5

Ter stegen dziekuje ci

0

Pedri magik piekna akcja co mozna wiexej powiedziex

0

@ChampionLW szczam na polonie bytom

0

@ProMILs a ty co masz ?

0

@lukaszbrk to nie oglądaj zegnam

0

@ChampionLW a co pisałeś o nim wcześniej stfu na ciebie hejterze

0

Pena trochę bezmozg

0

Nie wytrzymam zamiast ściągnąć busiego albo kessiego to on ściąga Pablo torresa

0

@sonek wyrwałem 16. 8 to trochę za mało nie wiem czy takie nie zaczynaja dopiero szkoły trochę dziwne

0

@Borry a ty kim jesteś ????

3

Araujo potrzebowaliśmy cię bestia i król obrony

2

Jako dumny i wierny kibic al nasr bardzo cieszę się że Ronaldo dołączył do mojego klubu

0

@Ricardinio14 z tego co wiem nie trzeba.Dziekuje i nawzajem

2

Frankowski golaso

0

@Batys w nastepnym meczu strzeli gola to bedziesz pisał co innego

0

dawac mi tego joselu do barcy zjada robercika na sniadanie z nim lecimy w przyszłym sezonie po lige mistrzow

0

joselu leci po dublet

0

potezny braitwaite by to skonczył

1

lahoz nie dał czerwonej za uderzenie w lezacego lewego w głowe noga

0

i zaczyna sie sypanie kartkami

0

@Roobo w waznych sytuacjach nie

0

@matirix20 ulubiony bramkarz sama jego osoba

0

@Kondziubarca "mielismy wiecej podan nie wiem co poszło zle "

0

zółta za co lahoz dzban

0

uwielbiam ter stegena ale przynam
ze straszny z niego recznik

0

@maciejsonFCB nie Messi go zniszczy

0

@matthew_uarcolinsky pojebało ci się coś Messi niszczy żółwia

1

Abde wszedł i od razu odbił pod nóżki afrykanom widać że nasz chłop brawo

6

Bardzo bym chciał w Barcelonie Alvareza i Fernandeza marzenie

0

@maniak33333 do twojej matki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?