0

MRM94 powiem krutko jestes palant i nie znasz sie na pilce jezeli uwazasz ze iniesta nie zasluzyl na taka nagrode. ju pomijam fakt tylu lat gry na takim poziomie. albo kto zdobyl najwazniejsze bramki czy w finale mistrzostw sswiata czy pol finale ligi mistrzow. a jesli chodzi o inieste w tym roku. to zobacz ile mial strat w calym sezonie i porownaj sobie to z CR czy Messim bo beda mieli przynajmniej 3 razy tyle. w kazdym meczu trzxymal bardzo wysoki poziom i pomagal duzynie i narodowej i klubowej. A powiem szczeze nieskutecznosc Cr naeuro byla tak ogromna ze w 1 meczu mogl zostac krolem strzelcow tego euro.

0

a wg mnie on nie pojol by w zyciu naszej filozofi... i byl by jak ibra czyli wiecej problemu niz porzytku... niech spada na drzewo i to nie dlatego ze mowi na naszych dziewczyny :P ale milo ze sie przyznal ze w finale dostal lanie od dziewczyn w finale Euro :P HAHAHA

0

a ja jednak zwrocil bym uwage na bolaczke od jakiegos czasu Barcy... czyli bledy w obronie... bramka z hsv tez po bledach w obronie. a powiedzcie czy Deulofeu bedzie przez caly sezon wystepowal z 7 na plecach?? oby nie... bo po pewnym judaszu to jakos nikomu nie zycze tego nr. i takiego samego odejscia z Barcy.

0

0

chcialem sie z wami czyms podzielic znalazlem super filmik... nie wiem gdzie go do jakiego tematu wrzuci ale wydaje mi sie ze jest tak dobrze zrobiony przez autora... zapraszam do ogladania

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pk1DQBruwnQ#!

0

Oczywiscie zeby nikt nie pomyslal Dla mnie Xavi jest geniuszem jego przegald pola gry i podania sa najlepsze nie ma takiego drugiego pilkarza a Iniesta.. jego prowadzenie pilki i trudnosc z jaka przychodzi mu ja odebrac to jest klasa sama w sobie!!

0

tigerer wiem wiem ze sie nie dostaje ale nie jeen chce dac INiescie albo Xaviemu za całoksztalt no a w danej chwili nie mozna powiedziec ze sa lepsi od messiego czy CR graja poprostu na innych pozycjach i graja inaczej.. graja dla druzyny a nie zdobywaja bramki. no i dlatego uwazam ze raczej miedzy CR a Messim roztrzygnie sie ZP

0

Midast twoja wypowiedz powinni na kursach trenerskich przedstawiac. naprawde nie spodziewalem sie ze w dobie mlodziakow na tej stronie bedzie mozna znalesc naprawde WARTOSCIOWA wypowiedz. Chłopaki co graja/chca grac a pozniej chca byc trenerami przeczytajcie uwaznie jeszcze raz to co mowi kolega to powinna byc dla was zlota mysl.

pozwole sobie zacyt. "trener to w pierwszej kolejności musi być wychowawcą, co skutkuje na dłuższą chwilę."

0

PoGGi problem polega na tym ze w obecnych czasach mamy kilku genialnych pilkarzy.. ktorzy ubiegaja sie o ta statuletke... trzeba przyznac ze messi, CR, Iniesta, Xavi, Casilias,Pirlo(rowniez za caloksztalt i tyle sezonow na naprawde super poziomie) wszyscy w 100 % zasluzyli na ta statuletke, ale jak to bywa w plebiscytach moze wygrac tylko jeden, ale mam nadzieje ze tutaj niektorzy mnie zle nie zrozumia ale ZP nie wygrywa tylko pilarz najlepszy ale tez najpopularniejszy. (ps. zeby nie bylo uwazam ze messi dostal zasluzenie swoje ZP ale popularnosc napewno mu tez w tym pomogla)

0

matic30 na radiowej jedynce pan ZIMOCH daje rade nie to co wczoraj szpaku....

0

malutki fcb torres sporo stracil ze swojej przebojowosci.. .ale ten zawodnik nie potrzebuje intensywnych treningow... tylko psychologa... ten czlowiek stracil wiare w swoje umiejetnosci doszly do tego serie meczy bez bramki... i chlopak sie zalamal... zmienil styl gry... kiedys jak mial pilke wpolu karnym to byl zwod i bramka a teraz nie wierzy ani w swoja technike ani w strzal i szuka kolegow... poprostu boi sie grac tak jak gral kiedys... szkoda naprawde byl wysmienitym zawodnikiem i mam nadzieje ze sie wkoncu odblokuje... ale potrzebn jest mu jakis wyrazny impuls!

0

po co??????? lepiej jakiegos mlodego... a jak juz szukaja takich pilkarzy to wczoraj bardzo dobre na mnie wrazenie zrobil di natale... zreszta nie tylko wczoraj ale caly sezon w udine!!

0

niech sobie mowia co chca inni... jak dla mnie przywrocil blask ktory barcelonie byl potrzebny... chlopakom pokazal gdzie jest ich droga.. i jak maja ja podazac... nie tylko byl trenerem ale byl rowniez ich przyjacielem. (mialem okazje ogladac trening barcelony) i byla to piekna sprawa widziec jak on do nich podchodzi i im tlumaczy... nie powiem ze najlepszy trener na swiecie... powiem ze trener w 100 procentach znajacy filozofie barcelony.(zreszta jak mial by jej nie znac jak sam sie na niej wychowal) konczy sie jakis rozdzial. ale mam nadzieje ze nastepny rozdzial tej ksiazki bedzie rowniez piekny jak poprzedni... Zegnaj WIELKI GUARDIOLO!!! OBYS NIGDY NIE ZAPOMNIAL O TYCH CO CIE KOCHAJA!!! I POWODZENIA CI ZYCZE W KAZDYM KLUBIE W JAKIM PRZYJDZIE CI PRACOWAC!!

ps.jak dla mnie to nie porazka z realem czy z chelsea jest najwieksza... jak dla mnie nie zakontraktowanie Trenera jest najwieksza porazka w calym sezonie

0

ronnigaucho ty dajez dupy!!!!! czlowieku to nie jest liga placowa.. tam kazdy zawodnik potrafi z pilaka zrobic wszystko a juz napewno nie atakowany umiescic pilke tam gdzie chce.... a co sie czepiasz wyjscia VV wyszedl bo musial wyjsc i skrucic pole... jak by nie wyszedl sral bys i pierdzielil ze kure VV znowu nie wyszedl po co nam taki bramkarz... widac nigdy nie mials powaznej stycznosci z pilka nozna i nie masz zielonego pojecia jak powinien zachowywac sie bramkarz w bramce!!! (ps. rozegralem prawie 50 meczy w kadrze slaska tak zebys nie mowil ze nie mam pojecia o czym mowie)

0

dostane bana na pewno ale wiecie co pierdol*** sie ci ktorzy mowia guardiola aut... jak robl cuda i splnial nasze marzenia to go po pietach calowaliscie... pierdolsi* sie ci co mowia ze messi slaby jak jestes lepszy to wejdzi i to pokaz sam strzel tyle bramek co on w takich meczach... po 3 pierdolci* sie ci ktorzy uwazaja ze Bara sie skonczyla... nie da sie grac 70 meczu w sezonie na takim poziomie... Barcelono nie zwracaj uwagi na jednego czy drugiego debila... patrz na tych ktorzy cie kochaja calym sercem i byli, sa i beda z toba nawet w tych ceizkich chwilach!!!!!

0

jak moge szukac pozytywu to dla mnie pozytywem jest to ze torres strzela bramke bo go strasznie lubie... to jest dla mnie pozytyw w ty meczu

0

dzis moj dzien byl jednym z najczarniejszych dni w moim zyciu... 2 druzyny poniosly ogromne porazki ale z duma powiem ze jestem kibicem Barcy i z duma powiem ze moj kochany Ruch zagral w finale PP!!

0

z przykroscia musze przyznac z wygral ten pan na zdjeciu w tym sezonie wygral wygral z pepem... ale trzeba upasc zeby znowu sie podniesc i znowu byc zwyciesca!!

nie wygral ten kto nie upad!!! VISCA EL BARCA!!! przyszly rok trzeba wziasc sie do pracy!!

0

ARTYKUŁ JEDEN Z LEPSZYCH JAKIE TUTAJ CZYTALEM!!! w 100% sie zgadzam... zawsze mowi sie tylko kurde jak ten kaka slabo gra w realu jak zmarnowali owena jak marnuja sietam inni... a z drugiej strony nikt nie pomysli ze w Barcy tez niestety byli pilkarze którzy w byłych klubach grali fenomenalnie a nie odnalezli sei w Barcelonie... sporo czynnikow na to wplywa,.. .atmosfera w szatni charakter pilkarza. no i przedewszystkim gra tego pilkarza. Ale po tym poznaje sie prawdziwego trenera ze potrafi sukcesem przypieczętowac swoje kontrowersyjne decyzje. A pilkarza po cierpliwosci i wierze w trenera... jak zostalo napisane Yaya Toure niestety nie mial tej cierpliwosci tak samo ibra. Hleb nie przekonywal umiejetnosciami i nie umial dostosowac sie do katalonskiego klubu.

0

historia zatacza kolo... ja wierzylem w niego wtedy iw wierze teraz... ze poraz kolejny podniesie puchar lm po finale:) WYGAŁ RAZ WYGRA DRUGI!!!

0

a jakiegos linka do tych mozaik? po co rzucac taki temat jak nie mozna obejrzec... sporo ich pamietam... ale chetnie bym przypomnial sobie :) pozdro

0

lincol25 ja jestem za tym zeby kupic jakiegos 19 latka jako 2 bramkarza... z calym szacunkiem dla pinto ale nie jest to bramkarz na barelone... a vv wiecznie bronic nie bedzie a kiedy uczyc jak nie teraz... i to 19 latek powinien graw i ogrywacsie w pucharach... a pinto... powinien zostac w barcy ale w innej roli jako trener bramkarzy albo cos... zalozmy ze nie daj borze vv dostaje powaznej kontzji i nie moze grac... czy pinto spisze sie w trakcie sezonu... watpie...

0

a ja jakos nie jestem hura optymista przed kupnem naymara... owszem napewno jest uzdolniony i mlody... ale chca za niego chorendalne pieniadze... nie wiem czy tak do konca jest ich wart... mam nadzieje ze jak przyjdzie do barcy... i bedzie gral... i ze tak powiem ze sie splaci to ze bede mogl powiedziec ze sie mylilem... ale poki co to wolal bym kogos innego

0

nie uwierze poki nie zobacze... to jest test dla barcy.. jezeli chce zarabiac togo sprzedaja i pojdzie do psg nieszczesliwy.. sam osobiscie nie wierze ze chcial by taki gracz jak Xavi... grac gdzie indziej... ale nacisk ze stron wladz klubu moze byc bardzo duzy... i tego sie wlasnie obawiam... sam osobiscie nie widze Xaviego w innej koszulce niz koszulce blaugrany

0

no nie powiem ze bylo by bardzo fajnie go widziec... jednak jak widac arsenal i Barca baaardzo czesto potrafia sie "dogadac" jesli chodzi o kwestie tranfserow to taka nasza druga la masia :D

0

santiago... rzadko pisze.. raczej czytam na tej stronie co inni pisza.. ale wiesz co wy...... tad... jezeli masz takie teksty pisac.... nie kazde zwyciestwo musi byc tak jak na fifie czy innym pro 5-0 a wiesz po czym poznac prawdziwego kibica?? po tym ze wierzy do ostatniejkolejki NAWET jezeli sa 3 pkt roznicy a zwyciesto jest mega trudne do zdobycia... jest jeszcze duzo kolejek i zaloze sie tu z kazdym ze Barca zdobedzie lige!!!! po trudach i walce... ale ja w nich wierze... wierze bo nie raz pokazali ze sa druzyna ktora potrafi dokonac niemozliwego... ten kto przeczyta tego posta to mam nadzieje bedzie wiedzial o co mi chodzi... ludzie uwierzcie w nich... oni jeszcze nie powiedzieli ostatniego slowa w tym sezonie!!! uwierzcie w Pepa ktory nie raz pokazał jak doskonałym jest trenerem.... a wiesz poco mowie te twoje "ciepłe kluchy" bo chce odwrocic uwage od druzyny.... nie mowie dzieje sie nie ciekawie... jest pod gorke... ale Pep wie co robi... odwraca uwage mediow od druzyny... robi to co doskonale robi murinho... zauwaz ze jezeli real przegrywa... nigdy wina nie spada na pilkarzy a media nie wieszaja na nikim psow... to samo robi pep.. nie mowie bo messiemu tez w niektorych wytulacjach powinno sie oberwac za takie a nie inne zachowanie... ale czlwoieku wueirz w ta druzyne bo cie jesze nie raz zaskoczy a mistrza z twojim kibicowaniem czy bez i tak zdobedziemy!!!!

0

Panowie i Panie powiem szczeze ze nie znosze CR7 za jego zachowania na boisku... za jego styl wypowiedzi... za jego zbytnia pewnosc siebie... ale po przeczytaniu tutaj zamieszczonego linku do tej histori z cr7 i brandonem... powiem wam szczeze .. ze zmieni to moj punkt widzenia na Ronaldo... naprawde szacun dla niego.... szacun dla wszystkich pilkarzy ktorzy pomagaja innym... po przeczytaniu tych 2 artykułów moge powiedziec Brawo Messi Brawo Ronaldo! dzieciaki to przyszlosc tego swiata dbajmy o nie!!

0

naj efektywniejszy pomocnik na swiecie najwiecej dajacy druzynie! z całym szacunkiem dla Puyola ktory jak jest na boisku Barca gra o 10% lepiej! ale Xavi go w 100% zastepuje jako vice!

0

extasy. ostatnio gdzies wlasnie w komentarzach czytalem jak sie ludzie upierali kto jest lepszy a kto... nie mowie ze tesknie za nim... bo czlowiek pobladzil i to bylo widac jego imprezowanie i alkohol troche go pogubilo... na szczescia najlepsze lata gral u nas :) fajnie bylo na niego patrzec... teraz mam mloda nowa generacje (messi:P)

0

rzuce troche off topiciem... ale tak jakos szlajalem sie po necie... i pomyslalem sobie ze przyblize pewna znana osobe w srodowisku Barcelony... prosze o ogladanie filmikow w odpowiedniej kolejnosci:P

(spacje usunac)

1: http://www.youtube.com/watch?v= YdPaTMO3E2g&feature=related

2: http://www.youtube.com/watch?v= 83galHwA62k

3: http://www.youtube.com/watch?v= PvnmtohwyvA&feature=related

i niech mi nikt nie mowi ze to nie jest jeden z najlepszych pilkarzy na świecie... a obrazki z 3 filmiku z messim sa strasznie sentymentalne :) pozdrawiam i prosze o nie porownywanie przedstawionej osoby do Messiego... to dwaj inni pilkarze którzy uczynili nam ten zaszczyt i grali dla naszej Barcy!

Visca el Roni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?