andres_xavi
Dołączył/a: marzec 2021
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po co on nam bo nwm
1
@TylkoBarca7273 w lumpach lub na allegro i olx
0
@BarcaInfo ja bym go wziął albo pogra maks 3 lata na wysokim poziomie a potem bedzie zjazd
1
@mat32 syropek
1
@daver fangol kitmaniak a najlepszy footrol polecam tez konrada szymańskiego
0
@pele1282 to niezle ja wole juz neymara za 120 mln niz przepłaconego hallanda
7
@BarcaInfo ma u mnie respekt
0
Lewyyyyyyyy king
0
A reca gdzie nie ma gościa
3
Bereszyński boż co ty robisz
0
Mamy to 3:2 jest możliwe
1
Oooooooo boże jestttt
0
Pio pio mamy to
1
Dobrze Wojtek jestem dumny
0
@Rewolucja123 popieram
0
Kto waszym zdaniem jest lepszą 9 lewy czy Suárez
0
Kto waszym zdaniem lepszy Ronaldinho czy Neymar
0
@matirix20 bo jest dobry i daje duzo w ataku jest tez młody i strzela tyle co messi
0
@LeoMessi1994 2 miazdzy psyche
37
@BarcaInfo ma u mnie respekt
0
@culesjasiules bardziej na skrzydle
0
@Stasiuburza 2:0 dla polski
1
@messi564 i bedzie z nim tak jak z trincao
0
gdybyscie musieli wybrac to kogo byscie chcieli w barcy bardziej depaya czy wijnaldum
2
kto waszym zdaniem był lub jest najlepszym napastnikiem barcy moim suarez
0
Komentarz usunięty przez użytkownika