aneta98
Dołączył/a: grudzień 2012
Bydgoszcz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MESSI po prostu nie ma z kim grać !!!!??!!!!!!!!!!!!
0
I N I E S T A pomóż!!!!!!!!!!!!!
0
Alexis wyjdź człowieku!
0
jak ten Alexis zaraz nie zejdzie to sie wkurze ... co ten chłopak robi!?
0
po gola nr.300 i po zwycięstwooo!!!
VeB!
0
Villa wracaj do zdrowia!!
0
kiedyś Tito będzie go potrzebował ...ale będzie już za późno..
0
Gra Iniesty- bajka! :)
0
Villa niech odpoczywa żeby zagrał o 1 min. z Milanem :)
0
jak dla mnie powinien odpocząć w meczu z Granadą i być gotowy na Milan od 1 minuty.. tak dla bezpieczeństwa! :)
0
dadzą rade, to zdolne chłopaki!!! :)
0
zasłużył, nie ma co!! Iniestaaa gratuulacje!!
VeB!
0
to chyba jakaś klątwa.. kuuurcze .. zdrowiej Guajeeee !!!!
VeB!
0
mogłabym oglądać te gole godzinami, uwielbiam tego komentatora ..ps. zdrowiej Guaje!
VeB!
0
taki obrazek z Villą w roli głównej byłby bezcenny!!
0
Elegancko! :)
0
0
brak słów...
0
czego to ludzie nie wymyślą...
0
".. w rewanżu nasza publiczność na pewno pomoże nam wygrać ten dwumecz.."- na pewno! tylko pewnie będzie robiła to o wiele lepiej niż kibice realu, czyli z szacunkiem do przeciwnika!!!
0
jestem przekonana że gdyby spotkanie odbyło się na Camp nou to takie zdarzenia nie miały by miejsca.. jak można być tak beszczelnym.. BRAWO KRÓLEWSCY -,-
0
jak dla mnie powinno być 3:1 .. to by był sprawiedliwy wynik (dla Barcy oczywiście!)
0
już za godzinę!
0
to czapka
0
niesamowity artykuł, naprawdę! przeczytałam go 3 razy! :)
0
Sanchez 3 .. sprawiedliwa ocenaa!!
0
i bardzo dooobrze!
0
Villa musi zostać i tyle
0
nareszcie chłopczyk! gratulacje!
0
gol 1 i 4 dla barcy: każdy piłkarz strzelałby z pierwszej piłki, ale nie Messi który popisał się niesamowitym spokojem!!! Mistrz(już nawet nie wiem jak określić jego i jego grę!)