0

MESSI po prostu nie ma z kim grać !!!!??!!!!!!!!!!!!

0

I N I E S T A pomóż!!!!!!!!!!!!!

0

Alexis wyjdź człowieku!

0

jak ten Alexis zaraz nie zejdzie to sie wkurze ... co ten chłopak robi!?

0

po gola nr.300 i po zwycięstwooo!!!

VeB!

0

Villa wracaj do zdrowia!!

0

kiedyś Tito będzie go potrzebował ...ale będzie już za późno..

0

Gra Iniesty- bajka! :)

0

Villa niech odpoczywa żeby zagrał o 1 min. z Milanem :)

0

jak dla mnie powinien odpocząć w meczu z Granadą i być gotowy na Milan od 1 minuty.. tak dla bezpieczeństwa! :)

0

dadzą rade, to zdolne chłopaki!!! :)

0

zasłużył, nie ma co!! Iniestaaa gratuulacje!!

VeB!

0

to chyba jakaś klątwa.. kuuurcze .. zdrowiej Guajeeee !!!!

VeB!

0

mogłabym oglądać te gole godzinami, uwielbiam tego komentatora ..ps. zdrowiej Guaje!
VeB!

0

taki obrazek z Villą w roli głównej byłby bezcenny!!

0

Elegancko! :)

0

0

brak słów...

0

czego to ludzie nie wymyślą...

0

".. w rewanżu nasza publiczność na pewno pomoże nam wygrać ten dwumecz.."- na pewno! tylko pewnie będzie robiła to o wiele lepiej niż kibice realu, czyli z szacunkiem do przeciwnika!!!

0

jestem przekonana że gdyby spotkanie odbyło się na Camp nou to takie zdarzenia nie miały by miejsca.. jak można być tak beszczelnym.. BRAWO KRÓLEWSCY -,-

0

jak dla mnie powinno być 3:1 .. to by był sprawiedliwy wynik (dla Barcy oczywiście!)

0

już za godzinę!

0

to czapka

0

niesamowity artykuł, naprawdę! przeczytałam go 3 razy! :)

0

Sanchez 3 .. sprawiedliwa ocenaa!!

0

i bardzo dooobrze!

0

Villa musi zostać i tyle

0

nareszcie chłopczyk! gratulacje!

0

gol 1 i 4 dla barcy: każdy piłkarz strzelałby z pierwszej piłki, ale nie Messi który popisał się niesamowitym spokojem!!! Mistrz(już nawet nie wiem jak określić jego i jego grę!)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?