0

ogólnie dobry meczyk! :)

0

i jeszcze te brawa dla Puyol'a gdy po nie strzelonej bramce potrafił się podnieść i próbować odrobić swój błąd! :)

0

Ville jeszcze mogę zrozumieć ale alexis to porażka -,-

0

Kuba1624 jak on tak bedzie gral to sie odblokuje chyba za 5 lat -,-

0

niesamowity człowiek!!

0

jak się patrzy na te zdjęcia to aż się ciepło na sercu robi! :)

0

tak to jest jak się nie czyta.. wybaczcie i proszę o ujemne oceny za tamten kom. bo aż mi wstyd!!

0

zapowiada się ciekawy meczyk .. nie mogę się doczekać ps. chcę zobaczyć Ville na boisku!!

0

czyli Villa na boiskooo!!!

0

kuuurde no Villa musi wejś na boiskoooooo!!!!!

0

jedyne co trochę trzeba poprawić to obrona, reszta niemal idealna!

0

też uważam że wynik jest sprawiedliwy!

0

przykree.. :)

0

a ja dalej czekam na Ville na boisku! -,- .. dobry mecz!

0

0

Valdes może się od niego uczyć!

0

Villa pokaże co potrafiii! (oczywiście jeśli Tito go wpuści na boisko)

0

Villa nie może odjejś!.. Tito powinien na niego stawiać... nie wyobrażam sobie jego w innych klubach!!

0

ja to w sumie kiedyś myślałam o tym żeby Casillasa do barcelony wziąć .. moim zdaniem to on do nich dobrze pasuje, ale wydaje mi sie ze są marne szanse żeby pojawił się w koszulce barcy

0

Sanchez to ma problem w swojej głowie, a nie w murawie

0

oglądałam tylko kawałek meczu i widać było że coś im nie szło..ale nie przejmujmy się jest jeszcze trochę meczy do rozegrania, w sumie to trochę dobrze ze przegrali taki kubeł zimnej wody każdemu się przyda...pamiętajmy że to nie jest koniec świata.. a jeśli jesteś sezonowcem i właśnie to czytasz to uświadom sobie że nikt tu takich fanów nie potrzebuje !!

0

barca była lepsza w całym meczu, a te gole malagi to były fuksy i tyle... barca miała dużo akcji prawie zakończonych golem .. pod koniec drugiej połowy chyba za szybko się ucieszyli i wystarczyła chwila nieuwagi żeby malaga wyrównała.. wynik powinien wyglądać inaczej.. wielka szkoda.. ale taki kubeł zimnej wody sie przyda! :)

0

Villlaaa musi zagrać w sobotęę! (oczywiście jeżeli z jego nogą i wgl. zdrowiem jest wszystko w porządku)

0

Jarekm

no w sumie masz racje, ja tam go nie lubię, a mówiąc zajebiście miałam na myśli nie popełnianie większych błędów, brak bezsensownych podan i tego typu rzeczy

0

wie ktoś może za ile poszła??

0

Alexis dał ciała...on albo gra zajebiście cały mecz, albo gubi wszystkie piłki ma dużo strat i jest w stanie przewrócić się więcej razy niż jest osób na boisku..

0

noo troche odpuścili w 2 połowie..wielka szkoda!! ps. niesamowity rajd mesiego praktycznie przez pół boiska!!

0

kurcze.. wracaj do zdrowia Guaje!!!

0

kurcze, a tak się napaliłam że zobacze go dzisiaj w grze..no trudno ZDROWIEJ Guaje!

0

delikatny wąsik zawsze musi być.. do boju Pedro!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?