anakreont
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na zdjęciach mamy efekt zabawy gradientami ;/
0
Vamos Barca! 2 bramki Messiego, jedna Fabregasa i może Alexis coś jeszcze dorzuci ;)¡
0
FCBGrobal, a co ma Real do Guardioli? Bo cię nie rozumiem.
0
Za każdym razem, kiedy czytam o przebiegu jego rehabilitacji, jestem pod dużym wrażeniem. Do Euro będzie jak nowy :)
0
Thiago mądrze mówi ;)
0
Guardiola mógłby zostać i mam nadzieję, że tak zrobi, ale trzeba pamiętać, że żaden trener nie jest na zawsze i może przyjść taki moment, kiedy Pep odejdzie z Barcy... Oby to było jak najpóźniej.
@sb1909- popracuj nad swoim polskim ;)
0
Leo wczoraj zamknął usta tym, co go wysyłali na przymusowy urlop ;)
0
Jakiś dzieciaczek się podnieca, że robi nam na złość. Prawdziwy kibic Realu.
0
Leo, będzie hat-trick w pierwszej połowie? ;)
0
Mourinho sypnął gotówką, to sędziowie się przyjaźnie nastawili do Realu xD
0
Jest Messi, jest moc! ;D
0
Tak ciężko się domyślić? Barcwelonista wszystkich jedzie równo ;/
0
No, to już chyba wiemy, kto tu wszystkich minusuje xD
0
Teraz trzeba spiąć poślady, i grać swoje.
0
Znowu jakiś troll od minusów się tu znalazł ;/
0
¡Vamos Barca! Po zwycięstwo!
0
Haha, jakiś hrabia monte christiano mści się na kibicach Barcy xD Dzieciaki potrafią.
0
UnitedBoy93, to miało być śmieszne czy co?
0
Alexis bohaterem meczu jak na razie :)
0
Ja pier... No, to się ładnie "otworzył" Bayer ;/
0
Co za idiota każdego minusuje? :/
0
No to co, rozwiązujemy ten worek z golami? :D
0
Powinny być jakieś przepisy zakazujące robienia autobusów w obronie xD
0
Wygramy ten mecz :)
0
Mniej Shakiry, więcej myślenia i będzie ok ;)
0
Wiadro wody na łeb Ramosowi i niech ochłonie xd
0
Levante musi strzelić jedną bramkę więcej od Realu, i na razie jest dobrze. Wiary, ludzie!
0
A co Wy tak nie wierzycie w to Levante? Może akurat urwą punkty Realowi, jak nie przez wygraną, to chociaż przez remis.
0
Kibicujmy dzisiaj Levante ;) Real też ludzie i są do ogrania.
0
Jedno z najgorszych to też gra Pique. Od jakiegoś czasu szło mu tak sobie, ale wczoraj było fatalnie.