andres_xavi
Dołączył/a: marzec 2021
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos mowisz o tym milanie ktory dostaje 3:1 od udinese i nie umie pokonac salernitany czy ten klub ktory gra 36 i 41 latkiem na napadzie
0
@PatrykBarca a ilu było takich ktorzy prowadzili swoj klub do zwyciestwa ligi od 30 lat i ile było takich ktorzy w pierwszym sezonie zagrali w połfinałach ligi mistrzow ?
0
@FCB24 kvara w tym roku lige mistrzow zgsrnie
2
@ZwyklyKibicBarcy04 obstawiam jakies 88 jakims cudem
0
@MOLESTA dostałby w gorniku zabrze chetnie bym go zobaczyłbym go w napadzie włodarczyk podolski okonuki
0
jakie macie zdanie o cudownym zawodniku jakim jest Khvicha Kvaratskhelia dla mnie top jeden z lepszych jak nie najelpszy lewy skrzydłowy przypomina troszke młodego messiego tylko ze z broda i prawonoznego
2
@Emhyr ronaldinho halland mbappe
0
@KibicBarcy84 moze sprzedac jeszcze cały sklad
2
@sokot jeszcze niech w lidze mistrzów przejebia i będzie mozna pluć na madryckie psy bez konsekwencji
0
@agaFCB ja to bym zobaczył fatiego w formie i lewego z golem
4
@Faro powiem ci tak nieważne co zrobi zawsze bede mu kibicowac czekam na jego powrot
0
@Ja Cule dwa słowa jestes idiota i szczam dalej na wszystko wymienione hatfu na ciebie
0
Komentarz usunięty
1
Ciekawostka depay w tym sezonie w lidze dla atletico strzelil tyle goli co fati i o jednego wiecej od ferrana torresa przypominam takze ze obydwoje zagrali 20+ meczy a depay tylko 5
0
@Ja Cule mam cie na strzala szczam ci na grob matki i na milosc twojego zycia dostalbys kose to bys sie popłakał frajer i pizda jestes lamusie nie pozdrawiam
0
@Ja Cule szczam ci na grob dziadka matki i kazdego hatfu
0
@ElementarzOre eleven sport a jak nie ma bo leci czasem na canal + albo liga europy na viaplay to ogladam na serwerze na discordzie bo duzo osob stremuje w dobrej jakosci nawet
0
@Ja Cule ale ty jestes tepy nie moge uwierzyc ze ty takie cos na powaznie piszesz
0
Slucha ktos z was amerykańskiego rapu?
0
prosze nie nazywaj sie juz kibicem barcy
0
@culer_5306751 stfu
0
Mamy to kessie man of the match dobranoc
0
@regatta52 istnieje takie cos jak sarkazm widac ze twoj intelekt nie umie tego zrozumiec
0
@czółkovsky bo nie widziales siebie
4
Co to bylo pomylily im sie sporty
0
Sergi roberto i alonso yay mloda krew dobrze ze xavi wprowadza takich mlodziakow
0
@FcBarcelonaFanMSN a ja nie chce bys byl kibicem barcelony i co teraz ?
0
@FcBarcelonaFanMSN to idz sobie chealsie ogladax proste nikt cie nie zmusza by ogladac
0
@regatta52 raphina w pomocy niezky z ciebei trener gosciu
0
@regatta52 a kogo ma wpuscic ?