alo666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a pamietacie jak gral Puyol na poczatku swojej kariery w pierwszym skladzie? Czesto popelnial bledy.. jak mial troche ponad 20 lat nie przypuszczalem ze kiedys bedzie jednym z najlepszych na swiecie :)
To samo dotyczy Busquetsa.. ma przeblyski swietnej gry, ale popelnia czasami bledy.. z tym, ze za nim jest jeszcze linia defensywy, Puyol niestety byl zawsze ostatni :)
Tak czy inaczej uwazam ze beda z niego ludzie poniewaz jest na prawde solidnym zawodnikiem juz w tym wieku.. chociaz jest mozliwosc ze spotka go taki los jak chociazby Nano.. jesli ktos jeszcze pamieta takiego playera