anarvin
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świetochlwocie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moze i jest potrzebna 9 ale nie on!!!! ludzie wszyscy sie podniecaja jego gra a tak naprawde to kiedy on wykorzystal w meczu jezeli mial 2 szanse przynajmniej jedna... albo kiedy wypracowal jakas bramke... ogladam mecze Bundesligi co tydzien i wybaczcie ale dla mnie to nie jest zawodnik nawet na miare sredni8aka w lidze hiszpanskiej dziwi mnie fakt ile on ma szczescia w tym dortmundzie gdzie dortmund nie ma drugiego napastnika... (odrazu dla hejterow powiem ze moze i wyszedl mu jakis pojedynczy mecz... ale jak dla mnie nie jest zawodnikiem ktory dorastal by poziomem do barcelony...)
0
barca_my_love masz w 100% racje... artykuł jest bardzo jednostronny. fajnie ze autor zauważył Sancheza w tym wszystkim który wg mnie wcale nie stosuje pressingu jak to zdążył autor zauważyć a zajmuje się TYLKO I WYŁĄCZNIE wymuszaniem karnych... chętnie bym zobaczył tak szczegółowe dane na temat bramek i minut Sancheza w Barcelonie (swoja droga Szacunek za te statystyki Villi dla autora) ale wydaje mi się ze Sanchez ani trochę nie jest lepszy od Villi a jednak szans na grę dostaje dużo więcej. uważam tez ze forma Villi w Barcy nie była powalająca ale na pewno nie wolno na nim wieszać tak psów bo w zeszłym roku cały atak (poza messim) się nie popisał.
0
z pierwsza druzyna byl juz pare ladnych lat... ale nigdy na niego nie stawiano tylko pep dawal mu odpowiednia ilosc minut na boisku i pewnie to bylo powodem dla ktorego znowu poszedl pod stery pepa... a jezeli to pawda ze zarzad barcy nie zrobil nic w kwesti zatrzymania takiego zawodnika..... toooo nasuwa sie pytanie co ten zarzad od*******la... ;/
0
dobrze tam chlopak pokaze na co go stac i wyrosnie na wielka gwiazde za ktora barca za 2-3 lata bedzie chciala dac 70 mln... powtorzy sie sytulacja z fabregasem.... ;/ sprzedaz ego zawodnika byla 2 najglupsza decyzja w tym oknie transferowym... czekam na nastepne ;/ dla samego zawodnika to bardzo dobrze jestem jego fanem i obojetnie czy bedzie gral w barcelonie czy w bayernie bede mu kibicowal...
0
0
kazdy klub ma jakas filozofie... a stocke city od wielu lat jest jedna zdruzyn premier lige! myslisz ze co tylko real i barca maja filozofie? kazdy trener ma swoja wizje.
0
obawiam sie ze mogl by skonczyc jak torres w chelsea... ;/ mam takie obawy.. z calym szacunkiem dla niego... ps czy napewno trzeba go sprzedac?
0
uw2azam ze to bardzo dobry pomysl tego potrzeba w barcelonie mlodej swierzej krwi i w dodatku solidny i z perspektywa na przyszlosc obronca!!!!
0
wkoncu ktos poszedl po rozum do glowy ze potrzebny jest obronca ;/
0
co wiadomosc do gorsza.... ;/ chyba w te lato czeka nas strata mase utalentowanej mlodziezy... ;/ to co wyprawaiaja sternicy barcy to sie w glowie nie miesci;/ o co tu cholera chodzi... czy rossel chce sprzedac wszystkie diamenty la masii???
0
paranoja.....!!! BOZE CO TEN ZARZAD ROBI!!!! Muniesa, Rafinha,Deulofeu, to sa diamenty ktore trzeba utrzymac w barcelonie i powoli wprowadzac do 1 druzyny.... ;/ nie mam pytan.... niech sie pozbeda wszystykich i niech gra coraz to starsza ekipa.... z calym szacunkiem dla pilarzy barcy ale niestety pesel im sie nie zmienia... podatnosc na kontuzje i kondycja juz nie jest ta sama... ;/ ehhhhhhhhhhh...
0
nie dosc ze nie maja obroncow to jeszcze puszczaja mlodych zdolnych ;/ a za kilka lat za grube miliony kupi go barca z powrotem... boze co to sie teraz dzieje ;/
0
PARANOJA!!!! tyle kasy.. .za to jest 2 solidnych na swiatowym poziomie obroncow ;/ obym sie mylil ale ten transfer bedzie nie wypalem na poziomie ibry (kilka bramek strzeli ale bedzie problem z jego wychowaniem) nie zaakceptuje tego ze nie jest pierwsza gwiazda w zespole... OBYM SIE MYLIL!!!
0
Napisz komentarz...kto wpadl na ten pomysl zeby go sprzedac... masakra... xavi mimo ze jest moim ulubiencem to mlodszy juz nie bedzie a meczy do rozegrania sporo... masakra takie skarb oddawac co sie dzieje za ta barca ;/ sprzedaje mlodych zawodnikow ktorzy sa perspektywa na przyszlosc;/
0
w zupelnosci sie z tym panem zgadzam.... i naymar potrzebny jak 5 kolo w aucie (czasem sie przydaje) uwazam ze powinni sie skupic na obroncach i na bramkarzu a pozniej jak "zostana" jakies pieniadze z transferow pomyslec o nayamrze... no ale co osoba to ma inna koncepcje druzyny... rossel i tito maja swoja
0
bardzo bardzo ladne i tyle odemnie!!!
0
a ja akurat nie uronil bym lzy po jego odesjciu... wymuszanie karnych nie jest akurat czyms co lubie u zawodnikow... i to juz napewno nie w barcy!!! takie cos barcelonie nie jest potrzebne.. a skutecznoscia ktora kiedys mial niestety dzis juz nie bryluje. tak ze szczeze powiem papa ale w zamian tello do 1 skladu
0
sprzedanie go i kupienie naymara bedzie najwiekszym bledem barcelony!!!
0
widze ze pep mocno sie denerwowal podczas rozmowy z dzieciakami :)
0
VILLA!!! ludzie co wy piszecie za glupoty!!! czlowiek jako jedyny potrafi teraz pokazac charakter i biegac po tym boisku odprawej do lewej nie to co sanchez ktory potrzebuje 100 sytulacje zeby 2 strzelic a jak nie to probuje karnego wymusic ;/ villa potrzebuje gry... i zobaczycie ze bedzie jeszcze strzelal jak na zawolanie... a nie jeden mecz gra jednem mecz pauzuje
0
az trudno w to uwierzyc taki zawowdnik i jeszcze nawet nie ma mistrzostwa kraju... masakra
0
OBRONA OBRONA KUPIC JEDNEGO STOPERA KLASY SWIATOWEJ (nie obrazil bym sie gdyby to byl faktycznie hummels jak juz gdzies czytalem takie plotki) albo np david luiz i kupic 2 mlodego z ktorego moze wyjsc kiedys stoper wysokiej klasy napewno siatka scoutow jest 100 lepiej obeznana na rynku niz my za mala kase a nastepny krok to bramkarz... a dopiero pozniej bym patrzyl na pomoc czy atak.
jasne super by bylo miec jakas nowa postac na "szpice" ale sa rzeczy wazne i ważniejsze
0
co oku gdy przychodzi luty mamy ten sam problem... polega to na zmeczeniu materialu i na niestety wyekloatowaniu zawodnikow. tym bardziej ze nie oszukujmy sie ale gramy prawie ciagle ta sama 11 za guardioli byly rotacje w skladzie teraz tych rotacji nie ma;/
podsumuje to jednym zdaniem: Mozna byc najlepszym na swiecie asystentem ale gdy przychodzi do podejmowania decyzji to juz tak kolorowo nie jest.
Panie prezydencie chyba cos trzeba zrobic bo z taka gra 12 pkt nad atletico to nie jest przewaga.
0
najpierw byla telenowela z fabregasem teraz bedzie telenowela z brazylijczykiem ;/
0
klub z tego tytulu nie zbiednieje a dzieciak przezyl najwspanialsze momenty w swoim ciezkim zyciu co napewno da mu sile na dlugi dlugi czas.... powiem wam przy takiej popularyzacji pilki noznej dziwi mnie to ze to sa poszczegolne przypaki... przy tylu nieelnosprawnych dzieciakach takie zachowanie powino byc na poczatku dziennym. powiedzcie mi ile moze kosztowac np co mecz barcelone 10 dzieciakow sam bilet( nie mowie o calej eskapada na camp nou i widziec sie z zawodnikami) a jak jakis po meczu do tych dzieciakow wyjdzie to juz w ogole super... nie mowie ze ma to byc zawsze i tylko messi wrecz przeciwnie mlode pokolenia... typu thiago, fontas, tello, jest to tez dobry sposob na to aby kibice blizej poznali tych naprawde fajnych chlopakow.
jesli chodzi o sama historie... to oby wiecej takich...!! PANOWIE Z CITY, CHELSEA I INNYCH MAGNATÓW PIŁKI NOŻNEJ DO ROBOTY!!
0
u 99 artur czytam 7 raz te nasze komentarze i nkt nie mowie ze real byl lepszy od barcy czy barca lepsza od realu!!! czlowieku co ty masz z tym slowem "lepszy" kompleks jakis albo cos??? real mial swoje szanse barca swoje obydwie druzyny wykorzystaly po 2 okazje i tyle... wynik jest jaki jest... a wynik wg mnie jest dobry... szkoda szans w koncowce ale to samo moga powiedziec kibice realu szkoda szans benzemy czy ramosa itd... mowimy tu o wyniku a nie kto byl lepszy a kto gorszy bo jak dla mnie mecz byl podzielony na dwie fazy(ameryki nie odkrylem":P) w ktorej w jednej przewazala jedna druzyna a w drugiej druga.
0
ja nie powiedzialem ze barcelona byla lepsza uwazam ze wynik jest dobry... nie chwale ich bo to co wyprawia obrona jest masakryczne... no ale jak maja grac ludzie ktorzy nigdy nie grali ze soba na takiej pozycji... pozatym nie oszukujmy sie adriano na stopera nie ma przedyspozycji... na bocznego owszem...
al wiem ze kupilismy obronce ale bocznego.... gdzie u nas dziury i bramki wpadaja najczesciej po akcjach w srodku pola... i to od kilku lat...
u 99 artur szczescie to element gry w pilke nozna, a jak do tego dolozysz przypadek i umiejetnosci to dobre wyniki same przychodza,
a tak na marginesie to zawodnik sie w tym miejscu tez musial znalesc co bylo jego swiadoma decyzja bo nie znalazl sie tam przez przypadek albo nie odbila sie pilka mesiemu od glowy jakktos wybijal tylko ocenil gdzie pilka mogla spasc i tak tez sie stalo...
0
a tak na marginesie to u99atrur wolal bys zeby barca grala pieknie i remisowala czy grala tak jak gra i wygrywala... co z tego ze wymneczone zwyciestwa jak to mowisz... wazne ze sa pkt... i to w takich wymeczonych meczach zdobywa sie mistrzostwo a nie po pieknej grze gdy wynik jest nie korzystny... ja licze na to ze ta tendencja wkoncu sie w barcy zmieni... ze chca grac mega pieknie dla oka ale jak przychodzi wazny mecz(np z chelsea) to niestety przegrywamy bo chcemy zdobyc za wszelka cene PIEKNA bramke... mnie cieszy ze druzyna pokazuje charakter i walczy do ostatniej minuty bo tak jak mowie za piekna gre pkt sie nie przyznaje.
najlepszym do tego przykladem moze byc gra hiszpani i cytat kroy powstal "graja pieknie przegrywaja jak zawsze" mam nadzieje ze tak jak hiszpania sobie z tym poradzila w barcy tez nie bedzie to problem. zwyciestwo zawsze jest zwyciestwem....
0
u99artur pamietasz z kim gralismy?? z realem a nie z jakims z calyym szacunkiem recreativo czy innym ligowym slabeuszem...
na problemy kadrowe z jakimi boryka sie barcelona uwazam ze wynik jest dobry. real to real a to oni sie musza martwic teraz zeby wygrywac i nawet zwyciestwo na bernabeu nie daje im nic... ale jak mowie sezon jest jeszcze dlugi i krety...
0
a ja uwazam ze artykuł z calym szacunkiem ale jest niesprawiedliwy... ja rozumie ze kazdy chce zwyciestwa nad realem zreszta ja tez, ale zwazywszy na to ze nie mamy srodkowych obroncow a w zamian za nich musza grac przemianowani defensywni pomocnicy. nie oszukujmy sie Real obudzil sie z tego letargu z poczatku sezonu(powodow moze byc wiele z ktorych napewno Mou wyciagnie wnioski dlaczego real zanotowal taki slaby start) ale badz co badz to 2 najlepsza druzyna na swiecie dlatego patrzac przez pryzmat naszych klopotow z zestawieniem lini defensywnej uwazam ze utrzymanie 8 pkt przewagi nad realem jak dla mnie to byl cel minimum na ten mecz. i ten cel udalo sie osiagnac. pamietajmy ze sezon jest dlugi i nie raz potknie sie jeszcze i barca i real... mam nadzieje ze real o wiele wiecej razy.,...
ps. od kilku lat jest problem z defensywa w barcy... dlaczego ciagle kupuje sie kolejnego pomocnika a ciagle zapomina sie o najwazniejszym w pilce zabezpieczyc tyly. ktos kiedys powiedzial ze druzyne buduje sie od tylu bo przy 0-0 jest juz jeden pkt a po dolozeniu potencjalu barcelony wataku byla by to ogromna sila... panie prezesie stoper potrzebny od zaraz!!!