0

nie dziwie mu się..

0

oczywiście że był karny, no ale wyniku już nie zmienimy.. musimy się podnieść i pokazać w następnych meczach że to tylko chwilowe osłabienie!!

0

Panie Roura sztuką nie jest oczyszczać się z błędów, lecz sztuką jest przyznanie się do nich

0

TO JEST TAKA WISIENKA ... TYLKO SZKODA ŻE BEZ TORTU

0

już naprawdę nie mam pojęcia co się dzieje.. najgorsze jest to że nikt im nie potrafi pomóc.. A NIE, oczywiście że potrafi - Pep Guardiola :( .. no niestety te czasy już nie wrócą :(

0

nie mam pojęcia.. nie wiem co się z nimi dzieje.. od ostatnich meczy panuje taki chaos.. i nawet znam osobę która mogłaby ją przerwać- Pep Guardiola. ale cóż te czasy już nie wrócą...

0

no niestety.. trzeba się podnieść i pokazać co potrafimy w sobotnim meczu ..

0

nie rozumiem takich ludzi .. logują się tu żeby dodawać żałosne komentarze które ani nie są fajne ani zabawne.. głupota ludzka nie zna granic.

0

no niestety Roura sobie nie radzi.. TITO WRÓĆ!!!

0

Jordi Alba zasłużył na tą bramkę !!!!!

0

wielka szkodaaa... coś się dzieje ostatnio z nimi i muszą to jak najszybciej zmienić .. ps. jeśli by zagrali cały mecz tak jak pierwsze 10 min. to by wygrali i to z palcem w ...!

0

@KAMILvilla
i to mi się podoba!! :)

0

tego się troche obawiałam ... jak cały sezon wygrywali to teraz coś im nie idzie.. ale wydaje mi się i wierze w to że jak teraz wygrają z relalem (a stać ich na to i to bardzo) to później wejdą w rytm i będą wszystkich gromić !! < ps. nie chodzi mi o to że grają beznadziejnie ale brakuje takiej iskry czy petardy którą MAJĄ>


VeB!

0

żałosne.. oni chcą go zatrzymać w barcelonie? jak na razie robią wszystko żeby z niej odszedł .. brak słów!

0

stary dobry Villa :)

0

i w tym momencie zabrakło-jak dla mnie- Villi... wydaje mi się że w rewanżu jeśli wejdzie od 1 min. może zdobyć bramkę/ki które zadecydują o wygranej!

0

lepiej dmuchać na zimne!



fakt, mylący tytuł .. a już chciałam się cieszyć! :)

0

P U Y O L !!!

0

0

@Markus32
to odblokowywanie trochę długo mu zajmuje.. z całym szacunkiem ale ja wątpie że to mu się uda.

0

@Markus32
nie wątpie w to że się starał no ale tyle okazji co on miał.. przynajmniej 1 strzał powinien zakończyć się bramką !!

0

jak można wybierać Alexisa zawodnikiem meczu?!?! jeżeli osoby które na niego głosowały chciały to zrobić dla żartów niech wiedzą że to wcale nie jest zabawne -,-

0

ja rozumiem, sędzia ma prawo do pomyłki ale bez przesady!!! .. gwizdać spalony gdzie sędziowie mylą się o metr to jest przegięcie!!

0

MESSI miszczu!!!!!

0

I N I E S T A !!!!!

0

wina Pedro .. ma za dużą stopę o 1 cm -,-

0

KOTO MI POWIE ALE TAK SZCZERZE CO ALEXIS ROBI W BARCELONIE!?????????!?????

0

1 MEEETRRRR?!?!?!??!?!?!?!??!?!?!??! Sędzia du*a

0

300 !!!!!

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?