0

po co on nam bo nwm

1

@TylkoBarca7273 w lumpach lub na allegro i olx

0

@BarcaInfo ja bym go wziął albo pogra maks 3 lata na wysokim poziomie a potem bedzie zjazd

1

@mat32 syropek

1

@daver fangol kitmaniak a najlepszy footrol polecam tez konrada szymańskiego

0

@pele1282 to niezle ja wole juz neymara za 120 mln niz przepłaconego hallanda

7

@BarcaInfo ma u mnie respekt

0

Lewyyyyyyyy king

0

A reca gdzie nie ma gościa

3

Bereszyński boż co ty robisz

0

Mamy to 3:2 jest możliwe

1

Oooooooo boże jestttt

0

Pio pio mamy to

1

Dobrze Wojtek jestem dumny

0

@Rewolucja123 popieram

0

Kto waszym zdaniem jest lepszą 9 lewy czy Suárez

0

Kto waszym zdaniem lepszy Ronaldinho czy Neymar

0

@matirix20 bo jest dobry i daje duzo w ataku jest tez młody i strzela tyle co messi

0

@LeoMessi1994 2 miazdzy psyche

37

@BarcaInfo ma u mnie respekt

0

@culesjasiules bardziej na skrzydle

0

@Stasiuburza 2:0 dla polski

1

@messi564 i bedzie z nim tak jak z trincao

0

gdybyscie musieli wybrac to kogo byscie chcieli w barcy bardziej depaya czy wijnaldum

2

kto waszym zdaniem był lub jest najlepszym napastnikiem barcy moim suarez

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?