1

@takisobiektos mowisz o tym milanie ktory dostaje 3:1 od udinese i nie umie pokonac salernitany czy ten klub ktory gra 36 i 41 latkiem na napadzie

0

@PatrykBarca a ilu było takich ktorzy prowadzili swoj klub do zwyciestwa ligi od 30 lat i ile było takich ktorzy w pierwszym sezonie zagrali w połfinałach ligi mistrzow ?

0

@FCB24 kvara w tym roku lige mistrzow zgsrnie

2

@ZwyklyKibicBarcy04 obstawiam jakies 88 jakims cudem

0

@MOLESTA dostałby w gorniku zabrze chetnie bym go zobaczyłbym go w napadzie włodarczyk podolski okonuki

0

jakie macie zdanie o cudownym zawodniku jakim jest Khvicha Kvaratskhelia dla mnie top jeden z lepszych jak nie najelpszy lewy skrzydłowy przypomina troszke młodego messiego tylko ze z broda i prawonoznego

2

@Emhyr ronaldinho halland mbappe

0

@KibicBarcy84 moze sprzedac jeszcze cały sklad

2

@sokot jeszcze niech w lidze mistrzów przejebia i będzie mozna pluć na madryckie psy bez konsekwencji

0

@agaFCB ja to bym zobaczył fatiego w formie i lewego z golem

4

@Faro powiem ci tak nieważne co zrobi zawsze bede mu kibicowac czekam na jego powrot

0

@Ja Cule dwa słowa jestes idiota i szczam dalej na wszystko wymienione hatfu na ciebie

0

Komentarz usunięty

1

Ciekawostka depay w tym sezonie w lidze dla atletico strzelil tyle goli co fati i o jednego wiecej od ferrana torresa przypominam takze ze obydwoje zagrali 20+ meczy a depay tylko 5

0

@Ja Cule mam cie na strzala szczam ci na grob matki i na milosc twojego zycia dostalbys kose to bys sie popłakał frajer i pizda jestes lamusie nie pozdrawiam

0

@Ja Cule szczam ci na grob dziadka matki i kazdego hatfu

0

@ElementarzOre eleven sport a jak nie ma bo leci czasem na canal + albo liga europy na viaplay to ogladam na serwerze na discordzie bo duzo osob stremuje w dobrej jakosci nawet

0

@Ja Cule ale ty jestes tepy nie moge uwierzyc ze ty takie cos na powaznie piszesz

0

Slucha ktos z was amerykańskiego rapu?

0

prosze nie nazywaj sie juz kibicem barcy

0

0

Mamy to kessie man of the match dobranoc

0

@regatta52 istnieje takie cos jak sarkazm widac ze twoj intelekt nie umie tego zrozumiec

0

@czółkovsky bo nie widziales siebie

4

Co to bylo pomylily im sie sporty

0

Sergi roberto i alonso yay mloda krew dobrze ze xavi wprowadza takich mlodziakow

0

@FcBarcelonaFanMSN a ja nie chce bys byl kibicem barcelony i co teraz ?

0

@FcBarcelonaFanMSN to idz sobie chealsie ogladax proste nikt cie nie zmusza by ogladac

0

@regatta52 raphina w pomocy niezky z ciebei trener gosciu

0

@regatta52 a kogo ma wpuscic ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?