aneta98
Dołączył/a: grudzień 2012
Bydgoszcz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie dziwie mu się..
0
oczywiście że był karny, no ale wyniku już nie zmienimy.. musimy się podnieść i pokazać w następnych meczach że to tylko chwilowe osłabienie!!
0
Panie Roura sztuką nie jest oczyszczać się z błędów, lecz sztuką jest przyznanie się do nich
0
TO JEST TAKA WISIENKA ... TYLKO SZKODA ŻE BEZ TORTU
0
już naprawdę nie mam pojęcia co się dzieje.. najgorsze jest to że nikt im nie potrafi pomóc.. A NIE, oczywiście że potrafi - Pep Guardiola :( .. no niestety te czasy już nie wrócą :(
0
nie mam pojęcia.. nie wiem co się z nimi dzieje.. od ostatnich meczy panuje taki chaos.. i nawet znam osobę która mogłaby ją przerwać- Pep Guardiola. ale cóż te czasy już nie wrócą...
0
no niestety.. trzeba się podnieść i pokazać co potrafimy w sobotnim meczu ..
0
nie rozumiem takich ludzi .. logują się tu żeby dodawać żałosne komentarze które ani nie są fajne ani zabawne.. głupota ludzka nie zna granic.
0
no niestety Roura sobie nie radzi.. TITO WRÓĆ!!!
0
Jordi Alba zasłużył na tą bramkę !!!!!
0
wielka szkodaaa... coś się dzieje ostatnio z nimi i muszą to jak najszybciej zmienić .. ps. jeśli by zagrali cały mecz tak jak pierwsze 10 min. to by wygrali i to z palcem w ...!
0
@KAMILvilla
i to mi się podoba!! :)
0
tego się troche obawiałam ... jak cały sezon wygrywali to teraz coś im nie idzie.. ale wydaje mi się i wierze w to że jak teraz wygrają z relalem (a stać ich na to i to bardzo) to później wejdą w rytm i będą wszystkich gromić !! < ps. nie chodzi mi o to że grają beznadziejnie ale brakuje takiej iskry czy petardy którą MAJĄ>
VeB!
0
żałosne.. oni chcą go zatrzymać w barcelonie? jak na razie robią wszystko żeby z niej odszedł .. brak słów!
0
stary dobry Villa :)
0
i w tym momencie zabrakło-jak dla mnie- Villi... wydaje mi się że w rewanżu jeśli wejdzie od 1 min. może zdobyć bramkę/ki które zadecydują o wygranej!
0
lepiej dmuchać na zimne!
fakt, mylący tytuł .. a już chciałam się cieszyć! :)
0
P U Y O L !!!
0
0
@Markus32
to odblokowywanie trochę długo mu zajmuje.. z całym szacunkiem ale ja wątpie że to mu się uda.
0
@Markus32
nie wątpie w to że się starał no ale tyle okazji co on miał.. przynajmniej 1 strzał powinien zakończyć się bramką !!
0
jak można wybierać Alexisa zawodnikiem meczu?!?! jeżeli osoby które na niego głosowały chciały to zrobić dla żartów niech wiedzą że to wcale nie jest zabawne -,-
0
ja rozumiem, sędzia ma prawo do pomyłki ale bez przesady!!! .. gwizdać spalony gdzie sędziowie mylą się o metr to jest przegięcie!!
0
MESSI miszczu!!!!!
0
I N I E S T A !!!!!
0
wina Pedro .. ma za dużą stopę o 1 cm -,-
0
KOTO MI POWIE ALE TAK SZCZERZE CO ALEXIS ROBI W BARCELONIE!?????????!?????
0
1 MEEETRRRR?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!??! Sędzia du*a
0
300 !!!!!
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!