anarvin
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świetochlwocie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rzuce troche off topiciem... ale tak jakos szlajalem sie po necie... i pomyslalem sobie ze przyblize pewna znana osobe w srodowisku barcelony... prosze o ogladanie filmikow w odpowiedniej kolejnosci:P
(spacje usunac)
1: http://www.youtube.com/watch?v= YdPaTMO3E2g&feature=related
2: http://www.youtube.com/watch?v= 83galHwA62k
3: http://www.youtube.com/watch?v= PvnmtohwyvA&feature=related
i niech mi nikt nie mowi ze to nie jest jeden z najlepszych pilkarzy na świecie... a obrazki z 3 filmiku z messim sa strasznie sentymentalne :) pozdrawiam i prosze o nie porownywanie przedstawionej osoby do Messiego... to dwaj inni pilkarze którzy uczynili nam ten zaszczyt i grali dla naszej Barcy!
Visca el Barca, Visca el Roni!!
0
chcialem tylko dodac... ze czeka nas walka na kilku frontach o ktorych nie ktorzy tutaj zapominaja... a przy absencji tarzana... masche? wg mnie to nie jest do konca dobry pomysl juz sobie wyobrazam 1/8 finalu l.m a my musimy z pique i masche w srodku obrony.... toi wrzuty z boku mamy pewne na wysokich jak drogba czy skocznych jak ronney, ja raczej pomyslal bym troche o innej pozycji... o jakims mlodym bramkarzu ktory mogl by sie pouczyc przy naszym VV ale wracajac do tematu. jezeli nasi wychowankowie dadza rade a wierze ze dadza nie trzeba wydawac niepotrzebnie kasy... lepiej cos sprawdzonego i pewnego. pozdrawiam
0
glupie troche zagrozenie pod sam konie ale cal mecz nie grali to koncowka nerwowa ;/
0
milito mistrzostwo swiata to co zrobil:p
0
bych widziol ta gra to tez bych sie baknol :D
0
kcfcb nie sciaga sie napastnika bo w 45 min nie strzelil bramki tym bardziej takiego napastnika ktory umie sam przesadzic o jednym meczu...:P
0
fc b10 zostaw malucha niech teraz sie wstydzi w kacie :D
0
KcFcB jestes nie powiem kim... jak najpierw piszesz zmiane dla villi a pozniej vamos villa itd
0
ja sie pytam kto chcial zeby ville sciagnac??? :>?
0
KTO MOWIL VILLA DO ZMIANY????? KTO!!!???
0
kiler 1996 to twoj rocznik?? bo takie stwierdzenia jak napisales 7 bo nie mial czym sie wykazac to jest wrecz banalne :D
0
villa to taki zawodnik co sam moze roztrzygnac mecz jeszcze strzeli bramke zobaczycie.. ja w tego goscia zawsze wierzylem i wierzyc bede... a bojan robi spustoszenie wiec tez sie dobrze spisuje... nie panikujcie.... do 60 min zobaczymy co bedzie po przerwie... pozniej bedziemy myslec co szlo by zmienic... narazie wychodzimy w zwiekszym zaangazowaniem bez zmian i do przodu!!
0
ale pamietaj ze pique mial nie dawno wstrzas mozgu... przyda sie na nastepne mecze bardziej przy tak malej kadrze niestety to tez trzeba kalkulowac i pep apewno o tym tez mysli
0
kuba 91 a co ty chcesz od milito?? dobrze gra nie wiem o co ci chodzi...;/ ciezko jest znalesc winowajce tego remisu mi sie wydaje ze brak jakiegos zaangazowania... ze strony barcelony
0
gelek13:"Jestem ciekawy czy się sprawdzi bo ostatnie 3 lata miał w Interze stracone łącznie 33 mecze ale pamiętam go z dobrej strony jak grał w Ajaxie"
człowieku mam pytanie... bo to już naprawde przekracza granice... pisze jak byk że zagrał w minionym sezonie 33 mecze a ty mowisz ze przez 3 lata... człowieku.... czytaj!! potem pisz...
ps. jak te 13 przy nicku to wiek to tłumaczy to wszystko....
0
a ja powiem tak... w dupie mam ten rekord.... to o czym od poczatku sezonu myslalem juz jest.... czyli liga... na dokladke byl puchar... a deserek to bedzie final ligi mistrzow.... a wisienka na torcie to wygrana... a wam wiecznie w tych dupach malo;/
0
powiem tak... wiem ze w angielskiej gra się więcej meczy... więcej drużyn... ale licząc nawet te w pucharach niech carles ma kolo 400 to to jest polowa tego co Gigs mimo ze z całego serca dziękuje carlesowi za te mecze bo pamiętam jak pierwsze sezony był w 1 drużynie... to jestem pełen podziwu dla Walijczyka... dla mnie największy wzór wierności... i utrzymania wysokiego poziomu przez cały sezon...
0
"Biorąc pod uwage liczbę chętnych do obejrzenia meczu i małą ilość wolnych miejsc, " chcial bym zeby w polskiej lidze byla taka "mala" liczba miejsc!!
0
co sie odwlecze to nie uciecze... moj szampan do lodowki spowrotem jeszcze 6 dni wytrzyma :D:D:D ja tam sie nie martwie!!!! CAMPEONE CAMPEONE CAMPEONE OLE!!
0
za niecale 40 min podniose mojego szampana co sie mrozi w lodowce :P:P
byle by jeszcze ruch gral jak barca to byl bym najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi
0
moi znajomi z ktorymi ogladalem mecz wysmiali mnie jak w 89 minucie jak zobaczylem ze sa 4 min doliczone... powiedzialem ze barca strzeli i moge sie zalozyc... pol litra poszlo na stol... a oni z kolejna minuta coraz bardziej byli pewni :P a kto swietowal teraz niestety na kacu trzeba przezyc kolejny dzien
0
aboutreka nestety masz racje barca dzis nie byla barca... grala jak na chelsea slabo... a ak napisalem wczesn iej nie jeden karny powinien yc dla chelsebarca jest w finale.... ale w moim przekonaniu 2... ale nie rozpaczam z powodu bledu sedziego .... nie chcial bym byc kibicem chelsea bo norweg nie dozyl by nastepnego ranka/!!
0
Powolniak nie znasz sie na fusbalu w takim razie jak tak mowisz... przynajmniej wtym meczu byly 2 karne dale chelsea... jestem kibicem Barcy ale badzmy normalni... chelsea w tym meczu niedostala przynajmniej 1 karnego a w moim przekonaniu 2
0
nie wyobazam sobie barcy juz od jakiegos czasu bez tych 2 panow... i nie chodzi tu tylko o gre... niczego im nie ujmujac jest wspaniala... ale o ich charakter... i z jaka duma nosza te bordowo granatowe stroje... xavi zawsze skromny.... pamietam jak przebijal sie do peirwszego skladu dopiero... widac ile pracy w to wszystko wlozyl a teraz na przestrzeni tych kilku lat stal sie mozgiem tej druzyny :):) piekne chwile...
0
pbrzeczek mamy podobne nastawieni.,.. ja nawet remisem bramkowym nie pogardze... najwazniejszy jest awans... a oby najmniejszym nakladem sil.... bo moze tych sil pozniej brakowac...
0
Konradinho na poczatku sie wkurzylem ze to pokazales... ale czulem ze masz w tym jakis swoj cel... iw wiesz mi z sec na sec coraz piekniejsze to bylo:):):) super bonusik :) gratuluje
0
wiecie ze starsznie mi tu pare osob pomoglo dziekuje.... nie wiecie jak cierpialem bedac w pracy ale bylo pare osob co posy;lalo mi na bierzaco wynik za co strasznie dziekuje..... cieszylem siej ak male dziecko jak jechalem z pracy do domu a ludzie chyba mysleli ze zeswirowalem :):) ale jak tu sie nie cieszyc JAK BARCA LECJE sreal z bernabeu :):) i to 6-2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VeB!!!!!!!!!!!
0
513827999 bo zapomnialem nr podac ::P aaa i mam pytanie czy transfer z bayernu do barcy riberiego jest juz zaklepany bo takie cos na wp przeczytalem
0
panowie mam sprawe... czy moze ktosmi wyslac wyniki na bierzaco... jestem w robocie do 9 ;/ zanim wroce to zobacze koncowy wynik tylko.... ludzie blagam :)
0
BŁAGAM nie !!!! nie nawidze tego aktorzyny... strzela tyle bramek bo dostaje dobre pilki i tyle... do pustej bramki kazdy umie trafic... bylo widac z manu jaki jest bezradny w ataku... jak tylko tracil pilki i z kazdym powazniejszym przeciwnikiem jego gra tak wyglada... on jest za slaby na inter a co dopiero do nas z takim napastnikiem...... a pozatym la Gazzetta dello czesto wypisuje takie transfery jak np messi do realu... ale jezeli to prawda to Pani Laporta "MOWIMY NIE!!"