże oferowaną mu przez PSG, więc Holender zobaczył kasę i od razu zmienił zdanie i do nas przyszedł, ale niektórzy sobie wmawiają, że to nie chodziło o pieniądze xDDDDDDDDDD

Teraz tego nie zrobią z de Ligtem, bo już i tak płace mamy wygórowane. Klub nie jest w stanie podnieść kolejnej oferty. Nie stać nas.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

@Ghotti Marcelo Blechler już od dwóch lat nie ma kontaktu z otoczeniem Neymara. To są głupie ploty i nieprawda.

0

@Bagsik88 My i PSG. Jesteśmy troszkę lepsi od PSG, troszkę. Więc nie dziwi mnie, że de Ligt ma problem wybierając między nami i Paryżem, skoro to zbliżony poziom (z lekka przewagą dla nas), a tam do tego dostanie i kaskę wiekszą i pewny plac. Wcale nie mamy lepszych perspektyw od nich. Nie zdziwie się, jak za rok znowu odpadniemy w 1/4 a oni pójdą wyżej. Mają trenera 20x lepszego, mają świetnych piłkarzy, tylko najważniejsze, żeby nie mieli urazów.

0

@YoungMan W ciągu 4 lat, Barcelona gra maksymalnie w 1/2 (raz), a tak to odpada w 1/4. faktycznie, zajebiste osiągnięcie jak na klub pokroju Barcy. No kuźwa NUMBA ŁAN EUROPA JESTESMY. Ledwo przechodzimy 1/4. HAhAhAhA, stary. Te kompromitacje z LFC i Romą na długo świat zapamięta. Stajemy się MEMEM powoli. A co do rozgrywek, wiadomo, że hiszpańska > francuska, ale tam de Ligt ma pierwszy plac 100/100 meczów, a tutaj nie. Ma 19 lat chłopak, więc dla niego najważniejsza jest gra. Zobacz na Mbappe. Jedzie mecz w meczu i gdzie go to doprowadziło. To samo będzie z Holendrem.

0

@Bagsik88 Zabierz nam Messiego na CN z Lyonem i byśmy od nich po dupie dostali jeszcze.

0

Komentarz usunięty

2

@FabregasOnlyInMyHeart Wperdol od Romy i LFC lepszy.

0

@fifek To nie zmienia faktu, że powinno się być obiektywnym...

0

@Kajtek77 O tym powinien być news, bo nie każdy zobaczymy info z La Rambli jak zaraz przelic spamem.

6

@michal26 Verratti, Marquinhos, Mbappe, wszyscy zrobili ogromny skok do przodu. Dembele i Malcom już niekoniecznie. Oni wcale nie mają gorszego skladu niż my, tylko nas ratuje Messi bez kontuzji, a oni mają problem, bo rok w rok wypada im Ney na najważnieszy moment.

0

@Bagsik88 "A pośmiewiskiem, jak to określiłeś, jest, ale PSG."
Tak jakbyśmy my nie byli. Jesteśmy my i oni. Tylko, że nam się udało wyciągnąć lekko lepsze wyniki nie czyni nasz 20x lepszymi od nich.

0

@Kajtek77 Ja widzę co innego na Rambli. Bardzo dużo osób wierzy, że to jest możliwe. Po prostu chodzi o to, żeby być obiektywnym. Napisać jedno, że coś sie dzieje itd., ale potem można napisać drugie. Czemu jest o tym, że Sport pisze, że Barca chce Neymara, że ten chce wrócić, a jak RMC za sprawą Mohameda Boufasiego, jednego z najlepszych dzennikarzy na świecie (zdecydowanie lepsze źródło niż gówniany Sport) napisało, że PSG opdowiedziało nam, że absolutnie nie ma takich szans, aby go sprzedano i że jest szczęśliwy w Paryzu, tego już tu nie ma?

0

@Kajtek77 No dobra, ale z punktu widzenia sportowego, jednak fajna wiadomość. Tymczasem jest jasne, że PSG go nie sprzda, a tutaj dalej jest kręcona saga, jakby coś było na rzeczy, choć nie jest.

0

@Robert520 To jest nieprawda. Info z wczoraj. Di Mazrio pisze, że Raiola jest w Paryzu i negocjuje, ale jeszcze nic nie jest pewne.

2

Też uważacie, że ta strona jest trochę zbyt "różowa"? Chodzi mi o to, że wstawiane są tutaj głównie pozytywne informacje dla klubu i zero negatywnych, np. pogłoski transferowe. Kiedy są dobre plotki, leci info na stronie, a jak coś idzie gorzej, to nie ma ani słowa. Redaktorzy nawet słowem nie pisną. Wtedy 90% żyje w innym świecie. Np. Neymar. Normalnie wiadomo, że nic nie jest na rzeczy. Nie ma jego tematu, ale Sport podaje dzień w dzień, że chce wrócić, choć lepsze źródła podają, że nie ma w ogóle mowy o odejściu Neymara z Paryża. Nigdy tutaj nie widziałem info takiego. Tak samo jest teraz z de Ligtem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?