aneta98
Dołączył/a: grudzień 2012
Bydgoszcz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ogólnie dobry meczyk! :)
0
i jeszcze te brawa dla Puyol'a gdy po nie strzelonej bramce potrafił się podnieść i próbować odrobić swój błąd! :)
0
Ville jeszcze mogę zrozumieć ale alexis to porażka -,-
0
Kuba1624 jak on tak bedzie gral to sie odblokuje chyba za 5 lat -,-
0
niesamowity człowiek!!
0
jak się patrzy na te zdjęcia to aż się ciepło na sercu robi! :)
0
tak to jest jak się nie czyta.. wybaczcie i proszę o ujemne oceny za tamten kom. bo aż mi wstyd!!
0
zapowiada się ciekawy meczyk .. nie mogę się doczekać ps. chcę zobaczyć Ville na boisku!!
0
czyli Villa na boiskooo!!!
0
kuuurde no Villa musi wejś na boiskoooooo!!!!!
0
jedyne co trochę trzeba poprawić to obrona, reszta niemal idealna!
0
też uważam że wynik jest sprawiedliwy!
0
przykree.. :)
0
a ja dalej czekam na Ville na boisku! -,- .. dobry mecz!
0
0
Valdes może się od niego uczyć!
0
Villa pokaże co potrafiii! (oczywiście jeśli Tito go wpuści na boisko)
0
Villa nie może odjejś!.. Tito powinien na niego stawiać... nie wyobrażam sobie jego w innych klubach!!
0
ja to w sumie kiedyś myślałam o tym żeby Casillasa do barcelony wziąć .. moim zdaniem to on do nich dobrze pasuje, ale wydaje mi sie ze są marne szanse żeby pojawił się w koszulce barcy
0
Sanchez to ma problem w swojej głowie, a nie w murawie
0
oglądałam tylko kawałek meczu i widać było że coś im nie szło..ale nie przejmujmy się jest jeszcze trochę meczy do rozegrania, w sumie to trochę dobrze ze przegrali taki kubeł zimnej wody każdemu się przyda...pamiętajmy że to nie jest koniec świata.. a jeśli jesteś sezonowcem i właśnie to czytasz to uświadom sobie że nikt tu takich fanów nie potrzebuje !!
0
barca była lepsza w całym meczu, a te gole malagi to były fuksy i tyle... barca miała dużo akcji prawie zakończonych golem .. pod koniec drugiej połowy chyba za szybko się ucieszyli i wystarczyła chwila nieuwagi żeby malaga wyrównała.. wynik powinien wyglądać inaczej.. wielka szkoda.. ale taki kubeł zimnej wody sie przyda! :)
0
Villlaaa musi zagrać w sobotęę! (oczywiście jeżeli z jego nogą i wgl. zdrowiem jest wszystko w porządku)
0
Jarekm
no w sumie masz racje, ja tam go nie lubię, a mówiąc zajebiście miałam na myśli nie popełnianie większych błędów, brak bezsensownych podan i tego typu rzeczy
0
wie ktoś może za ile poszła??
0
Alexis dał ciała...on albo gra zajebiście cały mecz, albo gubi wszystkie piłki ma dużo strat i jest w stanie przewrócić się więcej razy niż jest osób na boisku..
0
noo troche odpuścili w 2 połowie..wielka szkoda!! ps. niesamowity rajd mesiego praktycznie przez pół boiska!!
0
kurcze.. wracaj do zdrowia Guaje!!!
0
kurcze, a tak się napaliłam że zobacze go dzisiaj w grze..no trudno ZDROWIEJ Guaje!
0
delikatny wąsik zawsze musi być.. do boju Pedro!