0

@Barcelismo Jeszcze nie. Podobno jest blisko, ale nie zdecydował ostatecznie. Wciąż mamy szanse.

0

@Bagsik88 A my nie jesteśmy, HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA Szczególnie po rożnym i golu Origim, blamażu na Anfield jeszcze gorszy niż z przecietną Romą. HAHAHAHAHAHAH, same sukcesy mamy, hahahahahaha. Daj se looz.

0

@Barcelismo ESPN tak pisało, ale Sport to zdementował i napisał, że Barca nie poprawi oferty tylko będzie czkekać.

0

@Bagsik88 Ciesz się dalej blamażami. Valdek king, Bartek king. Jest połfinał!!!!!!! Jesteśmy potengom!!!!!!!!! Barcelona w półfinale!!!!!!!! Cóż za wielkie osiągnięcie. Myślę, że teraz już przez 5 lat możemy nie wychodzić z grupy, taki zajebiście wielki sukces osiągnęliśmy. Człowieku, zrozum, że jesteśmy pośmiewiskiem w Europie. Odpadliśmy dwukrotnie w LM jak OSTATNI FRAJERZY. Do tego z Romą, proszę...

0

@Bagsik88 My. to jasne. Nie neguję tego. Ale i tak jesteśmy nikim w tej chwili w LM. Takie blamaże nie przystoją Barcelonie, a Ty zachwycasz się frajerstwem z romą i LFC. Tak właśnie nisko upadł ten klub.

0

@Barcelismo De Jong też poszedł za kasą tutaj. Dostał prawie 2x więcej niż w PSG.

0

@Bagsik88 Oni zdominowali United jeszcze bardziej, ale fakt, tam był rezerwy. Można się spierać, to fakt. Frajerzą oni i my. Non stop. Ta 1/2 nic nie znczy. Od czterech lat gówno znaczymy LM, a niektórzy panoszą się, jakbyśmy wygryali ją jak Real...

0

@DC7 Lepszy projekt Barcelony i odpadnięcia po blamażu z Romą i LFC.

0

@DawidekFCB De Jong też poszedł za kasą do Barcy. PSG oferowało znacznie mniej.

0

@Resoviak123 Tam jest napisane, że jedzie dopiąc transfer, a nie tylko do Paryża.

0

@Bagsik88 Po naszych też. Nie jesteśmy lepsi. Nawet jeszcze większymi frajerami zwłascza po golu Origiego i podaniu Trenta. Takiej żenady to nawet PSG nie zrobiło. Wolałbym rękę w 90 minucie jak u Kimpembe niż takie ośmieszenie przed całym światem.

0

@Lord_Vader Naprawdę myślisz, że Griezmann mówiłby że odchodzi, gdyby nie był dogadany z Barceloną? Trochę logiki... Na pewno dostał już gwarancję, że wpłacimy klauzulę 1 lipca.

0

@Lord_Vader Jeżeli najżetelniejsi dziennikarze z najżetelniejszych źródeł mówią o czymś, to jest wielkie prawdopodobieństwo faktu. Ale, oczywiście, dopóki sam piłkarz/klub tego nie powie, to jest to tylko plotka, doniesienie. Masz rację, ale w dzisiejszych czasach mówienie czegoś takiego to glupota, bo mało rzeczy jest potwierdzane oficjalnie i dlatego trzeba nauczyć się poruszać po dobrych źródłach.

0

@Lord_Vader Ale nikt nie mówi o tym, że jest po słowie. Ja mówię tylko, że on już wybrał sobie dwa kluby, z których zdecyduje. Poczytaj jego wywiady: "to normalne, że odrzucam pewne oferty". Odrzucił wszystkie i na stole ma już tylko dwie. Z Paryża i z Barcelony. Według Di Marzio wybrał pierwszą.

0

@Gosciuu Poza tym na tyle to chyba i google tłumacz ogarnie. Oj ludzie to robią problem.

0

@PatrychoO Griezmann jest już z nami dogadany. Czekamy na 1 lipca, żeby aktywować klauzulę, która właśnie wtedy wchodzi w życie.

2

GG de Ligt [*]


0

@Transu96 Idzie. Czas się z tym pogodzić.

1

@Hawajczyk Nie. Na razie napisał tylko Di Marzio, ale on zazwyczaj się nie myli. To b. dobre źródło.

5

@wachaFCB Każdy by go chciał, ok. Wszystko jasne, ale jednak przegrać walkę o super stopera, kiedy ma się już trzech świetnych nie boli aż tak bardzo.

1

@MaTt_BarcaFan Szczerze, uważam, że bardziej Barca potrzebowała De Jonga, a PSG de Ligta. Podzieliliśmy się i nie musimy płakać, bo mamy i tak klasowych defensorów. No jedynie trochę ból dupy jest, że Paryż się odgryzł za Frenkiego...

0

A jednak, nie rozumiem włoskiego, ale znalazłem angielskie odnośniki, okazuje sie, że Raiola jedzie do Paryża albo i nawet już jest, żeby domknąć transfer... Czyli Holedner jednak w PSG.

0

@cules100pro de Ligt wybiera pieniądze, bo idzie tam, gdzie zarobi więcej, a jak De Jong idzie do Barcy, bo tu też dostaje więcej niż w PSG, to już dla kasy nie idzie. Żałosne.

2

https://gianlucadimarzio.com/it/calciomercato-psg-de-ligt

Spokojnie. Z de Ligtem to jeszcze nic. Od zeszłego poniedziałku trąbili już, że Raiola w następnym tygodniu (czyli w tym) pojawi się w Paryżu, żeby pogadać z władzami PSG, ale to jeszcze nic nie znaczy...

0

@VegasVeB Czasami się daje bonusy, a czasami nie. Akurat najwyraźniej, jeżeli chodzi o De Jonga, to PSG nie dawało. Nie mówię o wszystkich, ja mówię tylko o Frenkim. Taka jest prawda, Barca przebiła pensję niemal dwukrotnie i dała więcej Ajaxowi. Teraz zrobiło to PSG z de Ligtem. To FrancuzI oferują mu 2x wyższą pensję.

0

@Bagsik88 Oczywiście, że nadal jesteśmy lepsi od PSG. Nie neguję. Ja rzucam pogłoskami z najlepszych źródeł, Ty jeszcze nie dałeś żadnej tylko jedynie psioczysz.

0

@Lord_Vader Nie. Plotki to są na początku. A jeżeli zawodnik jest już po słowie z klubami i dostał oferty, to zostaje mu już tylko wybór. To fakt, a nie plotka.

0

@Lord_Vader Z Juve raczej tak, z Barcą i PSG nie. Tutaj nie ma już watpliwości. Tylko my i Paryż zostaliśmy.

0

@Bagsik88 Ale wtedy był Emery, teraz mają innego trenera. Poza tym ostatnio nie było Neya i Cavaniego w dwumeczu. Brak Arthura nie jest porównywalny do braku Neymara czy Cavaniego, bez jaj... Jedynie Dembele, fakt, ale on i tak nie jest jeszcze pierwszoplanową postacią drużyny, więc to też nie jest ogromna strata.

https://parisunited.fr/nos-informations/accord-de-jong-psg-les-discussions-avec-lajax-se-poursuivent/

* PENSJA PSG - zaledwie 8 mln euro, plus jakieś bonusy:

"Holenderski agent z Ajaxu, który ma być w Paryżu w przyszły weekend, zgodził się z zarządem mistrzów Francji na pięcioletni kontrakt. Zgodnie z naszymi informacjami PSG zgodził się zapłacić mu około 8 milionów euro w pierwszym roku. Podobnie jak Julian Draxler, jest to pensja, która będzie wzrastać każdego roku dla De Jonga, i będą jej towarzyszyć różne klauzule (wygrane trofea, rozegrane gry, indywidualne wyróżnienie)."

https://parisunited.fr/nos-informations/accord-de-jong-psg-les-discussions-avec-lajax-se-poursuivent/

* OFERTA PSG - zaledwie 75 mln euro, zero bonusów:

"PSG i Ajax nadal próbują znaleźć wspólną płaszczyznę dla transferu około 75 milionów euro. Jeśli klub kapitałowy jest skłonny zapłacić tę kwotę, zamierza to uczynić zgodnie z zasadami nałożonymi przez UEFA."

http://www.culturepsg.com/news/mercato/de-jong-a-choisi-le-barca-qui-va-payer-90-m-de-telegraaf/25005

* PENSJA BARCY - 10 mln euro pensji + 6 mln euro bonusów:

"Wieczorem we wtorek Catalunya Radio ogłosiło, że holenderski pomocnik Ajaks ostatecznie wybrał klub kataloński, a nie PSG i Manchester City, mimo że trend wysłał De Jong do Paryża latem przyszłego roku. Według tego źródła, ruch prezydenta Bartomeu do Amsterdamu w zeszłym tygodniu zmienił wszystko. Przywódca Katalonii obiecał graczowi miejsce tytularne i poprawił swoją ofertę płacową (hiszpańska wersja Celu wymienia wynagrodzenie w wysokości 10 mln EUR rocznie plus 6 mln € premii). Bartomeu mógłby nawet oczekiwać, że w środę w Holandii sfinalizuje ostateczne szczegóły operacji. "

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/laliga/fc-barcelona/oficjalnie-frenkie-de-jong-pilkarzem-barcy-rekordowy-transfer-holendra/zmvbjeh

* OFERTA BARCY - 75 mln euro + 11 mln euro zmiennych:

"Koniec spekulacji. W środowe popołudnie FC Barcelona oficjalnie potwierdziła transfer Frenkiego de Jonga. 21-letni pomocnik trafi na Camp Nou po zakończeniu sezonu i podpisze z Barçą pięcioletni kontrakt, który będzie obowiązywał do czerwca 2024 roku. Katalończycy zapłacą za niego aż 75 milionów euro, a kolejnych 11 milionów Ajax Amsterdam może otrzymać po spełnieniu tzw. zmiennych."

Reasumując:

* Barca:
- 86 mln euro (75 podstawowej + 11 zmiennych) dla Ajaxu
- 16 mln euro (10 podstawowej + 6 zmiennych) dla De Jonga

* PSG:
- 75 mln euro (75 podstawowej i żadnych zmiennych) dla Ajaxu
- 8 mln euro (8 mln postawowej i żadnych bonusów) dla De Jonga

Jednak jest "drobna" różnica, co? Złe, katarskie PSG zostało przebite przez nieszastającą pieniędzmi Barcę.

1

@Messibestplayerintheworld Niby jest w grze, coś tam ktoś szepcze, ale raczej mówi się tylko o Barcy i PSG. Te dwa kluby wyprzedziły wszystkich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?