0

zawsze można sprawdzić jak poradzi sobie Maxwell w roli skrzydłowego. W innych klubach tak grywał to można by mu dać szansę.

0

Armandi

widać że nie masz zielonego pojęcia o piłce. W życiu Pep nie wystawi 3 ofensywnych pomocników .Nie wiem ile masz lat ale ta wypowiedź była strasznie nie na miejscu. Poza tym Yaya jest obecnie jednym z najlepszych jak nie najlepszym zawodnikiem grającym na tej pozycji.

0

co do 75 mln to faktycznie nie ma sensu przepłacac .Nie wierze że za nawet 55 mln Valencia nie puści Ville.Został by wtedy Hleb i 20 mln i pewnośc ze David sie zaaklimatyzuje.

0

nie myślałem że to kiedyś powiem ale on jest gorszy od krystyny. Całą swoją karierę w Barcelonie zakrył teraz tą sytuacją. Ronaldinho był większą gwiazdą ,a odchodząc z klubu nie robił żadnych problemów i nie obrażał sie na cały świat.

0

ja bym był za Milanem lub z Interem. Wtedy Ronaldinho miałby szanse pożegnac sie z barcelońską publicznością ,bo zeszłego roku nie było mu to dane.

0

jak powiedziała legenda naszego odwiecznego rywala Alfredo Di Stefano : "jeśli ktoś uważa że Messi nie jest najlepszy na świecie to nie ma pojęcia o piłce"

tyle w tym temacie :)

0

a ja cały czas czekam na transfer jakieś dobrego lewego pomocnika ,Titi ma już swoje lata i może nie wytrzymać całego sezonu .wtedy jego miejsce zajął by Iniesta ale wiadomo że najlepiej gra w środku.Jak nie to dobrze by było żeby Hleb zaczął grać na wysokim poziomie.

0

żeby tylko kontuzje go omijały w przyszłym sezonie

0

co jak co ale wczoraj aż miło się patrzyło na gre Xavi'ego ,świetnie rozgrywał .

0

piosenka z drugiego filmiku to

" Coldplay - Viva la Vida"

0

co jak co ale do ataku w Barcelonie a konkretnie do gry na szpicy pasuje najlepiej Fernando Torres ale to jest nie realne żeby przeszedł ;/

0

jak szukają napastnika który potrafi strzelać głową to proponuje Van Nistelrooya real sie chce go pozbyć za bezcen.;D

0

mnie tylko śmieszy to jak piłkarze i kibice realu krytykowali Barcelone że robią ze składu kolejne galactico i że do niczego dobrego to nie prowadzi.A teraz co drugi kibic realu pręży się jaką to potęgą będą , może i dobrze bo sezonowcy skupią sie na realu.;)ale mistrzem i tak będzie BARCA!

0

patrząc na przywiązanie do barw to kibicem Barcelony jest też spiderman ale on chyba sezonowcem nie jest bo już jakiś czas sie pokazuje w tych kolorach. :D

0

patrząc na gre MU to szczęśćie mieli ze doszli tak daleko

0

patrząc na gre MU to szczęśćie mieli ze doszli tak daleko

0

czarny20

to ty coś chlapiesz ja tylko powiedziałem że gdy Barcelona będzie przegrywała , a Busquetsowi nie pójdzie to lepiej od razu wpuścić Keite bo on jest groźniejszy w ofensywie. A tak przy okazji po co ta agresja z twojej strony w taki dzień ;P

0

Busquets jest wyższy od Keity i Guardiola chyba liczy że powalczy w powietrzu.No cóż miejmy nadzieje ale jak nie pójdzie to na początku drugiej połowy bym wpuścił Keite..takie jest moje zdanie

0

Caceres odpada w tej twojej formacji. Na razie gra zbyt niepewnie , Manchester to nie jest drużyna z którą można eksperymentować.

0

Nie wiem czemu ale normalnie czuje w kościach że Messi będzie miał kontuzje na finał LM , normalnie czuje to .

0

najgorsze jest to że nie ma zawodnika na lewe skrzydło bo Hleb nie jest obecnie w najlepszej formie, Gudjohnson to nie za bardzo jest odpowiedni piłkarz na to miejsce.Jedynym który by pasował to Bojan.Ale są dwa ale.Jest nieograny bo dostawał mało szans , a nie widze go jak gra bark w bark z Ferdinandem albo vidic'em.Jedyną nadzieją jest powrót Henry'ego.

0

bez niego jesteśmy bez szans;(

0

w takim wypadku dobrze by było sprawdzić jak sobie Hleb.

0

myśle że finał będzie piękny bo wątpie żeby manchester murował bramke to nie ten typ drużyny.

0

i to piłkarzy realu nazywali frajerami.hehe

0

nie zasne chyba dzisiaj z tych emocji

0

nie wierze po prostu nie wierze!!!!!!!XD

0

fakt Barca potrzebuje nowego bramkarza , ale przy tej bramce nie miał szans i łatwo się komentuje widząc w tv

0

buhahahah " Zagraliśmy z dumą i czysto"

jak z dumą to znaczy bronić sie całym zespołem ,a czysto kopając gościa po nogach aż sie wywróci to tak zgadzam sie że zagrali z dumą i czysto :P

0

jak go sprzedadzą to tak jakby sobie w łeb strzelili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?