aguero10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kredon Nie, to nie są żadne plotki. To są informacje z najlepszych źródeł. Zarówno katalońskich, jak i holenderskich oraz francuskich. Wszyscy są zgodni. Holender wybiera między Barçą a PSG.
0
@Kurkmen Liverpool nie interesuje się nim. Zostały tylko Barca i PSG.
0
@Bagsik88 Fakty są takie, że my również kompromitujemy się w LM ostatnio tak samo jak oni. U nas najważniejszy jest Messi, bez niego Valverde nic by nie zrobił. U nich Neymar jest numerem jeden, a odpadł im też Cavani, więc mieli trudniej.
https://www.telegraaf.nl/sport/3056898/barca-betaalt-90-miljoen-voor-frenkie-de-jong
To źródło numer jeden w Holandii. Tutaj jest napisane, że szastające pieniędzmi PSG oferowało jedynie 75 mln Ajaxowi, a my daliśmy 90 (w tym są już bonusy, niektórzy mówią o 86 mln). Piekną Barcelona, nasza kochana nie wydająca w ogóle pieniędzy przebije złe, katarskie PSG.
https://caracol.com.co/radio/2019/01/23/deportes/1548266421_956174.html
http://www.culturepsg.com/news/mercato/de-jong-a-choisi-le-barca-qui-va-payer-90-m-de-telegraaf/25005
Tu z kolei jest o ostatnim spotkaniu Bartka z De Jongiem, gdzie podwyższyliśmy ofertę. Jedni mówią 10+6, inni 11+5 albo 11+5. W każdym razie znacząco przebiliśmy również pensję, która oferowało PSG. Poraz kolejny piękna nasza Barcelona rzuciłą dukaty, żeby złe PSG pokonać.
https://parisunited.fr/nos-informations/accord-de-jong-psg-les-discussions-avec-lajax-se-poursuivent/
Tutaj jest o pensji w PSG, 8 mln euro i ew. będzie wzrastało.
0
@Barca1922 Jasne, bo u nas nikt nie płaci pieniążków, wszyscy grają za darmo, ale jakoś to my jesteśmy top1 w EU pod względem pensji zawodników. De Jong był jedną nogą w PSG i nagle zmienił zdanie, bo Bartek przebił znacząco ofertę z Paryża. Tam miał dostać około 8 mln za sezon, a tutaj dostał 10+, a z bonusami nawet może dojść do 14. Dalej myśl sobie, że PSG to ten zły klub, bo szasta pieniędzmi, a Barca w ogóle nie. Powodzenia. Zostań w swoim świecie.
0
@MichalZZZ Sancho nie odejdzie z BVB. Zorc już to zakomunikował wszystkim klubom. Sane nie chce odchodzić nigdzie. W grę wchodzi jedynie powrót do kraju - Bayern. Inaczej zostaje w City. Felix ma klazulę w wyskości 120 mln euro tak jak Griezmann, a niczego jeszcze nie osiągnął, więc nic dziwnego, że Bartek wybrał wpłate klauzuli Francuza. Neres? Tylko w przypadku odejścia Cou albo Malcoma.
0
@Barca1922 To nie jest wyznacznik, ale kluby z Francji są bogatsze i lepsze niż w Holandii. Ajax odpalił raz na 10000000000 lat. To coś jak Atleti wygrywające w Hiszpanii czy Lester w Anglii. Nie powtórzy się już przez bardzo długi czas. de Ligt na pewno rozwinie się lepiej grając w PSG niż dzieląc się minutami z obrońcami w FCB.
0
@Bagsik88 Neymar stracił na transferze do nich, ale z powodu pecha. Po prostu ma non stop kontuzje w najważniejszych momentach i może dlatego właśnie PSG odpada z LM? Przynajmniej mają jakąś wymówkę czy usprawiedliwienie, a my? Nie mamy żadnej. Wyobraź sobie brak Messiego w dwumeczu z Lyonem albo w ostatnim na Camp Nou. Wcale nie jestem pewny, że przeszlibyśmy Francuzów bez Leo. Widzę, że 4 lata bez finału LM dla Barcelony to dla kibiców już standard. Pokazuje, jak upadliśmy, skoro wspominamy zwycięstwo w 2015 roku...
0
@Barca1922 Wiem, że wszędzie panuje trend, że liga francuska to liga farmerska i oczywiście odstaje od Anglii, Hiszpanii czy również Włoch i Niemiec, ale na pewno są to rozgrywki znacznie lepsze niż w Portugalii czy Holandii. Lyon nie był gorszy w dwumeczu z City, z nami też nie grali źle, nawet w pewnym momencie przeważali na CN i mieli swoje okazje. Rennes rozprawiło się z Betisem.
0
@NGTRX Nikogo nie wybrał, ale rozumiem jego wątpliwości i nie zdziwi mnie, jeżeli pójdzie do PSG zamiast tutaj. Pewny plac, wielkie ambicje, duże pieniądze, świetny trener z ofensywną wizją gry podobną do Ajaxu, a tutaj będzie trenował u boku szkoleniowca, którego tutaj nigdy być nie powinno i który zabija DNA tego klubu, który nie ma nic wspólnego z folozofią footballu FCB.
3
@stoikow Piękny argument.
4
Komentarz usunięty
1
@tbas Przestancie gadać te głupoty o rozwinięciu i słabej lidze. Verratti się nie rozwinał? Przyszedł do PSG i jest jednym z najlepszych pomocników na świecie. Marquinhos się nie rozwinął? Fenomenalny obrońca. Mbappe też nie? Spójrz, jakie cyfry zrobił rok, dwa lata temu, a jakie teraz. Przepaść, poszedł do przodu, że szok. Jak piłkarz gra, to się rozwija zawsze.
4
de Ligt to nie jest idiota. On ma 19 lat, więc dla niego najważniejsza jest gra. Holender ma w nosie minuty w Barcelonie. Chce grać mecz w mecz, od deski do deski. Zresztą, gdybym ja miał wybierać pracę z Tuchelem albo Valverde, to od razu na pieszo biegłbym do Paryża.