0

Na zdjęciach mamy efekt zabawy gradientami ;/

0

Vamos Barca! 2 bramki Messiego, jedna Fabregasa i może Alexis coś jeszcze dorzuci ;)¡

0

FCBGrobal, a co ma Real do Guardioli? Bo cię nie rozumiem.

0

Za każdym razem, kiedy czytam o przebiegu jego rehabilitacji, jestem pod dużym wrażeniem. Do Euro będzie jak nowy :)

0

Thiago mądrze mówi ;)

0

Guardiola mógłby zostać i mam nadzieję, że tak zrobi, ale trzeba pamiętać, że żaden trener nie jest na zawsze i może przyjść taki moment, kiedy Pep odejdzie z Barcy... Oby to było jak najpóźniej.
@sb1909- popracuj nad swoim polskim ;)

0

Leo wczoraj zamknął usta tym, co go wysyłali na przymusowy urlop ;)

0

Jakiś dzieciaczek się podnieca, że robi nam na złość. Prawdziwy kibic Realu.

0

Leo, będzie hat-trick w pierwszej połowie? ;)

0

Mourinho sypnął gotówką, to sędziowie się przyjaźnie nastawili do Realu xD

0

Jest Messi, jest moc! ;D

0

Tak ciężko się domyślić? Barcwelonista wszystkich jedzie równo ;/

0

No, to już chyba wiemy, kto tu wszystkich minusuje xD

0

Teraz trzeba spiąć poślady, i grać swoje.

0

Znowu jakiś troll od minusów się tu znalazł ;/

0

¡Vamos Barca! Po zwycięstwo!

0

Haha, jakiś hrabia monte christiano mści się na kibicach Barcy xD Dzieciaki potrafią.

0

UnitedBoy93, to miało być śmieszne czy co?

0

Alexis bohaterem meczu jak na razie :)

0

Ja pier... No, to się ładnie "otworzył" Bayer ;/

0

Co za idiota każdego minusuje? :/

0

No to co, rozwiązujemy ten worek z golami? :D

0

Powinny być jakieś przepisy zakazujące robienia autobusów w obronie xD

0

Wygramy ten mecz :)

0

Mniej Shakiry, więcej myślenia i będzie ok ;)

0

Wiadro wody na łeb Ramosowi i niech ochłonie xd

0

Levante musi strzelić jedną bramkę więcej od Realu, i na razie jest dobrze. Wiary, ludzie!

0

A co Wy tak nie wierzycie w to Levante? Może akurat urwą punkty Realowi, jak nie przez wygraną, to chociaż przez remis.

0

Kibicujmy dzisiaj Levante ;) Real też ludzie i są do ogrania.

0

Jedno z najgorszych to też gra Pique. Od jakiegoś czasu szło mu tak sobie, ale wczoraj było fatalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?