0

sirpiter13, fascynujące. Jak można w ogóle porównywać lekcję w-f w swoim zapyziałym gimnazjum do Gran Derbi? ;/ chłopczyku, jak chcesz gdzieś wylać swoje żale po w-f, to idź gdzie indziej.

0

W Gran Derbi nigdy nie ma faworyta, dlatego niewskazana jest taka pewność siebie dzień przed meczem, bo potem można się rozczarować.

0

Pinto się nie podoba na bramce? To może Messiego postawić między słupkami?? Efekt murowany.

0

Wypowiedź Mourinho nawet ma sens, tylko pytanie, ile w tej pięknej gadce jest prawdy.

0

Będzie ciekawie, na pewno. Bernabeu czeka na kolejne zdobycie ;)

0

Ale jak nie może oglądać, to niech przynajmniej się nie żali na prawo i lewo i nie jojczy, że szkoła, że to, że tamto. No to decyzja należy do każdego kibica- albo łóżko i rezygnacja z meczu, albo telewizor i ciężkie powieki na drugi dzień ;)

0

No rzeczywiście, położyć się spać o północy to prawie jak samobójstwo. O której wy do tej pracy/szkoły wstajecie? Czwartej nad ranem, że się zaraz nie wyśpicie?

0

Jak szkoła to już niektórzy nie oglądają? Tacy culés, którzy kibicują tylko jak im się nudzi. Pozdro.

0

Dla niewtajemniczonych i tych, co mają problemy z geografią, Katalonia to region na wschodzie Hiszpanii, ze stolicą w Barcelonie, który posiada pewną autonomię, więc ma prawo powoływać własną reprezentację.

0

Typowa strategia Mourinho- rozpocząć dyskusję, która sprawi, że nikt nie będzie mówił o zwycięstwie Barcelony, bo kibice skupią się na głupiej kłótni o nic. Ten facet ma nieźle pogiętą psychikę, że tak ciężko mu zaakceptować i przyznać, że Barca jest najlepsza.

0

Alves niedługo zostanie nowym napadziorem ;) Ambicje chłopak widać ma.

0

Bardzo miło z ich strony, widać że Barca jest jak jedna wielka rodzina, gdzie piłkarze pamiętają o sobie nawzajem. A David jaki uśmiech szczery :)

0

@dmnkzl, "Neymar póki co wykorzystuje wszystko"? Człowieku, co Ty bredzisz? Chyba nie oglądałeś tego finału. Bo inaczej widziałbyś, jak Neymar odbijał się od naszej obrony, jak robiliśmy z nim, co chcieliśmy. Więc chłopie, przestań bajdurzyć i rozpływać się nad Neymarem, i popatrz obiektywnie. On jest jeszcze bardzo młody, brakuje mu pewności w grze i pełnego "wyczucia" boiska. Dlatego nie porównuj go do Villi, który jest bardzo doświadczonym graczem i nieraz już w ważnych meczach udowodnił, na co go stać. I jak mi tu piszesz, że Neymar ma 100x lepszą technikę, to mnie krew zalewa.

0

Olejcie tego Królewskiego94. Szkoda mu pewnie, że to nie Real wygrał KMŚ, i się chłopczyk przyszedł wyżalić.

0

Neymar chciał się popisać tym co potrafi, a tu przyszli Messi i spółka i zrobili z nim co chcieli. Ale jest młody, dojrzeje trochę, nabierze doświadczenia, i naprawdę będzie mógł zostać jedną z gwiazd futbolu.

0

Krolewski94 po prostu nie ogarnia, jak to możliwe, że wszyscy znają styl Barcy, a Barca dalej gra swoje i wygrywa. Katalońska magia, chłopie.

0

radzinxfcb, powiało grozą z Twojej wypowiedzi. Jak masz ochotę się wyżyć, to weź kija i wal o drzewo aż Ci nie minie, ale daj sobie spokój z tymi mądrościami. Prorok jakiś jesteś, że wiesz kto z nas jest prawdziwym culé, a kto sezonowcem?

0

Dajcie spokój Santosowi. Wystraszyli się chłopaki, i tyle ;)

0

Neymar trochę ochłonął. Przynajmniej mu sodówka nie uderzy.

0

fanFCB17, znając życie, to Szpakowski.

0

Santos łatwo skóry nie sprzeda, ale i tak jestem pewien, że wygramy :) Ciekawe, co sobą zaprezentuje ten Neymar. Pierwsze o nim słyszę, szczerze powiedziawszy. Wybaczcie moje niedoinformowanie ;)

0

Anims Villa! Dzisiejszy finał Barca zagra dla niego. I wygra dla niego.

0

Chyba w żadnym innym klubie piłkarze nie są tak zżyci. Piękny gest ze strony kolegów :) Jeżeli jutro wygrają, z pewnością zadedykują mistrzostwo Davidowi właśnie. Dobrze, że się chłopak nie załamał i że jest dobrej myśli. Anims Villa!

0

Szakirek26, synu, nie spamuj. Starczy, jak raz napiszesz.

0

Trochę mi to gadanie o złym sędziowaniu Realem zalatuje. Ciekawe czemu ;) Z drugiej strony, sędzia powinien pilnować żeby nie było za ostro na tym boisku, a nie mścić się na Leo, bo nie chcemy więcej kontuzji ;/

0

Zawsze się wzruszam, gdy czytam o takich akcjach. Ci piłkarze są dla siebie jak bracia, to widać.

0

szakirek26, kibicujesz Barcelonie, czy może tylko Messiemu? Każdemu może zdarzyć się kontuzja i nigdy nie powinno się mówić, że "lepiej on niż Messi".

0

Dobrze, że Mourinho nareszcie zaczął się zachowywać jak cywilizowany człowiek, i ma za sobą etap wpychania ludziom paluchów do oczu :D

0

Barcelono, jesteś wielka! :)

0

Tak tak tak tak tak! Bajka!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?